Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

сливен

Здравейте, споделете нещо което сте изпробвали за прочистван е на черен дроб..Моя мъж има проблем- постоянна болка, ходи на всякакви лекари, прави всички изследвания.Резултатите са добри, но той има болка..Затова искаме да пробваме и с нищо за прочистване.
Благодаря!
Цитирай

София

Как така всичко е наред и има болка?
Сигурни ли сте ,че точно с черния дроб е проблема,изследвания правихте ли?
Цитирай

сливен

абсолютно всякакви изследвания, при лекари в различни градове и болници..
Цитирай

Казанлък

Щом шзследванията са в норма не са ви необходими лекарства ,а само диета.Повече плодове и зеленчуци ,никакъв алкохол ,пържени храни и подправки .Най-малко 6 месеца.
Цитирай

София

Мога да ти кажа нещо за "прочистване" на черен дроб, което е хубаво да се прави веднъж в годината. Лецитин и ЛИВ 52 (може и 53 да е, но другото е така) от аптеката. Пият се десет дена, два пъти по една таблетка на ден. За тези десет дена не се приема алкохол. Това е като профилактика и ми е казано от лекар.
Цитирай

Моят приятел пие Легалон.
Доволен е. Прекарал е хепатит.

Цитирай

Sofia

Освен диета, както са казали другите момичета - никакво пържено, люто, мазно, много извара и наистина Лив 52 - аз съм го давала на дъщеря ми и Ливъркленз на Аквасорс - може да видиш в другия форум за хомеопатия.
Цитирай

София

Тази болка може да идва и от жлъчката,която също се намира там,ако има мазнини в повече около нея се получават такива бодежи чат-пат.
Цитирай

сливен

Благодаря за съветите..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.