Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
Момичета, искам да ви попитам един въпрос на който ако имах повечко време и сили щях да потърся отговора тук, но не разполагам с такова. В момента съм  болна ( някаква настинка без хрема с лека температура) а все още основно сме на кърма с бебка. Дали е добре да я кърмя или да и давам АМ (такова все още не е яла)? Тя е на 6,5 месеца и сме въвели само няколко зеленчука от скоро, та може и с нещо такова да я храня поне на едното хранене. Вечер се чувствам най-зле и за това си помислих, че е добре вечерата да и дам нещо друго и да не я кърмя.
Благодаря ви предварително за вниманието и пак се извинявам, но нямам време и сили да търся мнения по темата.
Цитирай

Кърми си детето. По този начин ще и предадеш антитела. Просто си слагай маска, която да сменяш на час, два.
Цитирай

и аз съм за кърменето  Peace
Цитирай

Кърми си я нормално, така ще й предадеш антитела и най-вероятно въобще няма да прихване от теб настинката. Ако ти е зле, кърми я легнала на една страна.
Хич не си и помисляй да почваш да й даваш точно сега адаптирано мляко, в това няма никакъв смисъл.
Цитирай

Нямаш проблеми с кърменето Smile
Така или иначе си била заразна още преди да се прояват симптомите на болестта..
Кърмила съм всякак болна (настинки, стомашно-чревни..), дребен никога не е прихващал от мен  Crazy
Само внимавай като пиеш лекарства да са съвместими с кърменето  Peace
Цитирай

Благодаря ви за отговорите момичета! За сега ще се опитам да се справя без лекарства, но ако положението се влоши ще му мисля друг вариант.
Цитирай

Дори на антибиотици съм била и не съм спирала да кърмя... естествено трябва да предупредиш лекаря,че кърмиш за да се съобрази да ти предпише подходящи медикаменти.  Peace
Цитирай

Можеш да пробваш като начало чайчета и вит. С.Ако не се оправиш, се посъветвай с доки.
Цитирай

Не се притеснявай да кърмиш бебчето. Просто го пази, с маска например.
Цитирай

Преди месец имах същия проблем-бях дигнала 38 градуса температура. Докторът каза да продължавам да кърмя и да пия парацетамол и нурофен. И нямаше никакви проблеми след това.
Цитирай

Благодаря ви момичета за отговорите. Точно така както ме посъветвахте направих и педи каза, че е правилно. Сега ми остана само да се преборя с една суха кашлица и да възстановя силите. Приемам съвети и за това, но и ще пробвам някоя хомеопатия може би.
Цитирай

Има хомеопатични сиропчета, има и билкови. И аз съм трудна с кашлицата, та опирам до тях. Питай си личния лекар кои са съвместими с кърменето и той ще ти изпише.
Цитирай

1-11 от 11 отговора