Абитуриенти 2009

  • 75 727
  • 893
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Здравейте мами на абитуриенти 2009!  Grinning
Обявявам новото място на срещите!  Wink lalalala

Момичета, време е за нова тема, като я пуснете ще заключа тази.
Ели, вече можеш да заключиш старата тема "Абитуриентски майки - нека споделим".  Laughing

Момичета, пожелавам успех на всички абитуриенти - да бъдат най-красиви и щастливи в нощта на бала, а за кандидатстудентите - да станат студенти!  newsm10

# 1
  • Мнения: 3 410
Здравейте и от мен и много успехи на нашите абитуриенти  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 282
Късмет на децата  Hug!

# 3
  • Мнения: 444
здраве и късмет за всички абитуриенти и техните родители

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Привет и от мен в новата темичка ! Да са ни здрави децата и много късмет и успехи ! Абсолютно си права, estreq, че и родителите трябва да са здрави, особено през 2009! Не става въпрос само за материалната подкрепа, а и за духовната! Милите ни деца, нали са все щадени (или поне моята щерка), трудно ще им е през 2009.
Estreq, разбрах, че IELTS са държали в Британския съвет в София. Там ще те ориентират за дати, изпити и т.н.  Разбрах също, че различните специалности в един и същ университет искат различен брой точки. Дори съм те подвела, за Финанси в Университета в Дънди, Шотландия искали минимум 6, а не 4 точки. Съветвам те почерпиш инфо от сайта на Университета.

# 5
  • Мнения: 444
Благодаря Мария, инфото ти ми идва точн навреме.

# 6
  • Мнения: 3 371
Привет , майчета   bouquet! Бойче , благодаря за новата темичка Hug! Да са ни живи и здрави децата и да имат много , много късмет и успехи в живота Praynig Peace! А на нас пожелавам сили и мощно търпение , да издържим на напъна  , защото   нищо , че са големи , все още имат нужда от нас Wink!

# 7
  • София
  • Мнения: 16 003
Успех на абитуриенти 2009!
Приемате ли стари кучета, вече минали по пътя?
Госпожа, да те успокоя, че и като започнат работа пак ще имат нужда от нас.
Дано поне по-бързо го осъзнаят.

# 8
  • Мнения: 3 410
Приемаме, приемаме  bouquet

# 9
  • Мнения: 6 380
Благодаря на Бойчето за темичката!!!  bouquetНадявам се да я напълним с положителни емоции. Естествено,че старите кучета са добре дошли с ценния си опит! Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 762
Айде и аз да излая, като едно старо куче  Laughing
Честита нова темичка.  Peace

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Определено имаме нужда от стари кучета, макар че хич не ми харесва израза. Имаме нужда и ние да си поплачем на нечие рамо, да ни се даде съвет или просто от време на време да ни се казва, че трябва да „влезем в релси”, ако сме излезли де  Laughing. Така че присъствието ви край нас, абитуриентски майки 2009, си е препоръчително, да не кажа задължително.
Абсолютно съм съгласна с Aisha, че децата ни ще имат нужда от нас и като започнат работа дори. Aisha, в една друга тема прочетох, че Ани се насочва към НБУ. И ние сме тръгнали натам. Най-напред искахме туризъм, сега сме твърдо за право. Но има време още, ще видим...

# 12
  • София
  • Мнения: 346
Привет и от мен !  bouquet  Макар че честно да ви кажа, много далечно ми се вижда това мероприятие и хич не ме вълнува още!  Wink   Я старите кучета да обадят кога ще ни хване треската ?

# 13
  • София
  • Мнения: 1 762
Още през септември  Laughing Като започнат- дай пари за това, дай пари за онова  Laughing При мамите с дъщерички е доста по- треперливо, няма спор. И тоалетите , и прическите, и гримът.......... все неща, които изискват повече внимание и подготовка. Аз съм от мъжките майки. Детето искаше да е спортен, с дънки, риза и сако, ама бащата каза тежката си дума и без дори да са ми казали един ден го издокара от главата до петите. Костюм, риза, вратовръзка. Много хубав беше, но ми беше мъчно, че не участвах в това. Ама нейсе, включиха ме в избора на менюто и надуването на балоните  Laughing
Посрещнахме гостите в кварталната "Мис Каприз". Постараха се доста хората, изкарахме супер. Но все пак беше 24 май и както си му е редът се изля потоп от небето. Децата станаха мокри, като кокошлета в училището, но пък не бях виждала по- щастливи личица от тяхните. Самият им бал беше в хотел Вега. Останаха очаровани. И от посрещането, и от храната, и от музиката и танците. Посрещнаха зората в Най клуб. Като се прибра синът ми, каза, че по- страхотна вечер не е имал. Два дни не можеше да говори  Laughing Това броене от 1 до 12 им разби гласните струни  Laughing На диска само тия крясъци се чуват  Laughing М/у другото за дискотеката по негови приятелчета му изпратих маратонките. Тайно, щото цял ден вика по мен да не го правя. Повярвайте ми, на другия ден ми беше страшно благодарен.  Laughing
 

# 14
  • Мнения: 444
abet Посрещнаха зората в Най клуб. Като се прибра синът ми, каза, че по- страхотна вечер не е имал. Два дни не можеше да говори  Laughing Това броене от 1 до 12 им разби гласните струни  Laughing На диска само тия крясъци се чуват
Размекнах се с тия описания спомних си и мойта абитуриентска - верно беше много отдавна.
А колкото до това децата като почнат работа дали ще имат нужда от нас - максимата на моята свеки е такава щом ми е ДЕТЕ/ без значение кое син, дъщеря, внуци/  е на линия помощ не отказва.
Те за нас ще си останат нашите деца - независимо на каква възраст. А дори когато започват работа да ви кажа честно имат повече нужда от подкрепата ни , като почнеш от това как да си намери работа, как да се представи на самото интервю, а след това на раб.място  ред и дисциплина, отношение към колеги, шеф, и др. това са все неща които децата ни немогат да научат в у-ще. И когато постъпят на работа в повечето случаи трудно привикват с условията които им се поставят.

Общи условия

Активация на акаунт