Къде да запиша дъщеря си на плуване в Пловдив ?

  • 68 043
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Там водата е топличка  Hug

# 47
  • Мнения: 66
Хм, май ще се позамисля, Тримонциум ми е най - удобно като дестинация, Матевски ми идва далечко....Все пак не разбрах в Тримонциум има ли ограничение във възрастта, ние скоро ще станем на 4-ри.
Моля ако някой знае да ми отговори!
Благодаря!

# 48
  • Мнения: 2
Преди ходихме в Младост с голямо нежелание. Вече ходи в тримонциум при г-жа Раденкова и много и харесва. Отидете в тримонциум в закрития басейн при спасителя. Той ще ви обясни. Там е 100 пъти по чисто от младост!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 524
А знаете ли в Тримонциум от колко часа са тренировките през седмицата и почивните дни и трябва ли предварително да се записваш

# 50
  • Мнения: 66
Благодаря на всички за информацията!!!
Ще отида на място и ще поговоря със спасителя в Тримонциум.
Смятам да запиша дребосъчето към пролетта, за да не е сега , зимните месеци.

# 51
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Раденкова има ли часове през почивните дни или през седмицата след 18.00ч.?

# 52
  • Мнения: 10
Здравейте отново.
Тази седмица басейна на СОУ "Димитър Матевски" ще започне работа. Работното време е от 7.00 до 21.00, от понеделник до неделя.
Главен треньор г-жа Мая Игнатова, към нея може да се обръщате за всички въпроси относно тренировките и цени на картите.

# 53
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
 smile3501

# 54
  • Мнения: 116
А отзиви да имате за басейна на стадион Ботев ?И актуална информация за Тримонциум и дали има занимания събота и неделя?

# 55
  • Мнения: 2 476
Купихме си шапка,приготвихме раницата и с детето отидохме да плува,изненада,Матевски басейна в ремонт,авария,немога да  си обясня като усвоиха толкова пари къде отидоха та веднага след основния ремонт има голяма авария,българска работа Tired ooooh!

# 56
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз да попитам събота и неделя Раденкова има ли часове?

# 57
  • Мнения: 10
Здравейте,
Най-сетне след куп перипетии басейна на СОУ "Матевски" "Отвори", проблемът обаче е че все още не са решили дали ще се пускат външни деца .
Това направо си е дискриманация.
Най-вероятно другата седмица вече ще имат конкретен отговор.
Ако желаете може да се свържите с госпожа Игнатова 0895074004.

# 58
  • Мнения: 690
Подновявам темата. Водя детето си на плуване в Тримонциум и съм много доволна от г-жа Таня Месробович. Но онзи ден детето ми след тренировката получи силно главоболие, придружено с еднократно повръщане. Дали е от хлора, при положение, че е погълнало малко вода...

# 59
  • Мнения: 266
Подновявам темата. Водя детето си на плуване в Тримонциум и съм много доволна от г-жа Таня Месробович. Но онзи ден детето ми след тренировката получи силно главоболие, придружено с еднократно повръщане. Дали е от хлора, при положение, че е погълнало малко вода...

каква е цената за месец  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт