прочистване на черен дроб

  • 12 498
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, споделете нещо което сте изпробвали за прочистван е на черен дроб..Моя мъж има проблем- постоянна болка, ходи на всякакви лекари, прави всички изследвания.Резултатите са добри, но той има болка..Затова искаме да пробваме и с нищо за прочистване.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 140
Как така всичко е наред и има болка?
Сигурни ли сте ,че точно с черния дроб е проблема,изследвания правихте ли?

# 2
  • Мнения: 17
абсолютно всякакви изследвания, при лекари в различни градове и болници..

# 3
  • Мнения: 162
Щом шзследванията са в норма не са ви необходими лекарства ,а само диета.Повече плодове и зеленчуци ,никакъв алкохол ,пържени храни и подправки .Най-малко 6 месеца.

# 4
  • Мнения: 2 197
Мога да ти кажа нещо за "прочистване" на черен дроб, което е хубаво да се прави веднъж в годината. Лецитин и ЛИВ 52 (може и 53 да е, но другото е така) от аптеката. Пият се десет дена, два пъти по една таблетка на ден. За тези десет дена не се приема алкохол. Това е като профилактика и ми е казано от лекар.

# 5
  • Мнения: 2 388
Моят приятел пие Легалон.
Доволен е. Прекарал е хепатит.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 526
Освен диета, както са казали другите момичета - никакво пържено, люто, мазно, много извара и наистина Лив 52 - аз съм го давала на дъщеря ми и Ливъркленз на Аквасорс - може да видиш в другия форум за хомеопатия.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 908
Тази болка може да идва и от жлъчката,която също се намира там,ако има мазнини в повече около нея се получават такива бодежи чат-пат.

# 8
  • Мнения: 17
Благодаря за съветите..

Общи условия

Активация на акаунт