Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

Blagoevgrad

Пазители си кичур от косата?
Цитирай

Blagoevgrad

Аз за първи път по стригах Алекс на 10 месеца. Кичура за косата без да искам съм го изхвърлила.
Цитирай

Подстригах го когато беше на годинка. Пазя си една къдричка, да.
Цитирай

София

По-рано не може ли? Аз като гледам всички бебета колко са рошави, ми се иска моето (дай Боже Praynig) да го подстрижа веднага, като се роди! 35
« Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 10:18 от autumnsphere »
Цитирай

м/у изгрева и залеза-софия

постригах дидо, когато беше на 4-месеца ,сега е на 8 и е подстригван 3 пъти вече ,мн коса мн нещо:)SmileSmileпазя си кичур да Peace
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Аз все разправям,че не сьм суеверна,ама не бих подстригала Денис преди годинката EmbarassedМисля да запазя кичур,имаме местенце в албума за него Peace
Цитирай

На кръщенето го подстрига попа. Пазя си кичура, после я подстригах сама.
Цитирай

Русе

Подстригах го когато беше на годинка. Пазя си една къдричка, да.
И аз така,но не от суеверие.Синът ми имаше малко косица,ако беше по-гъста и буйна,щях да я подстрижа по-рано Peace
Цитирай

Някъде след годинката беше - когато вече взе да става топло и да му пречи. Честно казано, не ми мина през ума да си запазя.  Very Happy
Но пък ако трябваше да пазя, то вероятно трябваше да му отрежа кичурче от косичката, с която се роди. А Алекс се роди с много коса - права и черна. После тя опада и си излезе новата.  Mr. Green
Цитирай

sofia

Точно на 1 г. и 1 ден.Прическата стана не е за разправяне.Вмомента в който посегнах с ножицата тя се завъртя. Crying or Very sad
Цитирай

Разград

Ами аз го подстригах някъде на 5-6 месеца. Не съм запазила кичур.
Цитирай

гр. Варна

Аз подстригах Крис, когато навърши 8 месеца - има много гъста коса и много му се потеше главичката. Да, запазих кичур от бебешката косичка.
Цитирай

Нямаше много косичка на годинката и не съм я постригвала. Първия кичур отрязаха на кръщенето и него пазя.
Цитирай

Варна

На 6-7 месеца я подстригах!Пазя си естествено първата й косичка! Hug
Цитирай

На 11 месеца беше, с машинката- 1ви номер.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора