Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Набори
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 893 отговора

София

Здравейте мами на абитуриенти 2009!  Very Happy
Обявявам новото място на срещите!  Wink lalalala

Момичета, време е за нова тема, като я пуснете ще заключа тази.
Ели, вече можеш да заключиш старата тема "Абитуриентски майки - нека споделим".  Laughing

Момичета, пожелавам успех на всички абитуриенти - да бъдат най-красиви и щастливи в нощта на бала, а за кандидатстудентите - да станат студенти!  newsm10
Цитирай

Здравейте и от мен и много успехи на нашите абитуриенти  bouquet
Цитирай

Късмет на децата  Hug!
Цитирай

Варна

здраве и късмет за всички абитуриенти и техните родители
Цитирай

Ямбол

Привет и от мен в новата темичка ! Да са ни здрави децата и много късмет и успехи ! Абсолютно си права, estreq, че и родителите трябва да са здрави, особено през 2009! Не става въпрос само за материалната подкрепа, а и за духовната! Милите ни деца, нали са все щадени (или поне моята щерка), трудно ще им е през 2009.
Estreq, разбрах, че IELTS са държали в Британския съвет в София. Там ще те ориентират за дати, изпити и т.н.  Разбрах също, че различните специалности в един и същ университет искат различен брой точки. Дори съм те подвела, за Финанси в Университета в Дънди, Шотландия искали минимум 6, а не 4 точки. Съветвам те почерпиш инфо от сайта на Университета.
Цитирай

Варна

Благодаря Мария, инфото ти ми идва точн навреме.
Цитирай

при Карлсон,който живее на покрива

Привет , майчета   bouquet! Бойче , благодаря за новата темичка Hug! Да са ни живи и здрави децата и да имат много , много късмет и успехи в живота Praynig Peace! А на нас пожелавам сили и мощно търпение , да издържим на напъна  , защото   нищо , че са големи , все още имат нужда от нас Wink!
Цитирай

София

Успех на абитуриенти 2009!
Приемате ли стари кучета, вече минали по пътя?
Госпожа, да те успокоя, че и като започнат работа пак ще имат нужда от нас.
Дано поне по-бързо го осъзнаят.
Цитирай

Приемаме, приемаме  bouquet
Цитирай

софия

Благодаря на Бойчето за темичката!!!  bouquetНадявам се да я напълним с положителни емоции. Естествено,че старите кучета са добре дошли с ценния си опит! Hug
Цитирай

София

Айде и аз да излая, като едно старо куче  Laughing
Честита нова темичка.  Peace
Цитирай

Ямбол

Определено имаме нужда от стари кучета, макар че хич не ми харесва израза. Имаме нужда и ние да си поплачем на нечие рамо, да ни се даде съвет или просто от време на време да ни се казва, че трябва да „влезем в релси”, ако сме излезли де  Laughing. Така че присъствието ви край нас, абитуриентски майки 2009, си е препоръчително, да не кажа задължително.
Абсолютно съм съгласна с Aisha, че децата ни ще имат нужда от нас и като започнат работа дори. Aisha, в една друга тема прочетох, че Ани се насочва към НБУ. И ние сме тръгнали натам. Най-напред искахме туризъм, сега сме твърдо за право. Но има време още, ще видим...
Цитирай

София

Привет и от мен !  bouquet  Макар че честно да ви кажа, много далечно ми се вижда това мероприятие и хич не ме вълнува още!  Wink   Я старите кучета да обадят кога ще ни хване треската ?
Цитирай

София

Още през септември  Laughing Като започнат- дай пари за това, дай пари за онова  Laughing При мамите с дъщерички е доста по- треперливо, няма спор. И тоалетите , и прическите, и гримът.......... все неща, които изискват повече внимание и подготовка. Аз съм от мъжките майки. Детето искаше да е спортен, с дънки, риза и сако, ама бащата каза тежката си дума и без дори да са ми казали един ден го издокара от главата до петите. Костюм, риза, вратовръзка. Много хубав беше, но ми беше мъчно, че не участвах в това. Ама нейсе, включиха ме в избора на менюто и надуването на балоните  Laughing
Посрещнахме гостите в кварталната "Мис Каприз". Постараха се доста хората, изкарахме супер. Но все пак беше 24 май и както си му е редът се изля потоп от небето. Децата станаха мокри, като кокошлета в училището, но пък не бях виждала по- щастливи личица от тяхните. Самият им бал беше в хотел Вега. Останаха очаровани. И от посрещането, и от храната, и от музиката и танците. Посрещнаха зората в Най клуб. Като се прибра синът ми, каза, че по- страхотна вечер не е имал. Два дни не можеше да говори  Laughing Това броене от 1 до 12 им разби гласните струни  Laughing На диска само тия крясъци се чуват  Laughing М/у другото за дискотеката по негови приятелчета му изпратих маратонките. Тайно, щото цял ден вика по мен да не го правя. Повярвайте ми, на другия ден ми беше страшно благодарен.  Laughing

Цитирай

Варна

abet Посрещнаха зората в Най клуб. Като се прибра синът ми, каза, че по- страхотна вечер не е имал. Два дни не можеше да говори  Laughing Това броене от 1 до 12 им разби гласните струни  Laughing На диска само тия крясъци се чуват
Размекнах се с тия описания спомних си и мойта абитуриентска - верно беше много отдавна.
А колкото до това децата като почнат работа дали ще имат нужда от нас - максимата на моята свеки е такава щом ми е ДЕТЕ/ без значение кое син, дъщеря, внуци/  е на линия помощ не отказва.
Те за нас ще си останат нашите деца - независимо на каква възраст. А дори когато започват работа да ви кажа честно имат повече нужда от подкрепата ни , като почнеш от това как да си намери работа, как да се представи на самото интервю, а след това на раб.място  ред и дисциплина, отношение към колеги, шеф, и др. това са все неща които децата ни немогат да научат в у-ще. И когато постъпят на работа в повечето случаи трудно привикват с условията които им се поставят.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 893 отговора