Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Нова Загора

Здравейте, прекарахме някакъв вирус с кихавица и кашлица, който после стана на гнойна ангина и сега сме с 38Т. След преглед от личната ни изписаха този АБ, Fluditec сироп за кашлица и температуропонижаващи.  Само ме притеснява че след вторият прием на АБ който е на 12ч по ръчичките му се появиха брадавици, и не зная дали е много силен този АБ . Гърлото му е зачервено , с бял език и повръща. Моля за помощ ако някой е имал такъв проблем.
Цитирай

Някъде там на юг...

За брадавиците не знам дали са от АБ-то. Съмнявам се, защото и те са вирусни. Повръщането обаче е възможно да е заради непоносимост към АБ-то  Rolling Eyes
Цитирай

Здравейте, прекарахме някакъв вирус с кихавица и кашлица, който после стана на гнойна ангина и сега сме с 38Т. След преглед от личната ни изписаха този АБ, Fluditec сироп за кашлица и температуропонижаващи.  Само ме притеснява че след вторият прием на АБ който е на 12ч по ръчичките му се появиха брадавици, и не зная дали е много силен този АБ . Гърлото му е зачервено , с бял език и повръща. Моля за помощ ако някой е имал такъв проблем.
За колко голямо дете? И това с белия език не е нормално. Моя съвет е отново при същия лекар.
Цитирай

Нова Загора

Детето ми е 7г, и преди малко пак го водих на джи пито, та диагнозата се потвърди гнойна ангина с налепи и в петък пак на преглед. Повръщането било от възпалените и оголемени сливици, Т вдигна пак 38,8 преди малко но днес поне я овладяваме за поне6ч дано утре е по-добре
Цитирай

дано утре е по-добре
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.