Хорааа, какво става ??? Няма ли да има най-накрая общофорумска среща ???

  • 11 784
  • 243
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
Снощи бяхме на поредната среща на спамската тема
и се заговорихме колко отдавна всъщност няма вече
общофорумски срещи   newsm78
Какво става ???
Защо така изведнъж секнаха ???
Липса на организация ???
Липса на желание ???

Всъщност вие как мислите и не е ли време да се вземем в ръце  Thinking

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 23:14 от Mamma

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Има толкова хора,които искам да видя "на живо",но...Географски съм невъзможна.Живея на другия край на Бг и няма как.
А по темата-ми идва Коледа,бре!Почвайте с организацията.Може първо да се съберете неофициално,за да решите къде ше е официалната среща.

# 2
  • Мнения: 6 323
Май доста от хората се увериха, че честотата на срещите влияе на качеството.
Права е zhekova - Коледа иде, може тогава да си направим традиционния карнавал.
Дано обаче се намери човек, който да се наеме с резервацията на заведение.
Славяни е ясно, че ще ни приемат, но не съм сигурна, че ще могат да ни съберат.

# 3
  • Мнения: 4 473
Дано обаче се намери човек, който да се наеме с резервацията на заведение.

Имам предвид нещо, но ще изчакам да видя някой по-специални претенции към типа заведение дали ще прояви. Peace Бройката присъстващи също е от значение.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
...,.,
Славяни е ясно, че ще ни приемат, но не съм сигурна, че ще могат да ни съберат.


Националният стадион?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 195
...,.,
Славяни е ясно, че ще ни приемат, но не съм сигурна, че ще могат да ни съберат.


Националният стадион?  Mr. Green
сладка си, разсмя ме рано сутринта
Стрелче не те бях засичала толкооооооова време Hug
Славяни май наистина етесничко за общофорумска Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 6 323
Славяни е ясно, че ще ни приемат, но не съм сигурна, че ще могат да ни съберат.
Националният стадион?  Mr. Green

Няма ли да ни е леко хладничко  cold

Нооо, зала Универсиада например би могла да свърши работа  Laughing


Бройката присъстващи също е от значение.

Ахам, но никога не е сигурна. Като се сетя как си изгърмях патроните на халос миналата година. Преброяването във форума не дава дори и приблизителна представа за броя присъстващи. Единственият сигурен начин за узнаване на точната бройка е предварително капаро.

# 7
  • Мнения: 4 473
Ахам, но никога не е сигурна. Като се сетя как си изгърмях патроните на халос миналата година. Преброяването във форума не дава дори и приблизителна представа за броя присъстващи. Единственият сигурен начин за узнаване на точната бройка е предварително капаро.

Знам, знам! И аз помня срама, който бра заради некоректни съфорумци.  Confused
Капаро и според мен ще е задължително този път.

# 8
  • Мнения: 212
Ахам, но никога не е сигурна. Като се сетя как си изгърмях патроните на халос миналата година. Преброяването във форума не дава дори и приблизителна представа за броя присъстващи. Единственият сигурен начин за узнаване на точната бройка е предварително капаро.

Знам, знам! И аз помня срама, който бра заради некоректни съфорумци.  Confused
Капаро и според мен ще е задължително този път.

Казвайте банковата сметка. Без майтап.

# 9
  • Мнения: 606
Как да сме въоръжени?

# 10
  • Мнения: 6 323





Чувствам как Татт ще премете темата от спам, включително и моите постинги.  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Смее ли Mr. Green
Хайде наистина да се видим вече. И аз на последните срещи спрях да идвам, защото ми доскуча, но вече тооолкова време не сме се виждали, аз поне - от близо 2 години, ще се радвам да ви се порадвам Hug

# 12
  • Мнения: 4 195




Чувствам как Татт ще премете темата от спам, включително и моите постинги.  Laughing

е крайно време беше да усетиш и ти силата на удара
Коледния маскен бал си е традиционен, за да не ни бършеш ти л.....а - капаро
добри сметки, добри приятели, нали.
Предложения Rolling Eyes
Всички да се явим бременни ( разбирайте тези, които не сме, с възглавници под пуловерите Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 6 323
Гледам календара.
Вариантите са 19-ти декември (петък), 20-ти (събота), 26-ти (петък), 27-ми (събота).
Предполагам обаче, че ще слеят почивните дни между Коледа и Нова година и най-вероятно повечето хора ще пътуват и ще заминат на почивка, така че остават 19-20 декември като вариант.
Ако кажете, ще добавя анкета.


Чувствам как Татт ще премете темата от спам, включително и моите постинги.  Laughing
е крайно време беше да усетиш и ти силата на удара

Хммм... крайно време викаш. Силата на ударната вълна тук е разпределена на хиляди потребители, питаш ли ни нас с децата и горкото ни куче?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 195
хахаха, смятам, че ако го дариш с още едно куче и с още едно дете, ще се справиш Wink
Пускай анкета за дата, после ще решим как ще се омаскарим Wink

# 15
  • Мнения: 4 473
Гледам календара.
Вариантите са 19-ти декември (петък), 20-ти (събота), 26-ти (петък), 27-ми (събота).
Предполагам обаче, че ще слеят почивните дни между Коледа и Нова година и най-вероятно повечето хора ще пътуват и ще заминат на почивка, така че остават 19-20 декември като вариант.

Предполагам, че ще излезеш права за сливането на празниците, и все пак гласувам за 27-ми. Друго ще е настроението някак между двата празника. Wink В краен случай - каквото реши болшенството. Peace

# 16
  • Мнения: 2 891
Чудесно е,ч е се организира още от сега. Така всеки може да си направи сметка. Капарото също е наложително Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 474


Ахам, но никога не е сигурна. Като се сетя как си изгърмях патроните на халос миналата година. Преброяването във форума не дава дори и приблизителна представа за броя присъстващи. Единственият сигурен начин за узнаване на точната бройка е предварително капаро.

Много неприятно и некоректно се получи тогава,
от 180 заявени дойдоха около 40 само май  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 3 423
Ако е около Коледа, имплантирам нокти,
коса и цици и идвам. Да сте подготвени.

# 19
  • Мнения: 212
Ако е около Коледа, като се сетя за ужаса да пътуваш до София от провинцията по Коледно време, ми се струва, че малко хора от провинцията биха се навили да дойдат. Ще си стане ваше си, софийско събиране. Което не е лошо де, ама не е лошо и повече хора от прованса да дойдат ако искат

# 20
  • Мнения: 118
Мда ,има мощно насрещно движение.
 Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря /предполагам е Мамма/ за анкетата   bouquet
Виждам, че на много хора им е домъчняло както и на мен  Hug
Обаче се надявам да не стане като миналата година -
фирмено парти и купон на бг-мамма на една и съща дата  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
от 180 заявени дойдоха около 40 само май  Crossing Arms
Shocked Ай стига бе! Кога това?

Аз съм за 19-ти. Мене коледното настроение и без друго ме хваща от ноември Grinning А по празниците почти всички пътуват Confused

Искам да се маскирам като баба Цоцолана Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Гласувах за 19-ти. Още няма да ни е писнало от софри, а около Коледа и НГ може би ще пътувам, както и много от вас... На 26-ти мойту Шош прави 2 години, така, че не ми се иска да се наложи да черпя всички потребители... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 474
Shocked Ай стига бе! Кога това?


Миналата година за Коледния купон ooooh! ,
крайно неудобно се получи Crossing Arms
Заведението между другото беше много хубаво.

# 25
  • Мнения: 4 195
Гласувах за 19-ти. Още няма да ни е писнало от софри, а около Коледа и НГ може би ще пътувам, както и много от вас... На 26-ти мойту Шош прави 2 години, така, че не ми се иска да се наложи да черпя всички потребители... Mr. Green
нито пък аз на 19-ти Crossing Arms
баси други дати с теб да си бяхме избрали да раждаме, винаги на тези има я форумски купони, я фирмени, я нам си кви Tired
........но като се замисля, ако дойдат 150 форумки иполучи 150 подаръка дребния, а?А? Гот, А? Blush

# 26
  • Мнения: 10 758
Гледам календара.
Вариантите са 19-ти декември (петък), 20-ти (събота), 26-ти (петък), 27-ми (събота).
Предполагам обаче, че ще слеят почивните дни между Коледа и Нова година и най-вероятно повечето хора ще пътуват и ще заминат на почивка, така че остават 19-20 декември като вариант.
Ако кажете, ще добавя анкета.



По- миналата година беше след Коледа и имаше доста народ.
Миналата година беше преди Коледа.Доста хора  си правеха по това време фирмените коледни тържества и не можаха да дойдат.
Доста си пеех за това, ама кой ли ме чу Crossing Arms


# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
...
........но като се замисля, ако дойдат 150 форумки иполучи 150 подаръка дребния, а?А? Гот, А? Blush

Ми, ако Бомбата настоява...  Blush

# 28
  • Мнения: 2 018
И на мен ми се иска да дойда на едно софийско събиране, но май няма как да стане. Много сте далечеее.  Sad

# 29
  • Мнения: 5 393
Датата за мен е без значение, поне за момента. Ще се съобразя с болшинството.

# 30
  • Мнения: 2 448
Да, ще ми е много приятно да дойда на голямо софийско събиране на форума. 19 или 20 е за предпочитане, другите дати са между Коледа и Нова година и повечето хора може би имат семейни планове, а и моя мъник прави 5 годинки на 27 декември.  Grinning

# 31
  • sofia
  • Мнения: 7 477
вси4ки дати са ми удобни Party

няма да гласувам да не оооооооооцапам пейзажа Twisted Evil
на линия съм Peace

# 32
  • Мнения: 2 386
Отсега шъ въ замолвам за снимки, че все не успявам да се вредя.  Crossing Arms

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Нямам претенции за датата, стига да мога ще дойда. И съм за капарото.  Peace

# 34
  • Мнения: 5 370
Хм......а не може ли да го изтеглим по-раничко? Тези дати, 19 и т.н., мое да се окупирани от служебни купони.
Само предложение давам.

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми както решите. Само че ако е началото на декември няма да е много коледно, ама какво пък Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 2 855
Къде на маскен бал без мен?  Mr. Green 

Гласувах!

# 37
  • Мнения: 6 155
Ходи ми се на среща  Party
19 или 20 е добре.

# 38
  • Мнения: 337
Тази година и аз искам най-после да дойда.
19 или преди 19 е супер. На 21 ставам голяма newsm44 !!!, така, че на 20  заминаваме за 10 дни и пак ще пропусна, а много ми се ще да ви видя   bouquet

Мисля, че капарото е необходимо, по такъв начин поемаш анагажимент.....


П.С. Да попитам - може ли с малката Вампирела (тя тогава ще е почти на 2) ?

# 39
  • Мнения: 1 877
И аз искам да дойда!Датата е без значение.Тони,мисля че малката "Вампирела" е мъничка за такова голямо събитие - очите трябва да са ти на 1000.Мой Дарко е на 2г. и ходи като муха без глава....затова не си слагай "таралеж в гащите"

# 40
  • София
  • Мнения: 2 855
 Rolling Eyes На всяка среща винаги е имало деца. Според мен си е преценка на родителя. Иначе къв е проблема? За можене - всичко можеееее.  Hug

# 41
  • UK
  • Мнения: 3 959
Колкото по рано - толкова по добре за мен. Никога не съм била на коледна среща. Ако е на 19ти може и да успея този път. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 716
Гласувах за 27-ми.
Не ми е коледно на по-ранна дата  Embarassed
Миналата година се точиха коледни купони от 01.12.
Аз отказах да идвам на маскения бал. И си спомням, че нещо в датите ме възпираше.
Ако се направи резервация през Октомври - няма да е заето от фирмени купони.
И куверт е добре. Но не е гаранция. Представете си 150 салати и 40 жени, които ги хапват.

Запис, както се казва  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 835
Гласувам за 20.12., събота и предварително заявено присъствие с капаро.

Освен това някой/и трябва да поемат организацията! Ще се радвам да купонясваме като миналата година, макар и в по-малък състав. Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 5 393
Ще се радвам да купонясваме като миналата година, макар и в по-малък състав. Heart Eyes

А пък теб не съм те виждала от сто века Heart Eyes 

# 45
  • Мнения: 3 091
Аз на 19 и 20 няма да мога - защото ще организирам всенародни празненства - имам рожден ден тогава.

Гласувах за 26-ти. Дано да решите да го направим тогава, че да дойда.

# 46
  • Мнения: 2 614
УРАААА!! Ама че кеф, откога чакам, но като са по-нарядко, ще е по-сладко!  Mr. Green
Гласувах за 20-ти и 19 ме устройва!
След това - ще пътуваме!

# 47
  • Мнения: 3 861
Искаааааааааааааааааааааааааааааам и аз!!!
Ще крещя, ще врещя, как така на карнавал без мен???
 Sad Sad Sad

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 Cry Cry Cry

# 48
  • Мнения: 2 614
Искаааааааааааааааааааааааааааааам и аз!!!
Ще крещя, ще врещя, как така на карнавал без мен???
 Sad Sad Sad

 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

 Cry Cry Cry
Моля, пазете си здравето и нервите, с удоволствие ще се видим с вас!  Hug Само спокойствие и силна храна!  Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 6 743
Идвам - когато и където кажете  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 152
Общофорумска среща.., ама в София! хо-хо-хо...  Mr. Green Интересчии такива.  Crazy
Я прекръстете темата на "Общо софийска среща"  Laughing

# 51
  • Мнения: 2 891
Общофорумска среща.., ама в София! хо-хо-хо...  Mr. Green Интересчии такива.  Crazy
Я прекръстете темата на "Общо софийска среща"  Laughing

Как не те е срам да го кажеш? Миналата година, на рождения ден на форума имаше хора от цяла България  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 3 268
Нямам търпение за форумска среща.На 19 и 20 ми е супер.На 26 и 27 не мога.

# 53
  • София
  • Мнения: 593
Общофорумска среща.., ама в София! хо-хо-хо...  Mr. Green Интересчии такива.  Crazy
Я прекръстете темата на "Общо софийска среща"  Laughing

Ай  ся,  това па ще спре Whistling
Засега всички дати са ми свободни и няма да гласувам обаче, за капаро съм твърдо да.
Направо на някой им забравих муцунките Crossing Arms ooooh!

# 54
  • Мнения: 3 835
А пък теб не съм те виждала от сто века Heart Eyes 

И аз, който пръв отиде, поръчката е ясна! Laughing Heart Eyes

Ще крещя, ще врещя, как така на карнавал без мен???

Ми то горе долу там някъде се пада, врещенето де! Laughing Тъй и тъй сигурно няма да идваш, да имаш кАстюм да ми заемеш? Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 861

Ще крещя, ще врещя, как така на карнавал без мен???

Ми то горе долу там някъде се пада, врещенето де! Laughing Тъй и тъй сигурно няма да идваш, да имаш кАстюм да ми заемеш? Mr. Green
Нищо няма да ти ти дам!!!
Ако още не съм родила, ще ме дотъркаляш.
Ще се правя на топка, а ти  ще си гимнастичката

# 56
  • София
  • Мнения: 2 530
Както се казва и аз в кюпа. Гласувам за 19-ти. С наслада ще гледам гимнастичката и топката  hahaha.

# 57
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЛЕЛЕ ТВА ЗВУЧИ МНОГО ЯКО ,АМА .....МНОГО СТЕ ДАЛЕЧЕ БРЕ,АКО УСПЕЯ ДА ИЗНУДЯ ШЕФА ДА МЕ ДОТЪРКАЛЯ ДО СОФИЯ ТЕЗ ДНИ ПО КОЛЕДА ЩЕ ГЛАСУВАМ И АЗ ,Т.Е. НИЕ.
А ЗА КАПАРОТО СЪМ ТВЪРДО ЗА

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 15:58 от geri-meri(popins)

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе чудя се аз Лилито кво се пени, а то като направиш малко прости сметки и ти светва защо hahaha

# 59
  • Мнения: 3 835

E, що? То нали и без това няма да ти става?! Rolling Eyes Ако ще те търкалям до там, то дано мястото на срещата да е по-близо! Mr. Green

# 60
  • Мнения: 6 274
Записвам се да следя. Много ми се иска да ви видя Hug. Естествено, че трябва капаро.  Peace
Аз гласувах за 20 Декември. Точно по празниците, едва ли ще могат да дойдат всички, които искат.

# 61
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ако е около Коледа, имплантирам нокти,
коса и цици и идвам. Да сте подготвени.
Имплантирай и за мен (т.е. по две). И аз искам да дойда. Но не ми се ще да се имплантирам, по-добре да се "трепанирам". По-добре някак звучи.  hahaha

# 62
  • София
  • Мнения: 1 825
Гласувах за 20-ти. Капарото е идеалният вариант, както и зала Универсиада /само ще прескоча оградата и съм там/. Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 2 210
26.12
На 19 ми е Коледното на фирмата, на 20 няма да съм в състояние да отлепя Simple Smile

# 64
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз съм за 19-ти и 20-ти. Ако ме искате идвам  Mr. Green Има поне 10 човека, с които искам да се запозная  smile3508

# 65
  • Мнения: 4 371
И аз съм за капаро, точно да не стане като миналата година.
Гласувах.

# 66
  • София
  • Мнения: 10 309
Веднъж да прегледам клюкарника и какво да видя, среща... супер, гласувах с 20ти  Hug

Лили, май с голямо закъснение, честито!!!

# 67
  • Мнения: 46 510
Гласувах за 19-ти, но не съм много сигурна, в средата на ноември мога да кажа със сигурност Hug

# 68
  • Мнения: 1 364
Идеята е много добра Peace Този път и аз ще се опитам да дойда.
Поне за сега датата няма значение. Ще следя темата.

# 69
  • Мнения: 7 723
Запис!...за двайсти Whistling

# 70
  • някъде
  • Мнения: 979
Общофорумска среща.., ама в София! хо-хо-хо...  Mr. Green Интересчии такива.  Crazy
Я прекръстете темата на "Общо софийска среща"  Laughing
А така,кажи им го! Crossing ArmsПак у СофЯта среща!А ние от Прованса после седим до сабахлен и чакаме някой по-трезвен да качи снимки да се порадваме.
Аз пия бяло винце.Някой по желание да сръбне едно и заради мен!  cheers

# 71
  • Мнения: 152
Общофорумска среща.., ама в София! хо-хо-хо...  Mr. Green Интересчии такива.  Crazy
Я прекръстете темата на "Общо софийска среща"  Laughing
А така,кажи им го! Crossing ArmsПак у СофЯта среща!А ние от Прованса после седим до сабахлен и чакаме някой по-трезвен да качи снимки да се порадваме.
Аз пия бяло винце.Някой по желание да сръбне едно и заради мен!  cheers
Ужким всичко е точно, обаче никога "общо форумската" среща не е извън Софията, така че да е по-достъпна и за другоселците като нас! 
С теб ше пием онлайн... и ше чакаме да ни спуснат... снимки!  Mr. Green cheers

# 72
  • Мнения: 7 474
Среща всички искат, ама не виждам някой за организатор да се предложи  Mr. Green Whistling

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 20:36 от L e o

# 73
  • Мнения: 264
Аз не съм писала много по БГ форума, повече в чужбинските темички се подвизавам, но се надявам че няма да има проблем да се запиша и аз за срещата.  Hug Гласувах за 19 но и на 20 няма проблем

# 74
  • Мнения: 2 716
Среща всички искат, ама не виждам някой за организатар да се предложи  Mr. Green Whistling
Аз виждам  newsm53
Пък и добре се справяш.

# 75
  • Мнения: 2 614
Аз за организатор не мога да се цаня, но пък съм твърдо за капаро, за да няма като миналата година - 70 заявки и 30 присъстващи, не че не се забавлявахме, но.....  Mr. Green

П.С. Джулс, благодаря за темата!!!  Hug Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 4 371
Ами след като се реши дата, да пуснем анкета колко ще сме и след това ще мислим за заведение Thinking

# 77
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Запис Mr. Green
За 20-ти гласувах, този път наистина ще гледам да дойда, че съвсем си занемарих социалния живот Crossing Arms
Петък в нашата фирма определено не е ден на майстора и се виси до късно, а баш по празниците може и да съм на някоя друга географска ширина.

# 78
  • Мнения: 2 768
Ако е на 19-20 декември ме смятайте! След 27-ми ще отсъствам, т.е. абсолютно невъзможно ще е за мен.

# 79
  • Мнения: 166
Ако успея да се включа - за 20-ти съм. На 19-ти 100%-во ще ни спретнат годишната проверка. Все пак на 18-ти ни е Коледният банкет. Стара традиция и изпитана успешна формула е да инвентаризираме на следващия ден. Mr. Green
полуСПАМ: Ивонска, отбелязвам, че децата ни са родени на една и съща дата. 26-ти автоматично отпада и за мен.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 623
П.С. Джулс, благодаря за темата!!!  Hug Heart Eyes

Молим  Hug Heart Eyes И аз те обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И да те видя искам  Heart Eyes Hug

Аз няма да гласувам за да не объркам гласуването,
защото ми е все едно кога ще е.
В работата станаха някои неща, които ме отказаха
категорично да ходя на фирменото парти, така че ................... съм ваша когато кажете  Rolling Eyes Heart Eyes Hug Flutter
Леле с колко хора искам да се видя - не е истина  Hug Hug Hug

П.С. Марина /Мамма/, на няколко пъти ти пиша ЛС, но си ги спряла.
Нямам Кю отдавна и не мога да се свържа с теб  Sad

# 81
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз съм за 20-ти.
По добре е да е съботен ден по няколко причини.
1. Вероятността някоя фирма да си направи партито в съботен ден е по малка.
2. След работа в петък сме уморени. Не знам как е при вас, но на мен петъците са ми кошмарни. И не само това. Ако сме на работа до 6, трябва да се приберем, да се нагласим и да се донесем до мястото на срещата. Ако пък се случи някой сняг, дето пак ще завари общинарите неподготвени, проблема с транспорта ще е колосален.
3. В съботен ден можем да изнудим баби, дядовци и съпрузи (на които не им се идва) да гледат децата.
4. Ако е почивен ден ще можем да се приготвим и да сме в пълен блясък.
5. Тъй като след това все пак има работни дни, може би хората още няма пътуват.

По отношение на организацията.
На мен както и миналата година можете да разчитате за късметчета, плакати, томбола и каквото още се сетя.
За място... не змятам че зала Универсиада или която и да е друга зала е подходящо. За да бъде в зала храната и пиенето трябва да се поръча предварително, а това не мисля че ще е възможно за този тип организирано събитие. Да не говорим за маси, столове, украса, озвучение и прочие.
Най удачно е в заведение.
Ще помисля за варианти.
Но ми трябва някаква приблизителна бройка.
Капарото според мен е задължително, за да се избегне ситуация като миналата година.
Аз съм склонна да се заема с част от организацията. Ще трябва и някой друг да даде едно рамо обаче, защото имам доста задачки в работата и ще ми е трудничко сама.
Като знам какво е около Коледа, трябва да се организираме и да се направи предварително планиране най-късно до средата на Ноември.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 14:23 от Drina

# 82
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Не знам дали сте избрали вече място за коледната масовка, но само като предложение, защо не го направите в Зала Матти ?

# 83
  • София
  • Мнения: 3 099
...
полуСПАМ: Ивонска, отбелязвам, че децата ни са родени на една и съща дата. 26-ти автоматично отпада и за мен.


Като се замисля, можем да се подредим след Мамма и Татти на вратата, да купим тортата и да спретнем програма със словесен двубой в рими... Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 448
...
полуСПАМ: Ивонска, отбелязвам, че децата ни са родени на една и съща дата. 26-ти автоматично отпада и за мен.


Като се замисля, можем да се подредим след Мамма и Татти на вратата, да купим тортата и да спретнем програма със словесен двубой в рими... Mr. Green

Ами след полунощ ще трябва и аз да продължавам с черпнята, защото моето е на 27.  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 3 099
Ето, и организаторите цъфнаха... Но ще им сътворим и подаръчна листа... Има такива в нЕкои магазини...  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 614
Не, че това ще промени и моето собствено гласуване за друга дата, но да кажа:
20-ти декември, всъщност е работен ден, за да е почивен 31-ви - провериха наите ТРЗ и ЧР, така че....
http://www.academy.mvr.bg/Educational_activity/Training/praznici.htm

# 87
  • Мнения: 4 195
още по зле за 19-ти, на 20-ти ще сме загинали по офисите ooooh!

# 88
  • Мнения: 5 370
За мене всички дни са работни, така че.....Тоест, на 24.12, 31.12 и 02.01 си работим и ще хвърляме чоп кой ДА НЕ работи. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 768
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?

# 90
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?

Аз съм ЗА! Вярно по раничко е, но аз започвам с украсите и приготовленията за Коледа още от 1 декември.

Не знам дали сте избрали вече място за коледната масовка, но само като предложение, защо не го направите в Зала Матти ?

Ами аз си написах съображенията за залите. Иначе в Мати е супер. Правила съм няколко мероприятия там. Собствениците Диляна и Филип са много разбрани и готини хора. Готвачите им са страхотни. Малко цените са им височки, но може да се постигне нещо разумно.
Но пак стои въпроса за наема и кетеринга, който трябва да се уточни и капарира предварително... и другите неща, които бях написала.
Освен това какво правим в случай, че някой не се е записал, а вземе че дойде. Какво... няма да го пуснем ли? Ако е в заведение може да си поръча самосиндикално ядене и пиене и съответно да си ги плати.
И друго има. Когато е в зала тип коктейл, не се маркират отделно допълнителните поръчки. Тоест накрая ще се формира една сума за доплащане... която как ще се плати. Може да има хора, които са си тръгнали по рано. Трябва някой да се бръкне и после да гони всички и да си събира парите. А и ще се почне... ама аз толкова не съм пил, ама аз не съм поръчвал допълнително...
Не ми се обиждайте, но съм виждала какво ли не по партита.
Не мисля, че този вариант със залата е удачен.
Аз започвам да мисля за заведение. Ще очаквам и предложения и от вас.

# 91
  • Мнения: 166
20-ти продължава да ме устройва все повече. Дори командировъчни ще мога да ползвам. Twisted Evil
Ивонска, на каква тема ще е или няма значение? Важното е сеир, оп, програма да има. Laughing Купи и на мен таквоз листче, плийз, че в нЕкои магазини не се намират.


# 92
  • Мнения: 1 531
незнаех, че така е станало миналата година Thinking

та, да - логично е да е с капаро Peace

# 93
  • Мнения: 4 371
Не ми се обиждайте, но съм виждала какво ли не по партита.
Някои от нас също Tired И то на форумско парти.

# 94
  • Мнения: 1 364
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?


Хубава дата Peace

# 95
  • Мнения: 5 468
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?


Хубава дата Peace
Не е хубава, защото още няма никакво коледно настроение... Tired

# 96
  • Мнения: 2 768
Aма пък ще избегнем съвпадането с фирмените банкети.

# 97
  • Мнения: 5 370
Аз се присъединявам към Ета. Освен това някой подхвърли, че по 20.12 може да има заработване на 31.12. И не, не  е вярно за коледното настроение, мене ме хваща още от края на ноември. Crazy

# 98
  • Мнения: 918
Много хубави хора, които отдавна не съм виждала/чела:hug: Иначе само да не е на 23.12, че тогава ми е РД-то.

# 99
  • Мнения: 4 371
Изобщо все ми е тая кога ще е, така съм се наточила да дойда, от кога не е имало форумски купон, домъчняло ми е.

# 100
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мен ме хваща от края на Август...

# 101
  • Мнения: 4 300
Все ми е едно за датата. "За" капарото съм, а дали не може да се намери заведение в което да се плаща на момента( допълнителните поръчки имам предвид)?

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 22:17 от Рокси

# 102
  • Мнения: 10 758
Не ми се обиждайте, но съм виждала какво ли не по партита.
Някои от нас също Tired И то на форумско парти.
То да беше само един път Tired
Затова трябва да е : поръчваш - плащаш.

# 103
  • Мнения: 5 393
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.

# 104
  • Мнения: 10 758
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.
Ъ?Защо пък с управителя?

Аз имах предвид както е по дискотеките - поръчваш си нещо и като ти го донесат си го плащаш.

# 105
  • Мнения: 2 013
Ако е около Коледа, имплантирам нокти,
коса и цици и идвам. Да сте подготвени.

И аз тъй. Драсни на лични, ако ще идваш, да дойдем под ръчица Party

# 106
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
С вас съм, стига дечурлята да са здрави.

# 107
  • Мнения: 2 768
Ама давайте да решаваме малко по-бързо, че около Коледа самолетните билети са доста трудни за късно букване.

# 108
  • Мнения: 918
Етич, само заради теб ще дойда, страшна купонджйика Laughing

# 109
  • Мнения: 2 768
звезд  Grinning, както се казва, за мен ще е малък празник! а за вас още по-малък  Mr. Green

# 110
  • Мнения: 2 891
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.
Ъ?Защо пък с управителя?

Аз имах предвид както е по дискотеките - поръчваш си нещо и като ти го донесат си го плащаш.

Бомбе, аз така правих на срещата в "Кмета". Взех си кана вино от бара и обикалях масите като цветарка  Grinning

# 111
  • Мнения: 0
А аз имам едно питане:Тези срещи само за старите форумски кадри ли са или всеки новопристигнал с добро желание може да участва.

# 112
  • Мнения: 4 371
Естествено, че е за всички! Ако имаше условия, щеше да ги пише.

# 113
  • Мнения: 5 393
Това според мен може да стане с допълнителна уговорка с управителя на заведението.
Ъ?Защо пък с управителя?

Аз имах предвид както е по дискотеките - поръчваш си нещо и като ти го донесат си го плащаш.

Имам предвид, че ако по принцип нямат такава практика в заведението, можем допълнително да го изискаме като услуга един вид, за да не стават обърквания после с плащането.

# 114
  • Мнения: 4 195
А аз имам едно питане:Тези срещи само за старите форумски кадри ли са или всеки новопристигнал с добро желание може да участва.
потребителите от мъжки пол са на особена почит ако не забелязваш Wink

# 115
  • Мнения: 166
потребителите от мъжки пол са на особена почит ако не забелязваш Wink
Как да забелязва, като Борис само преди дни орева публично, че Татти не му се усмихвал. Crazy Всъщност в пространството се носи въпрос Е ли Борис мъж, виж това го забравих.
Предложението "поръчка-плащане" е добро. Не изключва и възможността за предварителен куверт. С парите от него могат да се заредят някакви маси, а оттам нататък - по другата формула. Кувертът е наложителен, за да се знае поне приблизително броят на присъстващите. Мен лично не ме бърка да "спонсорирам" някое и друго присъстващо съфорумче, дето не си е платило куверт. Мисля, че почти никой не го бърка.

# 116
  • Мнения: 0
Дуци,мерси за инфото.Чут Чут Embarassed
С вас съм,решавайте къде и кога.За съжаление все повече се доказва ,че сте по-практичната половинка на човечеството.Заради това,а и от малко кавалерски подбуди ще оставим организацията в нежните ви ръце WinkА иначе си мисля,че кувертите са удачен вариант,поне като форма на ангажираност към мероприятието.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз да попитам- ще се костюмираме ли  Flutter?

# 118
  • Мнения: 2 401
Ако е ДА, и аз идвам. Така ще се маскирам, че и най-големите си "фенки" ще разнежа.

# 119
  • Мнения: 2 614
С датата 13 - от раз уцелихте нашето Коледно парти!!! Naughty Не така, моля, имае гласуване - какво му е на 20-ти  Mr. Green
Ами то по традиция си е карнавал Коледното парти, но кажете, ако искате, можеда се маскираме като себе си  Flutter

# 120
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Ааааа като себе си не е интересно (не, че аз и сама по себе си не съм интересна де). Миналата година не можах да се маскирам, но тази няма да пропусна. и по двата начина
 Може и тема даже да се измисли - бременни, каубойки, лелки-чистачки ...

# 121
  • out of space
  • Мнения: 8 573
ЗА съм да се маскираме, но нека всеки както си иска...хем ще е по-интересно- хем повече хора ще го направят....

# 122
  • Мнения: 2 768
   Може и тема даже да се измисли - бременни, каубойки, лелки-чистачки ...


'80s party ? 

# 123
  • София
  • Мнения: 2 855
  Rolling Eyes става, ама като не мога да си тупирам косата и да обуя лилаво клинче  Crazy

ако не се маскираме, аз няма да дойда пък  Crossing Arms

# 124
  • Мнения: 2 768
И аз се остригах, много недалновидно от моя страна  Crossing Arms

# 125
  • Мнения: 2 401
Rolling Eyes става, ама като не мога да си тупирам косата и да обуя лилаво клинче  Crazy

И щоооо?  Party

# 126
  • Мнения: 2 614
Хехеее, тази нема с 8--те е разбиваща - ала СиСи Кеч, ранната Мадона, Сандра, Модърн Токинг  Joy Само дета и аз се поостригах, но за малко топиране ще има. Ама не си се представям в лъксав цикламен клин с дълъг пуловер и дебел колан  hahaha

# 127
  • Мнения: 4 195
Хехеее, тази нема с 8--те е разбиваща - ала СиСи Кеч, ранната Мадона, Сандра, Модърн Токинг  Joy Само дета и аз се поостригах, но за малко топиране ще има. Ама не си се представям в лъксав цикламен клин с дълъг пуловер и дебел колан  hahaha
ако и уокмен открием ( май в мазето има някакъв) костюма ще е  Peace

# 128
  • Мнения: 2 716
Аз съм си така от тогава.  Crazy
И Цици клеч, и коса - гнездо на оси.
Идвам  Joy

# 129
  • София
  • Мнения: 900
Гледаммммм - на купон ви се ходи май, а  Wink

За дати няма да гласувам, че декември ми е ад.
Дано доживея да дойда на форумски новогодишен купон  Praynig

Пък и за колко от вас ми е домъчняяяялооооо  Hug Hug Hug

# 130
  • Мнения: 2 614
Ехаааа, Мина, така ще се радвам да те видя!  Heart Eyes
Нещо няма желаещи за организатори, май, а времето наближава, а как ще се събира капарото?
Не става ли пак да е "При кмета", където беше РД на Бг Мамма?

# 131
  • София
  • Мнения: 900
Аууу - забравих да споделя  ooooh! ooooh! ooooh!

Имате ли предвид, че на 20.12. ще е работен ден?!
Отработва се 31.12. - поне така видях в телетекста,
а и не само там - http://www.econ.bg/law86421/enactments/article134310.html

п.с.
Правде - ще бъдеш задушена от цалиФчички   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 2 614
Аууу - забравих да споделя  ooooh! ooooh! ooooh!

Имате ли предвид, че на 20.12. ще е работен ден?!
Отработва се 31.12. - поне така видях в телетекста,
а и не само там - http://www.econ.bg/law86421/enactments/article134310.html

п.с.
Правде - ще бъдеш задушена от цалиФчички   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
#Crazy

Уважаема, въобще не четете внимателно: Решение № 4 от 10.01.2008 г. за разместване на почивни дни през 2008 г.

> Разпечатай @ Изпрати на приятел
Държавен вестник брой: 6
Година: 2008
Орган на издаване: Министерски съвет
Дата на обнародване:
18 яну 2008 На основание чл. 154, ал. 2 от Кодекса на труда и чл. 55, ал. 2 от Закона за държавния служител


МИНИСТЕРСКИЯТ СЪВЕТ
РЕШИ:


1. Обявява 2 май (петък) и 5 май (понеделник) за почивни дни, а 10 май (събота) и 17 май (събота) за работни дни.
2. Обявява 31 декември (сряда) за почивен ден, а 20 декември (събота) за работен ден.

21 е неделя, бре, никога не сме отработвали и в неделя  Hug Heart Eyes

# 133
  • София
  • Мнения: 1 074
Там съм!

Най-добре на 19-ти или 20-ти и  cheersза мен, защото наистина се очертават доста пътуващи в другите дни.

# 134
  • София
  • Мнения: 2 623
Гледаммммм - на купон ви се ходи май, а  Wink

За дати няма да гласувам, че декември ми е ад.
Дано доживея да дойда на форумски новогодишен купон  Praynig

Пък и за колко от вас ми е домъчняяяялооооо  Hug Hug Hug


Аре бе мацко бе, къде се затри бе скицо безподобна  Hug Heart Eyes
Ако не дойдеш мисли му  Thinking

# 135
  • Мнения: 4

Днес открих вашия форум, незнам дали ще мога да присъствам на срещата.

# 136
  • Мнения: 2 614

Днес открих вашия форум, незнам дали ще мога да присъствам на срещата.

Това зависи само и единствено от теб  Peace! Всички с добри намерения са добре дошли!  Mr. Green

# 137
  • София
  • Мнения: 900
ЧувстВУВАм се кат зодия Рак  Mr. Green
Един ме разбра и то .... погрешно  Joy Joy Joy

Баш за 20.12 ми е мислата  Peace
Аку ша са праа на Памела АндерсОн - съм на бач до 18.30 - 19.00  Rolling Eyes
Ша ми се спихнат атрибутите, а и не мога да ида на работа по балкониери и жартиери  Laughing Laughing Laughing
Пък може и да пробвам де  Wink  bombs

МаМаКуин - мляяяяяяс  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 3 268
Минааа,такъв си сладур! Hug Grinning

# 139
  • Мнения: 2 614
Минааа  Naughty опитваш се да кръшнеш комай!!!  Peace
Не приемаме "НЕ!" за отговор  Hug Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 212
Аууу - забравих да споделя  ooooh! ooooh! ooooh!

Имате ли предвид, че на 20.12. ще е работен ден?!
Отработва се 31.12. - поне така видях в телетекста,
а и не само там - http://www.econ.bg/law86421/enactments/article134310.html

Щом 20.12 е работен ден предлагам да отпадне от класацията, освен ако всички тук са безработни и това че 20 е работен ден не им пречи изобщо.

# 141
  • Мнения: 4

Днес открих вашия форум, незнам дали ще мога да присъствам на срещата.

Това зависи само и единствено от теб  Peace! Всички с добри намерения са добре дошли!  Mr. Green

Ще се чувствам малко гадно все пак не познавам никой

# 142
  • Мнения: 212
Днес открих вашия форум, незнам дали ще мога да присъствам на срещата.
Това зависи само и единствено от теб  Peace! Всички с добри намерения са добре дошли!  Mr. Green

Ще се чувствам малко гадно все пак не познавам никой

Напротив, напротив. Точно обратното е. Като не познаваш никого няма никакъв проблем. Ще си мислиш "Яяяяя какви приятни, любезни и добронамерени хора имало тук"
Проблема идва точно след като ги опознаеш.... Тогава наистина ще ти стане малко гадно...

# 143
  • Мнения: 3 835
Минааа  Naughty опитваш се да кръшнеш комай!!!  Peace
Не приемаме "НЕ!" за отговор  Hug Heart Eyes

Мдаа, тамън същото щях да кажа, Правда ми го взема от устата, не я е срам!

Мине, думите са излишни, ти си знаеш! Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 152
Ще се чувствам малко гадно все пак не познавам никой

Напротив, напротив. Точно обратното е. Като не познаваш никого няма никакъв проблем. Ще си мислиш "Яяяяя какви приятни, любезни и добронамерени хора имало тук"
Проблема идва точно след като ги опознаеш.... Тогава наистина ще ти стане малко гадно...

 Mr. Green

# 145
  • Мнения: 10 758
ЧувстВУВАм се кат зодия Рак  Mr. Green
Един ме разбра и то .... погрешно  Joy Joy Joy


Цвинкя Crossing Arms

Аре ма, Миноуууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Миналата година го пропусна, ай тая да не е, а Crossing Arms

За мен няма значение кога ще е, важното е да е Wink

# 146
  • Мнения: 3 405
И аз се остригах, много недалновидно от моя страна  Crossing Arms

ще ходиш ли, с кого, с какво?  Grinning

# 147
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще се чувствам малко гадно все пак не познавам никой

Напротив, напротив. Точно обратното е. Като не познаваш никого няма никакъв проблем. Ще си мислиш "Яяяяя какви приятни, любезни и добронамерени хора имало тук"
Проблема идва точно след като ги опознаеш.... Тогава наистина ще ти стане малко гадно...

 Mr. Green

Борис познава всичко и всички. Бог здраве да му дава!  Grinning

# 148
  • Мнения: 2 768
И аз се остригах, много недалновидно от моя страна  Crossing Arms

ще ходиш ли, с кого, с какво?  Grinning

Зависи все пак коя дата ще бъде избрана, но имам желание да отида. Вероятно с кола и със съпружеството.
Ще ти пиша при окончателно решение  Wink

# 149
  • Мнения: 6 323
Добавих все пак и 13-ти като вариант на анкетата.
Бях пропуснала факта, че 20-ти е събота, но е работен ден.

Който иска, може да си промени вота като натисне линка "Изтрий глас" и после гласува наново.

# 150
  • Мнения: 5 370
Перфектно, гласувах за 13.12. Другите дати са малко, хм, за мене лично, под въпрос.

# 151
  • Мнения: 516
На 13-ти дори аз мога да дойда. Wink

# 152
  • Мнения: 3 835
Eeeee, 13-ти, нищо, следващия път. Tired

# 153
  • Мнения: 7 723
Eeeee, 13-ти, нищо, следващия път. Tired
Ма чакай малко, бре!
...то нали още не е сигурно, че ще е на 13- ти? Thinking
...или аз не вдявам?

За сега си оставам вота за двайсти...
Всъщност- все ми е тая. Когато и да е- там съм. Simple Smile

# 154
  • Мнения: 7 474

Всъщност- все ми е тая. Когато и да е- там съм. Simple Smile

Не лъжи, 13ти не става, заета си Stop

# 155
  • Мнения: 7 723

Всъщност- все ми е тая. Когато и да е- там съм. Simple Smile

Не лъжи, 13ти не става, заета си Stop
...уфффф, да бе! ooooh!
 

# 156
  • Мнения: 4 371
Спамо чата ли има среща тогава?

# 157
  • Мнения: 4 451
Ще се чувствам малко гадно все пак не познавам никой
Няма нищо, и аз не познавам, ще си правим компания. Mr. Green

# 158
  • Мнения: 2 448
Ще се чувствам малко гадно все пак не познавам никой
Няма нищо, и аз не познавам, ще си правим компания. Mr. Green

Как я излъга само.  Joy

# 159
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ако е на 13 и аз ще дойда.

# 160
  • Мнения: 1 052
Да си купувам ли екипчето на мед. сестра?
Фло, ще бъдеш ли старша?

# 161
  • Мнения: 5 370
Ха така,. отписвам се от 13-ти. Вече се знае кога ще е единият служебен купон, значи, засега се слагам за 19 или 20. Ама се чудя как да гласувам. newsm78

# 162
  • Мнения: 4 451
Аааа, pasinet, с тебе само виртуално се знаем.  Naughty

# 163
  • Мнения: 4
Някои се познават или опознават виртуално а аз никак newsm78

# 164
  • София
  • Мнения: 2 623
По всичко личи, че ще е на 20-ти  Sad
Жалко, аз ще се включа към края евентуално -
всъщност зависи до колко ще продължите  Wink
Коледното парти ни е на 20-ти та затова  ooooh!

# 165
  • Мнения: 7 723
...а разбра ли се къде ще е?
А кувертите? По колко? Кой ги събира?
...иначе всички сме съгласни с всичко... ooooh!

# 166
  • Мнения: 6 323
Доколкото се сещам, Стрелче подхвърли, че имала идея за заведение.
Иначе аз мога да говоря за При Кмета или Славяни, в зависимост от това каква бройка се съберем.
Ако кажете, че вече е видна датата и достатъчно хора са гласували, ще спра тази анкета и ще пусна тема за преброяване/записване.

# 167
  • Мнения: 2 614
Ами тя е от доста време темата, май може да я спираме и да продължаваме, че време не остана за организация  Peace
Уф, нямам търпение вече  Mr. Green

# 168
  • София
  • Мнения: 2 623
Доколкото се сещам, Стрелче подхвърли, че имала идея за заведение.
Иначе аз мога да говоря за При Кмета или Славяни, в зависимост от това каква бройка се съберем.
Ако кажете, че вече е видна датата и достатъчно хора са гласували, ще спра тази анкета и ще пусна тема за преброяване/записване.

Абсолютно си права  Hug Heart Eyes
Аз съм за и на двете места, а и ще сте ми близо
за да мога да се присъединя по някое време  Heart Eyes Hug
Нашето парти ще е в "Чергата" на Шипка 34 и ми е
идеално после да дофтасам  Heart Eyes Hug
Маринка, пускай преброяването  Peace

# 169
  • Мнения: 4 195
Маринка спирай анкетата и пускай преброяване.
 Peace
и задължително с капаро Peace

# 170
  • Мнения: 6 274
Не съм влизала скоро и не знам какви са последните новини.
Я кажете - има ли вече анкета за преброяване ?  Thinking

# 171
  • Мнения: 4 473
Доколкото се сещам, Стрелче подхвърли, че имала идея за заведение.
Иначе аз мога да говоря за При Кмета или Славяни, в зависимост от това каква бройка се съберем.
Ако кажете, че вече е видна датата и достатъчно хора са гласували, ще спра тази анкета и ще пусна тема за преброяване/записване.

Добра памет имаш, Mamma, но онова, което имах предвид - пропадна (малък капацитет места и изискване за цялостно меню, заради което директно отпадна като вариант). Confused Blush Съжалявам, за което!

"При Кмета" за мен е по-добрият вариант от "Славяни", ако имаме право на избор. Wink
Дайте да уточним как точно ще се събира капарото. Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 3 268
Най-добре е на банкова сметка.

# 173
  • Мнения: 3 835
Най-добре е на банкова сметка.

Добър вариант, а на който му е по-удобно, може и лично да си ги занесе.

# 174
  • София
  • Мнения: 1 074
"При кмета"  Peace

# 175
# 176
  • Мнения: 7 723
Най-добре е на банкова сметка.

Добър вариант, а на който му е по-удобно, може и лично да си ги занесе.
Peace
...и аз съм за "При кмета". Grinning

# 177
  • Мнения: 2 614
Остава и да не е резервирано за датата, която сме избрали така в последната минута. И ентусиаст да се намери за парите и сме готови с тазгодишния карнавал  Mr. Green

# 178
  • Мнения: 2 891
За "Кмета" съм и аз, но ще успеем ли да го напълним както миналата година?

# 179
  • София
  • Мнения: 2 623
За "Кмета" съм и аз, но ще успеем ли да го напълним както миналата година?

Ами затова е време да се пусне анкета за преброяване и след една седмица
вече ще знаем  Peace
За парите и аз съм ЗА по банка !!!
Мамма да отвори една сметка и така няма да има нужда
някой да се занимава и с пари  Hug

# 180
  • Мнения: 2 891
Точно. Пък тя после може да се ползва и за благотворителни и други цели.

# 181
  • Мнения: 5 393
За " При кмета" съм и аз, и за банков превод също.

# 182
  • Мнения: 1 364
А последно коя е датата?

# 183
  • Мнения: 2 614
Ами според анкетата 20.12.  Peace

# 184
  • Мнения: 592
Организация с тема не става - 60% от форумците не са и чували за темата, камо ли да участват. Ако ще се събират старите муцуни, по-добре някъде другаде се уговаряйте. 20-ти е в центъра на фирмените и др. подобни партита, които за разлика от форумското са отдавна уговорени, както става ясно. Просто сте закъснели с момента. Ще се радвам ако се надвиши и с 1 човек миналогодишната бройка - сори за лъжицата катран в кацата с мед, но сега едва прочетох темата и се досещам какво ще лъсне, като се започне с даването на пари! Успех!

# 185
  • Мнения: 3 268
Който иска е добре дошъл!Ако не му се идва,да не идва.Аз нямам фирмено парти,и без форумско ли да остана!? Rolling Eyes

# 186
  • UK
  • Мнения: 3 959
Щом 55 човека са гласували за 20ти, значи 20ти им е удобен и при всички положения знаят дали ще имат фирмено парти тогава. Просто няма логика в оспорването на анкета, няма какво да кажеш. Хората гласуват не защото харесват числото 20, а защото искат срещата да е тогава. Аз бих предпочела да е по рано, за да съм сигурна, че ще съм в София, но мнозинството избира.

# 187
  • Мнения: 516
notar, айде няма нужда. 5 години се уреждат срещи чрез теми. Ако имаш конструктивно предложене, пиши. Ако просто си играеш на революционер, ми е жал за теб.
аман от неориентирани мъже

# 188
  • Мнения: 4 473
Организация с тема не става - 60% от форумците не са и чували за темата, камо ли да участват.

Имаш някакво конструктивно предложение, може би?! Старите муцуни сме целите в слух.

Странно, все си мисля, че във форума общуваме чрез теми. А може и след 4 г тук, да съм в заблуда.

# 189
  • Мнения: 4 195
Стрелче нали за това са "новите" вечно мрънкящи и неориентирани, за да ни светнат, как да си уговаряме форумските събирания Wink
Стрелче ако дойдеш дегизирана като аватара ти, ще смажеш конкуренцията Wink

# 190
  • Мнения: 592
Много е просто, но не искам да давам акъл на босовете - нищо не струва да се пусне едно ЛС до всички - до 1.11 дайте заявка за тези и тези дати за форумско парти. Приема се зазаявено който е пратил пари за куверта. Мястото шефовете да го изберат според заявената бройка и толкова. А и все пак партито не е само за софийските форумци, за да се организира в последния момент - нали?
Флор на една друга форумка писах преди време че съм много добър и нося много, но в джоба си имам само червен картон. Така че засега ще се направя че не съм ти прочел поста! И не знаех че се делим на стари и нови - а колко години е критерия, Чутке?

# 191
  • UK
  • Мнения: 3 959
Интересно, ти ли ще отговаряш на 70 000 лични съобщения, по голямата част от които "Съжалявам, ама ще съм си в Занзибар за Коледа".

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 13:00 от Малката Госпожица Мърморана

# 192
  • Мнения: 4 300
Уф, защо се изтрепват да дават акъл хора, които така и така няма да дойдат? Имах колежка, която за всеки фирмен банкет дуднеше по една седмица и накрая не идваше, без значение къде е и кога е. Ама ей така, да се знае че има мнение.
Дасе пусне ЛС на 70 хил потребителя, чудна идея ooooh!. Пък те заведенията нас чакат. А Мамма чакаше някой да почне да критикува 3 седмици след пускането на "закъснялото" преброяване.

# 193
  • Мнения: 592
Рокси, защо си сигурна, че няма да дойда?

# 194
  • Мнения: 4 195
С последния ти пост ти личи че си "нов" във форума Peace
всеки момент ще ни забършат тук, така че нека продължим по темата Peace
Очакваме Марина да каже за заведенията които набелязахме, нали Rolling Eyes
и не ме наричай Чутке, егати грозното е Crossing Arms

# 195
  • Мнения: 4 300
Еми ако дойдеш значи няма никакъв проблем в организирането на форумска среща чрез тема.

# 196
  • Мнения: 592
С мен ли се изчерпва присъствието на всички форумци? Благодаря за мнението!!! Всъщност ако не беше "навалицата" от сделки и ипотеки пред кантората и липсата на криза в БГ, никога нямаше да видя темата, но пак казвам - не съм само аз. Приятелките винаги може да се уговорите и да се видите! Искахте конструктивно предложение - имате го! Но е закъсняло според мен.

# 197
  • София
  • Мнения: 900
Петък е
слънчице пече ..........
стига с тия стари-нови - аз съм Уекинко стар новак  Sunglasses

notar , ще се радвам да се запознаем  Peace

За протокола:
за нашите фирми - все още не си знаем датите.
за партньорите - покани получаваме декември.

Искам да ме разберете правилно  Praynig
Петима Петка не чакат - ОК,
искам да дойда, но за дати след 15.12. - просто няма как да потвърдя  Rolling Eyes

Искрено се надявах на по-ранна дата  Blush

Конструктивно:
При кмета  Peace
Капарото - по любовни групи.
5-10 мами се разбират - една събира.
 Laughing После отговорниците се бухват в пиано бара и оползотворяват(ме) капарото  Wink


# 198
  • Мнения: 4 195
о Мина  Heart Eyes
Notar, когато се реши къде и кога и колко ще е капарото, Мама го обявява в Календара на събитията, където всички могат да го видят Peace
И да ти кажа честно, нека си представим ситуацията, в която мамма пуска 70 000 лв и 65 000 потребителч казват - Да, ще дойда Laughing
Стадион Васил Левски дали е ангажиран за тогава,м?
Теб ще викнем за DJ Wink
Имаш хубав син и хубава жена, зарежи борсите Wink

# 199
  • Мнения: 4 473
Стрелче нали за това са "новите" вечно мрънкящи и неориентирани, за да ни светнат, как да си уговаряме форумските събирания Wink
Стрелче ако дойдеш дегизирана като аватара ти, ще смажеш конкуренцията Wink

Да. Wink
Да. Не е изключено, пък и няма да е за първи път. Mr. Green Но за да не засенчваме младите съфорумци, ще помисля по въпроса. Whistling Wink

Националният стадион го сърбят вече трибуните. Всяка година по това време го споменаваме. Mr. Green

# 200
  • Мнения: 592
Може много по-приемливо място да Ви предложа вместо този нац. стадион - все пак 20 декември не се зане къв студ ще е. Навремето най-хубавия 8 декември ставаше в НДК - цялото се затваряше и на всеки етаж, зала, фоайе имаше по някакво мероприятие и имаше с хиляди студенти? Какво ще кажете не за цялото НДК, а за някоя по-голяма зала или етаж - на закрито ще сме, може и програма да си направим, пиенето и яденето се прави на шведска маса и моного хора ще можем да съберем. Стига да успеем. Просто с тези 70000 ЛС поне формално босовете ще покажат, че уважават тези които пишат тук и им създават работа. Иначе ми звучи като там в еди кой си подфорум, дето веднъж в годината я се сетим да влезем, я не. Така е с обявите за конкурс - прави се за този който вече е заел мястото. А и сами казвате че с всяка година намаля и се изродява сбирката или поне такива постове прочетох. Още предложения искате ли?

# 201
  • Мнения: 4 473
Още предложения искате ли?

Ако обещаеш да се заемеш с организацията на последното ти предложение за място - не. Твърдо нЬе.
А, да, вярвам искрено, че шефа на НДК ти е приятел и ще пропусне финансовата част.

# 202
  • Мнения: 2 401
Я споделете към колко човеци горе-долу се очертават, ще проверя една хрумка и ще я споделя после.

Пп. Отпадна. Ще ни изгонят в 23ч., а това е недопустимо, нали?

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 15:03 от минзухар

# 203
  • Мнения: 2 716
Нов Спам без мен  Mr. Green

Нотар - шведска маса? Ти луд ли си  Joy Joy Joy
Само да споделя - всички мами наминават честичко през клю-то около ноември. Няма да остане темата незабелязана  Peace

20.12.  При кмета ли остава?

Който иска да идва, който не ще - не ще.

# 204
  • Мнения: 5 393
Относно забелязването на темата само да кажа, че имаше линк към нея на началната страница на форума.

# 205
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
който има желания, ще я забележи Peace

за мен - следя темата, но не съм гласувала.
единствената дата, за която знам, че не мога да присъствам е 20ти.
другите дати са ми пълна мъгла все още.

# 206
  • Мнения: 592
Колко места са "при Кмета"?
Мечо, единствените линкове коите се забелязват без очила са тези на "работодателите" на сайта. Друг не видях - но мъжете сме така - нищо не виждаме освен руса с цици!  Peace

Последна редакция: пт, 31 окт 2008, 15:54 от notar

# 207
  • Мнения: 7 723
Колко места са "при Кмета"?
...
Малко по- малко от тези на Националния стадион. Simple Smile

# 208
  • Мнения: 5 393
Колко места са "при Кмета"?
Мечо, единствените линкове коите се забелязват без очила са тези на "работодателите" на сайта. Друг не видях - но мъжете сме така - нищо не виждаме освен руса с цици!  Peace

В сайта им пише 220 места на закрито.  Линка вече го няма, ако го търсиш  в момента.

# 209
  • Мнения: 592
Не там си е линка - местото е супер, но е обидно малко за Форума! Това значи че сме една бала слама тука, ако не го напълним.

# 210
  • Мнения: 2 716
Не там си е линка - местото е супер, но е обидно малко за Форума! Това значи че сме една бала слама тука, ако не го напълним.
Т.е. се записваш  Peace
А ще поемеш ли ангажимента по откриване на банкова сметка

# 211
  • Мнения: 592
За догодина да, тази категорично не - може ли на мое име да е сметката?

# 212
  • Мнения: 5 393
Не там си е линка .....

Къде го видя бре? Аз говоря за линка към темата- нещо не го виждам. Може и аз да забелязвам само руси с цици Thinking Laughing  Или пък щото не си нося очилата в момента....

# 213
  • Мнения: 592
 Laughing говорех за линка на ресторанта, а за срещата казах вече че го няма.

# 214
  • Мнения: 7 723
...като започнете да говорите по същество,
шми сФирнете, нали? Whistling

# 215
  • Мнения: 3 835
И аз съм за "При кмета"! Датата 20-ти ли се очертава? Дали да не се обадим да питаме да не е заето тогава?

# 216
  • Мнения: 4 371
Честно казано на мен ми е все тая къде ще сме, стига да има среща Peace

# 217
  • София
  • Мнения: 18 679
Честно казано на мен ми е все тая къде ще сме, стига да има среща Peace
И на мен така. Даже и датата ми е все тая, нали не работя, но гласувах за идеята Mr. Green
Айде, стига сте се дърляли, решавайте, че да знам дали да почвам да цедя консумативи за чавето. Смятам да се напия Drunk

# 218
  • Мнения: 2 614
Видях известие за постинг по темата, и реших, че някакво конструктивно предложение се е взело, ама неее...
Чесане на езици...
Какви нови, какви стари, купона е забавление за всички, но защо някои решиха, че досега по друг начин сме организирали срещи само не разбрах!  Peace
И аз като Руска ще изчакам да сФирнете! Mr. Green

# 219
  • Мнения: 3 268
Чакам развитие.Каквото и да е то.Който е по събирането на капарото,да казва.

# 220
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Последно 20-ти "При кмета" ли остава?

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Анкетата сочи 20-ти. Какво има толкова да се дискутира? Ако би трябвало да има някава дискусия изобщо, тя следва да бъде до кога ще продължи срока за гласуване в тази тема относно датата.

# 222
  • Мнения: 3 268
И аз не виждам какво има повече да се дискутира датата.Хайде да се разбираме как ще се събира капарото.

# 223
  • Мнения: 3 861
А аз само кротко ще подсмърчам около вас...

# 224
  • Мнения: 3 268
Лили,нямам търпение да те видя! Hug

# 225
  • Мнения: 2 614
Темата комай замря!  Sad

# 226
  • Мнения: 7 723
Правда както винаги е права Peace
Акъл- много, дела- малко Tired

 
...а утре, ако не забравя, мога и да звънна в "При кмета" Whistling
(това е съвсем сериозно)

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 09:42 от Руска

# 227
  • Мнения: 1 877
Момичета,много ми се иска да дойда - досега не съм присъствала и не познавам лично никоя от вас...Но до 20-ти има толкова много време...Въпреки това,ако ще се събират пари,мисля да се включа,пък каквото ще да става

# 228
  • Мнения: 212
...а утре, ако не забравя, мога и да звънна в "При кмета" Whistling
(това е съвсем сериозно)

Кое е съвсем сериозно от двете - че ще забравиш или, че ще звъннеш?

# 229
  • Мнения: 1 000
Хайде и аз за 20.12
запазвам си мястото отдясно на Правда
ако ще до 00 да е

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 18:55 от BgViki

# 230
  • София
  • Мнения: 2 623
На 100% служебното парти е на 20-ти  #Cussing out
Е няма такъв карък кат мен - втора поредна година дублаж  ooooh!
Моля ви, нали няма да си тръгвате рано  Praynig
Защото мисля да се присъединя по някое време  Hug

# 231
  • Мнения: 2 768
Хъм, то всъщност купон ще има ли? Тъй като гледам, с това темпо... Никой не се наема да организира...
Мислите ли че ще са останали свободни места за голямо парти точно последнта събота преди Коледа?

# 232
  • София
  • Мнения: 2 623
Абе и аз се съмнявам ама .........  newsm78
Първоначално имаше идея служебния купон да
е в Принцес, но забележете - датите 20.12. и
13.12. били резервирани от Юни  Shocked
Явно някои мислят от рано за хубавите дати  ooooh!

# 233
  • Мнения: 2 891
И на мен ми намирисва на закъснение. В същност, може някой да работи по въпроса, пък ни е да не знаем  Rolling Eyes

# 234
  • София
  • Мнения: 2 623
И на мен ми намирисва на закъснение. В същност, може някой да работи по въпроса, пък ни е да не знаем  Rolling Eyes

Мдааааа, би било хубаво  Hug Heart Eyes
Ако пък някой резервира и някое караоке за след това,
цена няма да има  Hug Heart Eyes
Библиотека ?

# 235
  • Мнения: 2 891
Там барманът миналата година ме издразни здрааааво!

# 236
  • София
  • Мнения: 2 623
Там барманът миналата година ме издразни здрааааво!

Оооо може отдавна вече да не е той  Hug
Мен ме е яд за Жирафчето  Sad
Друго си беше, когато той беше ДиДжей  Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 3 835

Лили няма да идва, на продължението със сигурност, за какво ще се пънем тогава за това караоке? Laughing Пиано бар предлагам аз. Grinning

# 238
  • Мнения: 3 861

Лили няма да идва, на продължението със сигурност...
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Cry

# 239
  • Мнения: 2 614
Лили, не страдай, чще повторим партито като родиш  Hug
Мамма, какво става с другата тема с преброяването?

# 240
  • Мнения: 3 835

O, горкото то!  action032 Е, няма начин сега, а щъркела с розовата торба, кой ще посреща? stork-girl
И аз чакам темата за преброяването, че то не остана време.

# 241
  • Мнения: 10 758
Там барманът миналата година ме издразни здрааааво!

Оооо може отдавна вече да не е той  Hug
Мен ме е яд за Жирафчето  Sad
Друго си беше, когато той беше ДиДжей  Heart Eyes
Той е в Принцес Whistling

# 242
  • София
  • Мнения: 2 623

Лили няма да идва, на продължението със сигурност, за какво ще се пънем тогава за това караоке? Laughing Пиано бар предлагам аз. Grinning

Е това беше малко ............................ меко казано кофти изказване.  Thinking
Един път заради всички на които ни доставя удоволствие да си пеем
и втори път заради самата Лили  Naughty

# 243
  • Мнения: 6 323
Пуснах анкета за преброяване

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=345234.0

Заключвам тази тема, за да не разкъсваме нещата.

Анкетата за преброяването е конкретна - идвам или идвам с още един човек.

Като се види предполагаемата бройка, аз ще говоря за заведение, но няма аз да събирам пари.

Общи условия

Активация на акаунт