Къде да запиша дъщеря си на плуване в Пловдив ?

  • 68 045
  • 147
  •   1
Отговори
Много съм разочарована от плувната база в Пловдив, имате ли наблюдения? Дъщеря ми е на 10г, трябва ми треньор, освен това е почнала и да се изгърбва. Много голямо желание има да ходи на плуване. На гребната база условията не са много добри и е доста мръсно, на Новотела е хубаво, но там в часовете на треньора е пълно с малки деца, които сега се учат да плуват. Да не говорим че там е доста скъпо и за да си струва ходенето трябва да я водя всеки ден, което е абсурд с бебе.
Благодаря предварително!

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 461
Провери във ВСИ.

# 2
Май наистина работата е много зле, бих искала да получа мнение от майки водили децата си на плуване. Аз на басейн мога да я водя , но искам треньор да се занимава с нея. Все още не сам загубила надежда да ми препоръчате нещо.

# 3
  • Мнения: 6 206
Точно на ВСИ имам позната, която ми е обещала от догодина да поеме моето дете.
Няколко познати ходят при нея и за доволни много. Ще говоря с нея и ще ти пратя ЛС.
Не се ангажирам обаче със срок, защото не знам кога ще я видя.

# 4
ок, много благодаря!

# 5
  • Мнения: 192
В Тракия в училище "Димитър Матевски" също има басейн .Аз ходих да проверя за моя син ,но в момента има профилактика за топлата вода и не работи.След 20 октомври ми казаха.Нямам подробна информация,но мисля да запиша сина ми и ако ни хареса ще споделя.Работи  и събота и неделя вкл.

# 6
  • Мнения: 4
Az hodq na pluvane v klub Mladost 91(baseina na sportnoto y4ili6te) treniorite sa mnogo dobri i usloviqta ne sa lo6i..Baseina e 4ist i nqma romi. Bih prepora4ala kato trenior za da6terq vi Neli Karataneva ili Ivan Yshev naistina sam mnogo dovolna horata si var6at rabotata kakto trqbva i moje da se hodi koi kogato si iska   Flutter

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 122
И аз препоръчвам тренировки в "Димитър Матевски", особено за начинаещи - басейнът е по-плитък, отколкото във ВСИ, има по-малко деца, треньорките са добри, съблекалните са по-просторни. Синът ми започна с плуването в първи клас - отначало във ВСИ, но после го преместих в училище "Димитър Матевски" /макар че ми беше по-далече/, като и аз, и той сме по-доволни. Тренировките в събота и неделя наистина са улеснение за работещите родители.  И не на последно място - дори паркирането е по-лесно и удобно там, отколкото на базата на ВСИ  Laughing

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Положението в Пловдив с басейните наистина е ужасно. Аз считам, че с моите деца съм обиколила всеки наличен басейн в града.

ВСИ-то беше в ремонт до скоро. Даже може още да е. Поне до юни беше, а те така или иначе през август го затварят. Треньорката на моите деца ми каза, че ремонтът е сериозен и може да продължи и до края на годината. Базата е прилична, треньорите там са мн. добри. Поне, ако съдим по медалите и статиите които висят навсякъде. На Младост също е добре. Аз обикалям различните басейни с един и същи треньор, между другото. Просто той се намества, където намери база явно. Но на мен Младост не ми пасна като време и място. В най-големите задръствания преминавам буквално по диагонал града. Иначе, като плувна база е доста добре.

"Димитър Матевски" за мен лично е някакъв свиреп кошмар. Такава мизерия и такава отблъскваща мръсотия не съм виждала никъде другаде. Да не говорим, че басейнчето е малко, не става за по-големички деца. А моите са точно около споменатата от теб възраст. Иначе, на мен Матевски ми е много удобен като място.

Паркирането си е еднакво навсякъде. Аз нито на ВСИ, нито на Младост, нито на Матевски съм имала проблеми с паркирането и търсенето на място.

Новотела ми е абсолютно неудобен за водене, но там е най-луксозно наистина. Но от там се отказах, моята треньорка не води там.


Което и място да си избереш, отиваш там, обясняваш, те ти препоръчват треньор, ще ти дадат телефон, срещаш се с човека, той ти казва какъв му е графика и започвате. Но, за съжаление, наистина не мисля, че имаш голям избор и условията са добри. Аз, обаче, много държа те да се занимават с плуване и стоически продължавам да ги водя. Но трябва да призная, че съвсем не е това, което бих искала да бъде.

# 9
  • Мнения: 4
ako trqva da sudim po titli i medali... mladost imat nai mnogo a  i + tva tva enai dobriq klub po pluvane  Naughty pak VSI-to az kato hodih ima6e romi  Shocked i vednaga se otkazah....  #2gunfire v Mladost ne ekoi znai kolko dalbok  baseina   ima mali deca i treniorite naistina si gi biva  Sunglasses Sunglasses

# 10
Може ли да ми каже някой каква е таксата за уроци в група в новотела?

Благодаря предварително!

# 11
  • Мнения: 1 230
Последно, като питах в Новотела, таксата беше 120 или 140 за груповите занимания в зависимост от броя деца и посещения на седмица. Индивидуалното, ако не се лъжа, идваше към 180 лв на месец  Crazy

# 12
  • Мнения: 37
И аз искам да запиша сина си на плуване, искам да споделя мнението си от Младост. Водихме го там миналата година, но водата беше смразяващо студена. На 5-тата минута сам излизаше треперейки и посинял от студ. Треньорката беше жена и незнам какво толкова страшна му се видя, но като каза "не искам при госпожата" и това е, дори само като приготвяхме сака с който ходеше по друг повод и той веднага почваше "не, не , не при госпожата". Уговорихме го, че ще ходим на ВСИ-то и там ще е господин (без да знаем де), но там пък не го взеха, че нямал 7 години. Е, от утре вече ще има, така че пак ще отидем да видим. За "Матевски" незнаех, чух наскоро, че в Тримонциум имало плуване за деца (те пък откога имат басейн). Моля някой, ако имаотзиви или инфо за там, да сподели.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Да, има закрит басейн в Тримонциум. Преди няколко дни ми се обади треньорката на моите деца, за да ми каже, че вече води групи и там. Условията били чудесни. Аз все още не съм ги водила, не съм видяла за какво става дума, но отзивите са много добри.

# 14
  • Мнения: 37
Благодаря ти dara   bouquet знаеш ли кога са тренировките, колко струва и др. подробности. Би ли споделила и името на треньорката, щом си доволна?

Общи условия

Активация на акаунт