Абитуриенти 2009

  • 75 726
  • 893
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 999
Треската ме хвана тия дни преди 1 год. Давах пари за всичко, пожелано от у-щето. Бях в болнични до март и се мотах по магазините, гледах, избирах. Да ама диването не се вълнуваше - споко, мамо пари нали има - ще купим всичко.Само за курсовете мислеше.  И така набързо избираше и купуваше, само за гримовете беше кошмар. В Красива мама абитурентки си бяха направили теми и си пишеха, обменяха модели, съветваха се за козметика, мигли, удължени коси - за всичко. Четях ги постоянно. Даже с 1- 2  момиченца още си пишем в темата за кандидатстуденти тук. Мъчно ми беше, че моето не се вълнува. Е, накрая се убедиха в неиното мнение - че и по-лесно може да мине.
Мария, за НБУ - спомена го и забрави. В момента я вълнува само курса по ноктопластика. Днес бяхме при най-известната специалистка в София и от събота почва курс. Пак забрави за висшето. То, аз пък като го имам - цял живот работя със средно обр. Даже дипломата не я споменавав в автобиографиите.
Ще се нареди всичко, постепенно, само не се ядосвайте. Каквото решат - ще го изтърпим.

# 16
  • Мнения: 6 375
Aisha ,аз пък бих се гордяла с дъщеря си в този момент. За мен по-важното е да разберат с какво искат да се занимават,да обичат това ,което правят,да имат желание да се трудят и да се справят с живота и разбира се да са добри хора.Висшето образование като самоцел и като необоснована амбиция не го разбирам. Даваме луди пари за курсове,учители и какво ли още не,за някакво ,в повечето случаи измислено образование.Разбира се,има изключения и те не са малко. Peace Нека всеки да си намери неговото място и да се чувства щастлив и удовлетворен от това ,което прави. PeaceУспех на всички,с каквото и да са решили да се занимават. Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 15 999
Аз не се ядосвам, даже се радвам. Мисля, че е важно да има професия и да е търсена. Може би като пиша така е прозвучало - не е същото ако си говорим един срещу друг.
каквото е - да са живи и здрави.

# 18
  • Мнения: 6 375
 newsm10 Аз бих искала същото за моя син. Той още се лута и не знае какво точно иска да прави. Дано не си загуби времето...и разбира се да е жив и здрав.

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
newsm10 Аз бих искала същото за моя син. Той още се лута и не знае какво точно иска да прави. Дано не си загуби времето...и разбира се да е жив и здрав.

По-хубаво няма от това, че знае какво иска да прави!! Защото моята щерка май не знае какво иска. Всъщност мен май от това най-много ме е страх. Знае само, че ще учи, но какво и дали точно това иска …. Да е здрава пък! И моята диплома за висшето така си стои в шкафа

# 20
Привет на всички и успехи на бъдещите абитуриенти  Wink

Част съм от екипа на БГ Бал, нов проект за бъдещите абитуриенти и се обръщам към вас с една молба. В процес сме на изграждане на абитуриентски каталог с фирми и услуги, който да улесни живота на абитуриентите и техните родители, защото всички знаем кой плаща сметките накрая Wink

Ако попаднете, или вече сте минали по този път и сте попаднали, на фирма или услуга, независимо дали е фотограф, фризьорка, модна къща, шивач.... от който сте останали доволни, ще ви бъда благодарен да ми пратите детайли на info@bg-bal.com. Ще отбележим такива фирми/услуги като препоръчани и ще ги добавим в каталога напълно безплатно.

Успехи!

# 21
  • Мнения: 377
 Hug Здравейте момичета!
Как са абитуриентите? Учат или купонясват?
Моята красавица преживява от купон - на урок, после на училище, после пак урок! Ако я кара така не знам докога ще й стигнат силите. Дано скоро свършат приятелите - рожденници, че незнам!  ooooh! Иначе му е весело на детето!  Laughing Една нощ не спаха с едно приятелче, защото цяла седмица не бяха намерили време да си научат темата по история, а не можеха да се излагат! И така след солидна доза кафе сутринта се замъкнаха на урок и после на училище! Вечерта като се прибра каза "Супер съм!", а под очите й тъмни кръгове!  #Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 15 999
Бойче, спокойно. Млади са ще издържат. И ние сме го правили, спомни си. А и ученето сега не е като по наше време, ще ги избутат. Като се измори ще започне да се прибира рано и ще заспива. Сънят е здраве, като и се спи - не я буди и ще си навакса.

# 23
  • Мнения: 3 410
Моята пък така се е натоварила със задачки, че изобщо не изявява желание за купон.Даже гледам и с гаджето не си говори много, много. Чак взех да се притеснявам да не изпуши точно преди изпита декември.

# 24
  • София
  • Мнения: 15 999
Мамо тин, няма страшно. Ще се подготви за изпита детето. А гаджета много ще имат и сега и после.
Мисля си, че като завършвах 11 кл. майка ми беше права/бог да я прости/. Винаги казваше - да си жива и здрава, ако стане, ако може, и да не те приемат - няма да си първа или последна, с това света не свършва, важното е да си здрава. И аз така с Ани - не я насилвах, каквото и както стане. Вярно,  не  следва, но в момента 3 салона се надпреварват да я канят.

# 25
  • Мнения: 377
Айша, абсолютно си права!  newsm10 Най-важното е да са ни живи и здрави! Praynig Вярно е, че искам да стане студентка (стискам палци), но не смятам да тормозя и нея и себе си на всяка цена. Ако не стане тази година ще е догодина! И аз навремето влязох на втората година!
А за купоните - аз не че се сърдя - сега им е времето да ходят. Пък и тя не е зарязала ученето заради купоните. Просто много се уморява - вчера се прибра със скапано настроение, цял ден в училище ревала безпричинно. Като се прибра я нагушках, пуснах й една страхотна песен, обясних й, че просто е уморена, а не че светът е против нея и всичко се оправи.  Grinning Винаги гледам да я подкрепям. От два месеца има гадже - момчето е от нейния клас - и двамата имаха притеснения, как ще реагират другите. Е, другите разбраха преди две-три седмици и сега има всякакви коментари. Непрекъснато й повтарям, че от всичко най-важно е тя да се чувства щастлива, пък какво си мисли този или онзи не е важно. Мисля, че успях да й вдъхна увереност във връзката й. Младежът също имаше някакви скрупули, но бързо установи, че "без нея му е гадно и не се чувства добре" и сега са щастливи. А аз това искам - здраво и щастливо дете! Останалото само ще се нареди!
Така че нека са ни живи, здрави и щастливи дечицата!   bouquet

# 26
  • Мнения: 6 375
Добро утро, дами! Радвам се ,че всички сте добре. Моя син засега също се е отдал на учене и е намалил купоните./чук-чук/ Дано не е временно. Хубавото при индивидуалните уроци е това,че не можеш да отидеш неподготвен и да се излагаш -аз разчитах натова и засега работи. WinkОтонсно това,че ако не стане тая година ще се пробват и догодина е така,но от друга страна се откъсват от училищната среда,започват някаква работа,може и да е добра и переспективна ,завърта ги живота и желанието за следване избледнява. Не ,че е фатално ,но ....Да са живи и здрави. Моя син е угрижен-няма си дама за бала. Confused С приятелката му се разделиха преди два месеца , а и тя е от друго училище и бала им е на една и съща дата ,иначе би го придружила. Та така сега спешно си търсим дама  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 15 999
Майки, не мога и тук да не си похваля детето. Беше на курс за ноктопластика с гел при най-добрата специалистка в България. Ще пробвам да пусна снимки. Ръката с лебеда ми прави Ани, другата едно момиче от форума. Много сме доволни от обучениетоhttp://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8462064 Та сега съм с френски маникюр с удължители и с гел.
В момента се радвам на произведенията все едно е взела изпит от следването/както когато аз изкарах на магия история на балканските народи/.
Ако ви харесва - записваме часове за баловете. Правим и полиране на момчета. Laughing

# 28
# 29
  • Мнения: 6 375
Много красиво! Heart Eyes Браво на Ани!!!  bouquet Това ноктопластика ли е?

Общи условия

Активация на акаунт