Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

България-София

Здравейте мами,родих на 13.7.2008г секцио, колко време е нужно да мине за да забременея пак!
Цитирай

София

Попитай тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=1.0
Със сигурност иматакива теми
Цитирай

Видин

Мойте съболезнования.Много съжалявам за загубата ти  Crying or Very sad
Мисля,че поне 6 месеца трябва да изчакаш, но не съм сигурна
Цитирай

BG

Най-малко 1 година.
Цитирай
Моите съболезнования. Кураж и много сила. Препоръчително е да изчакаш поне година за следващо забременяване,за да се възстановят добре всички тъкани подложени на разреза (най-вече матката). Разговаряй с гинеколога си.
Цитирай

София

Моите съболезнования!
Чувала съм ,че трябва да има поне 1,5г. между две секцио,така че,може би няма нужда да чакаш повече(според мен,разбира се)!По-важното в случая е,че въпреки ужасяващото събитие в животата ти си намерила сила да продължиш напред!Ако си сигурна,че нова бременност ще ти помогне да излекуваш душевните си рани,давай смело напред и не се притеснявай от телесните такива!!!Бог да е с теб!
Цитирай

Мойте съболезнования.Много съжалявам за загубата ти  Crying or Very sad
Мисля,че поне 6 месеца трябва да изчакаш, но не съм сигурна
Peace Hug
Цитирай

Аз също изказвам своите съболезнования  Sad
Моя приятелка има година и 11 месеца между двете секцио и са я предупредили, че следваща бременност ще бъде фатална, защото матката й няма да издържи.
Цитирай

по света и у нас

Моите съболезнования! Sad Съжалявам,но са 2 годините от секцио до секцио,иначе матката няма да се възстанови,ако забременееш по рано може да имаш проблеми и усложнения!Виж обсъжданото тук– http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337678.0

Цитирай

в гори тилилейски

Моите съболезнования, молих се с много други мами. Rose Rose
На мен ми казаха - 2 години
Цитирай

Близо до София

Чувала съм че трябва да минат 2 години.

Съжалявам за загубата ти.   bouquet
Цитирай

Бургас

Моите най-искрени съболезнования,мила!!!!Няма по-голяма мъка от това майка да надживее детето си!Съжалявам!!!!! Praynig Praynig Praynig да успееш да преживееш нещастието и да намериш сили да продължиш напред!Смелост момиче!!!!!!
А относно секциото момичетата вече са ти отговорили.
Цитирай

Пловдив

Съжалявам за загубата ти  Sad.Мисля, че е добре да мине година и да се възстановиш напълно, но все пак специалист да си каже мнението е най-добре.
Цитирай

София

Ифф2, моите съболезнования...  Съветвам те да направите изследвания първо..., ако има вариант да се разбере на какво се дължат проблемите... Освен това си дай време психически да преодолееш случилото се... И след това, живот и здраве, дай Боже, в един прекасен ден мечтата ти да се сбъдне!  Praynig Praynig Praynig
Цитирай

България-София

Винаги ще ме следва страхът Crying or Very sad Незнам как ще се справя със спокойна бременост ,винаги в съзнанито ми ще бъде "ами ако пак се случи?" Страх ме е ,но искам здраво бебе! ИСКАМ!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора