обърната матка

  • 1 295
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте!!!!Бях писала за кистите на дъщерите ми,но сега възникна друг здравословен проблем.При гинекологичен преглед на дъщеря ми и откриха обърната матка. CryАко знае някой как е  отстраняването на този проблем ,моля да ми пиши!!!!!Преди да се омъжа и аз имах този проблемно с пълна упойка всичко се оправи.Знам,че е много трудно забременяването при това положение!!!!Моля пишете ми ако знаете нещо по тази тема!!!

# 1
  • Мнения: 4 651
Обърната матка ми звучи като всички друго, но не и като здравословен проблем  Laughing.
И моята е обърнаната и на доста мои познати, някои от тях чакащи и вторите си деца. Съветите, които съм получавала от гинеколози относно този "проблем" са, че "задна прашка" е по- добрата поза за зачеване, както и след това трябва да се лежи поне 20 мин, ако може с вдигнати крака за малко или поне възглавница под дупето. Никой гинеколог не ми е казал до сега колко е лошо и опасно това и как е невъзможно да се забременее.

Не знам какво са ти правили на теб с пълна упойка преди да се омъжиш, но едва ли са ти "обръщали" матката  newsm78

# 2
  • Мнения: 7 185
И аз не съм чувала обърната матка да се "изправя". А иначе за проблема със забременяването с такава матка - майка ми има обърната матка, но има две деца - с мен е забременяла от раз, а брат ми е "станал", докато ме е кърмела-тук към обърнатата матка се прибавя и висок пролактин, но е станало. Освен това после има още 2 бременности, прекъснати по желание. Така, че не знам доколко такава матка е проблем за забременяване

# 3
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте!!!!Бях писала за кистите на дъщерите ми,но сега възникна друг здравословен проблем.При гинекологичен преглед на дъщеря ми и откриха обърната матка. CryАко знае някой как е  отстраняването на този проблем ,моля да ми пиши!!!!!Преди да се омъжа и аз имах този проблемно с пълна упойка всичко се оправи.Знам,че е много трудно забременяването при това положение!!!!Моля пишете ми ако знаете нещо по тази тема!!!

За първи път чувам подобно нещо! Thinking Имам две бременности, напълно нормални, две нормални раждания без последствия. Първият път заченах на третия месец, а вторият - от раз. Peace

# 4
  • Мнения: 1 127
И аз да се включа, с обърната напълно матка съм, нямала съм никакви проблеми със забременяването.

# 5
  • Мнения: 2 479
Обърната матка ми звучи като всички друго, но не и като здравословен проблем  Laughing.
И моята е обърнаната и на доста мои познати, някои от тях чакащи и вторите си деца. Съветите, които съм получавала от гинеколози относно този "проблем" са, че "задна прашка" е по- добрата поза за зачеване, както и след това трябва да се лежи поне 20 мин, ако може с вдигнати крака за малко или поне възглавница под дупето. Никой гинеколог не ми е казал до сега колко е лошо и опасно това и как е невъзможно да се забременее.

Не знам какво са ти правили на теб с пълна упойка преди да се омъжиш, но едва ли са ти "обръщали" матката  newsm78
И моята е обърната, и на мен се намери глупак да ми каже, че ще ми е трудно да забременея, та докато не ми се случи бях убедена, че имам проблем. Дори на лекаря си не повярвах от първия път, че това не е вярно....А сега познавам общо взето толкова момичета с обърната матка, които нямат проблеми със забременяването, колкото и такива, на които не е обърната, но им е било доста по - трудно...

# 6
  • Мнения: 1 798
Надявам се няма да повторите преглед при "лекаря", който е намерил "проблема".

# 7
  • Мнения: 7
не се притеснявай за дъщеряси мила,обърната матка има всяка трета жена в света в това число и аз и да ти кажа това не е проблем да се забременее,казвамти го от опит.преди 17 дни родих здраво бебче.моят генеколог ми обясни че не може и да става въпрос за притеснение от тази гледна точка и според мен няма нужда да се подлага на разни маниполаций излишно,повярвай.с забраменяването и нарастването на плода матката си влиза в нормите от самосебеси.повелавам ви успех дано да съм помогнала поне малко

# 8
  • Мнения: 1 572
и аз съм с обърната маъка и забременях от раз , това ако е трудно ,
а много ми е интересно как са ти я изправили за първи път чувам подобно нещо

# 9
  • София
  • Мнения: 8 106
Успокоих се, да ви кажа честно. Преди 2 дни бях на лекар и ми каза, че и аз съм била с обърната матка. Каза, че това няма да е никакъв проблем за забременяването и , че това било анатомична особеност, така съм се била родила. малко се притесних.Ама като прочетох какво сте писали вие, се поуспокоих малко

# 10
  • София
  • Мнения: 66
и аз с обърната матка забременях на втория месец след като започнахме да правим опити, не е проблем!

# 11
  • Мнения: 604
Здравейте!!!!Бях писала за кистите на дъщерите ми,но сега възникна друг здравословен проблем.При гинекологичен преглед на дъщеря ми и откриха обърната матка. CryАко знае някой как е  отстраняването на този проблем ,моля да ми пиши!!!!!Преди да се омъжа и аз имах този проблемно с пълна упойка всичко се оправи.Знам,че е много трудно забременяването при това положение!!!!Моля пишете ми ако знаете нещо по тази тема!!!

Силви имам приятелка която забременя три пъти без дълги опити за това·Обърнатата матка не е здравословен проблем·
По скоро има определени пози в секса за да се получи по бърз резултат·

# 12
  • София
  • Мнения: 5 562
Хмммм... Оправяне на "обърната матка" с упойка...  #Crazy Няма такива филми. Моята матка е обърната, но това въобще не е проблем. Имам 4 бременности - две успешни и две неуспешни (което няма нищо общо с обърнатата матка)... Спокойно, не е здравословен проблем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт