Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Имам дете със СОП, което искам да посещава детска градина. Препоръчаха ми ЦДГ №17 Надежда в ж.к. Младост 1, където имало 2 специални групи за деца със СОП, за които се грижели специалисти: логопеди, психолози, дефектолози. В останалите групи се интегрирали по 2 деца със СОП, за които се грижи ресурсен учител. Моля ако някой знае нещо за градината и работата там  да ми сподели, защтото събирам мнения и отзиви.
Благодаря предварително

# 1
  • На една звезда
На Катина момченцето посещаваше специализирана група в масова детска градина, но не помня точно коя. Embarassed Надявам се, че ще види темата ти и ще ти отговори на въпросите, които те интересуват.

# 2
  • София
Още снощи и писах на лични на жената  Hug.И тук да предложа - готова съм да отговоря на всеки неин въпрос с каквото мога.Моят син посещаваше две години специалната група на 59 ОДЗ.Това е една много елитна ДГ с много амбициозна директорка.59 ОДЗ и 17 ДГ са единствените масови градини със специални групи в София.Имат различен модел на работа.Общо взето въпроса е не къде и не кога, а дали ще има място в някоя от тях за още едно дете.Нали се сещаш майче, че децата със СОП са повече от свободните места в градините.Не се колебай, а отивай и се моли да има възможност да ви вземат.Ако на едното място няма възможност, не се отчайвай тичай на другото.И то още утре  Hug.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт