Бившия ми се е сгодил!

  • 5 308
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 634
Научих трагичната вест от сестра му... а майка му дори не знаеше... ама й се обадих да я запозная.
Та предполагам след месец и сватба ще вдигне... да му заседне шампанското в кривото гърло дано.

# 1
  • Мнения: 3 634
Тази новина ме жегна в сърцето, не мога да го отрека това... И най- смешното е, че още се водим като женени. До 18 юли ще е така... и след това за 40 евро и готово, разведени сме. Ще празнувам в България!
Туй е гадно чувство, да... но днес също ми се случи и нещо хубаво... та го зарязах това чувство на заден план и сега празнувам... макар и самичка... макар и доста калорийно...

# 2
  • Мнения: 6 472
Мамче, бих ти казала да не си го слагаш на сърце, ама съм сигурна, че няма да стане Cry И за мен това беше една от най- гадните новини!
Да му изсъхне оная работа дано, та други деца да няма поне #2gunfire

# 3
Скъпа МОФ, много ми е мъчно за теб и дечица. Преживяла съм го като дете с моя баща. Но времето лекува, ще дойде безразличието към него и малко по малко ще забравиш да мислиш често за него. Горе главата и целуни прекрасните си рожби.

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе, тоз човек не пукна ли Laughing
Извинявам се плоския хумор.
МОФ, за кого говориш, ти този човек познаваш ли го?
Майка ми така третира хора, които са я наранили-твърди, че не ги познава.
МОФ, това е някакъв непознат човек, който не заслужава и секунда от твоите мисли.
Да плава....

# 5
  • Мнения: 3 634
Калина, права си... Този човек, който ме напусна преди 6 месеца... той не е сладура за когото се омъжих преди 6 години. Наистина не го познавам вече... съпруга ми бавно но сигурно е изчезнал и се е превърнал в едно създание с неговия образ, но не и неговото сърце.

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Моф-че, кажи кое е това хубавото за което празнуваш, и защо си поркаш самичка, а нас не ни каниш, ааааааа

А за бившия нямам думи, а само  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 7
  • Мнения: 3 634
Marieli, не поркам бе... ЯМ КЕЙК... тоест, изядох го вече.

Няма да кажа още... после като се върна от БГ и може и да кажа.

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Ама ти пък посмей да додиш до Пазарджик и да ни подминеш пловдивчанки, да знаеш, че мнооооооого ще ти се разсърдим

# 9
  • Мнения: 3 634
Няма няма... на Ренци от година съм й обещала да се видим... А и с Бу бих искала да се запозная на живо... Има там и куп други скъпи за мене особи... Та ако дойдем и ще се видим.

# 10
  • Мнения: 46 492
МОФ, да знаеш - всичко се връща! Ще му се разкаже играта и него някой ден  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 6 892
Да му изсъхне оная работа дано, та други деца да няма поне #2gunfire
Здравей, аз съм тук отскоро, но изчетох доста и разбрах колко гадно е постъпвал бившият ти. Не знам какво точно да те посъветвам, на мен май не ми се е случвало нещо толкова лошо. Сигурно ти е много трудно, но мисля че трябва да го оставиш да живее животи си и ти да живееш твоя спокойно с малките слънчица. Ни бива да се ядосваш и да хабиш повече нерви заради него, бъди безразлична.
Дръж се и бъди силна!  newsm10

# 12
  • София
  • Мнения: 39 746
Мила полей го с една студена вода, изобщо не си струва вече да се занимаваш с тоя парцал,
пък и господ си прибира вересийките.

# 13
  • Мнения: 254
Мила МОФ,вярно е,че не си заслужава да се ядосваш заради тозе индивид,който ти е вгорчил живота,но когато говориш за това го преодоляваш по-бързо и продължаваш напред.Аз така направих.Проглуших ушите на сегашния ми мъж,той се изнерви,че говоря за бившия постоянно,но разбра,че така преодолявам болката и унижението.Затова пиши каквото ти е на душата и скоро всичко ще е зад гърба ти.Успех,мила  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 634
Ама си ви обичам. Вие сте мило и драго за мене... Благодаря ви, че ви има!

Общи условия

Активация на акаунт