Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 228 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София - Слънчев бряг

Някой да е виждал някъде да се продава ?
Цитирай

София

Може да потърсиш в някой антикварен магазин или в старата къща на баба (ако имаш такава) или ако имаш познат дърводелец да ти скове един Smile По мебелните магазини няма да намериш.
Цитирай

София - Слънчев бряг

Мда...май дърводелец ще се търси, но имам някакви неясни спомени, че съм виждала преди години...
Цитирай

София

Хм, не знам, аз на друго място не се сещам да може да има. Единствено остава някоя тематична детска стая, но надали ще ти продадат само сандъка, ако има такъв  Wink
Цитирай

В магазините за сувенири и подаръци...само не знам до колко са читави..да не би да са само декоративни. Не съм се заглеждала Rolling Eyes
Цитирай

София - Слънчев бряг

В магазините за сувенири и подаръци...само не знам до колко са читави..да не би да са само декоративни. Не съм се заглеждала Rolling Eyes
Но голям, като ракла?
Цитирай

София

Но голям, като ракла?
И да има, ще ти отрежат главата с цена.
Цитирай

София

Ние си купихме от магазин Лабиринт. Не си спомням точно цената, но не е бил повече от 150 лв.  Има по-големи и по-малки, а моделите бяха два. Единия е с избомбен капак, а другия с равен.
Цитирай

София - Слънчев бряг

Ние си купихме от магазин Лабиринт. Не си спомням точно цената, но не е бил повече от 150 лв.  Има по-големи и по-малки, а моделите бяха два. Единия е с избомбен капак, а другия с равен.
Smile А случайно да имаш снимка ?
Цитирай

при гларусите

В Mr.Bricolage има такъв сандък.  Peace
Цитирай

В магазин ZONA има различни големини.
Цитирай

София - Слънчев бряг

В магазин ZONA има различни големини.

В Бургас ли се намира? И дали знаеш горе-долу цена?
Цитирай

В Бургас -да но цена не знам.
Цитирай

София

http://www.brw.com.pl/en_index.html#Scene_79
Виж тук-серията се казва "Индиана".Раклата много прилича на това,което търсиш.Почти всички мебелни магазини могат да ти я продадат(полските мебели са много полпулярни в момента на пазара).
Цитирай

В сигурни ръце

Marida, ползвала ли си мебели на Black,Red,White?Поръчахме си нещо тяхно и се чудя дали са качествени, но май късно си задавам въпроса.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора