Къде да запиша дъщеря си на плуване в Пловдив ?

  • 68 039
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • plovdiv
  • Мнения: 46
И на мен ми казаха, че вече не приемат нови деца Sad

# 76
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря ти, МалинкаКалинка!   bouquet
.....
Сега прочетох поста и на джул. Еми, каквото е такова - ще продължаваме да ходим на Хисаря, макар и по-рядко.

Сега аз ще върна с информацията, която имам за ВИХВП (подчертавам, че не е никак актуална): хигиената е на добро ниво, водата я поддържат около 28 градуса. Басейна обикновено го пълнят през октомври (лятото не работи), би трябвало вече да е в готовност. Принципно може външни хора да ходят, но знам, че смемата за плащане е усложнена (трябва да се ходи да се плаща в сградата на ректората). Толкова години така и не разбрах точната схема за външните посещения (тренирала съм там като студентка). Последно знам, че за външни хора е след 18 ч. Басейна работи някъде до към 19 ч. За външните посетители остават двата крайни коридора - в останалите се провеждат тренировките. Ако хвана треньорката ми по скайп, ще я помоля да каже как стоят нещата.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 206
И аз да следя темата

# 78
  • Мнения: 985
Моето дете ходеше едно лято  на плуване в спортното у-ще. Информацията ми за цени, карти и учители е стара, но ще следя темата, защото скоро пак пожела да ходи да плува. Важно е на какъв треньор ще попадне детето. Ние имахме късмет тогава с една млада госпожица, в която бяха влюбени всички от групата и за първи път видях какво е детето ти да прави нещо с желание.

# 79
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Бях обещала да дам актуална информация за посещението на външни хора в басейна на ВИХВП - оказва се, че това е трудно осъществимо, да не кажа невъзможно. Ако на някой все пак му се занимава да опита, подробности мога да дам на лични.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Давам актуална информация за тренировките по плуване в х. Тримонциум при г-жа Раденкова.
Тренировките са в понеделник, сряда и петък от 16 до 17 часа и в събота от 11 до 12 ч. До колкото разбрах от следващата седмица ще има и тренировка в сряда от 17 часа.
Цената е 13 лв на тренировка еднократно или с карта - 110 лв за 12 тренировки, които трябва да се използват в рамките на 40 дни.
Аз лично съм доволна. Синът ми има сериозен проблем с дисциплината, но все пак за 6 тренировки вече плува дължини без плувки. За мен това е сериозно постижение, предвид, че аз не мога да изплувам повече от 2 метра без да се хвана за някъде или да стъпя на дъното  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 10
Басейнът на "Димитър Матевски " работи и в неделя, но са пропуснали да го запишат в графика, който стои на вратата. А бележките, които са разлепени доколкото разбрах са за деца от ЦДГ и предучилищни групи.

# 82
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Басейнът на "Димитър Матевски " работи и в неделя, но са пропуснали да го запишат в графика, който стои на вратата. А бележките, които са разлепени доколкото разбрах са за деца от ЦДГ и предучилищни групи.
Ха, сега, де! Тъкмо се бях отказала от там и ми вкарваш отново мухата. Дали имат някакъв телефон?

# 83
  • Мнения: 10
Това е телефона на  госпожа Игнатова 0895074004.

# 84
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря!

# 85
  • Мнения: 790
През лятото пробвах басейна на хотел Беркут в Брестник. При нас не се получи.
 Треньорката е симпатична жена, но по някакъв начин не успя да се справи с моето дете, да го предразположи.  Постигнах повече, като го водих в по топли басейни и просто го оставях да свикне с водата и да преодолее страховете си. 
Но за реалните уроци по плуване, аз не мога да съм му полезна. Нужен е треньор с умения и подход. Отново съм в задънена улица.

# 86
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Значи, на басена в Матевски в момента не приемат деца от целодневни детски градини и предучилщни групи. От първи клас нататък може   Hug

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Записвам се - искам да ви попитам, дали някъде има тренировки за ПЛУВАЩИ - плуване като процедура за отслабване. Големия син е с наднормено тегло....и този спорта е най-подходящ за него. Преди време бях питала на"младост", но не се смейте-отказахме се, само защото децата ходеха с бански, а не с плувни щорти-той има комплекси, и това беше единствената причина да ми откаже категорично

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Записвам се - искам да ви попитам, дали някъде има тренировки за ПЛУВАЩИ - плуване като процедура за отслабване. Големия син е с наднормено тегло....и този спорта е най-подходящ за него. Преди време бях питала на"младост", но не се смейте-отказахме се, само защото децата ходеха с бански, а не с плувни щорти-той има комплекси, и това беше единствената причина да ми откаже категорично
Не съм се интересувала за подробности относно изискванията за банските, но на тренировките  в Тримонциум съм виждала няколко по-пухкави деца, а някои деца са си с плувни шорти. Моят син също понякога е с шорти, а не с бански. Успокой детето, говори с треньорката и действайте Wink

# 89
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
запис да ви следя
а някои знае ли от каква възраст взимат деца в тримонциум ние сме на 3 г

Общи условия

Активация на акаунт