~~~дали ми е дошло и нормално ли е???

  • 5 422
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Значи проблемът е следният-преди малко като  отидах до тоалетната и като се избърсах след като чишках имах една такава малка слуз, кафява, и беше като сополче.Кво е тва??Като се избърсах втори път и втора имаше ама е мн малка!Да не би тва да значи че до утре ще ми дойде??Щото ми закъснява с 12 дена!А и забравих да кажа нещо друго което ме притеснява-минялия път катои ми дойде и нали си ми течеше нормално количество но и 7те дена ме изкара само на кафяво течение  Sad  Cry  Sad   тва нормално ли е? 
И ся може пак да ми е дошло или да ми дойде заради тва кафявото.
 Вие как мислите??

# 1
  • Мнения: 2 388
Миля Петя, не разбра ли, че трябва да се консултираш с гинеколог, при вероятност за проблем.
Всеки път разчиташ на форума, а това изобщо не е правилно.

# 2
  • Мнения: 221
Консултирай се с лекар.Понякога тъмното течение през цялото време означава Цветна бременност.Чувала съм!

# 3
  • Мнения: 1 495
След закъснение от 12 дена първо ще те питам - имаш ли основание да се съмняваш за бременност? Иначе да - напълно е възможно да ти идва, при мен винаги започва с кафеникаво течение.

# 4
  • Мнения: 412
Консултирай се с лекар.Понякога тъмното течение през цялото време означава Цветна бременност.Чувала съм!
Ха ха аз не водя полов живот беее!!!

# 5
  • Мнения: 412
След закъснение от 12 дена първо ще те питам - имаш ли основание да се съмняваш за бременност? Иначе да - напълно е възможно да ти идва, при мен винаги започва с кафеникаво течение.
Няма НИКЪКВА възможност да съм бременна, защото не водяв полов живот.И при мен започва с кафеникаво течение, ноо посления път като ми дойде ми течеше 7 дена кафяво, което ме съмнява да не е някъв проблем???

# 6
  • Мнения: 1 282
Щом те съмнява отиди на гинеколог. Тук може само да се гадае какво ти е. Един преглед ще даде отговор на въпросите ти.

# 7
  • Мнения: 412
Щом те съмнява отиди на гинеколог. Тук може само да се гадае какво ти е. Един преглед ще даде отговор на въпросите ти.
Мм не мога да ида на гинеколог, защото преди 6 месеца го бях направила с едно момче и мама ще разбере.Не!  Embarassed Embarassed Sad Sad Sad Cry

# 8
  • Мнения: 2 388
Щом те съмнява отиди на гинеколог. Тук може само да се гадае какво ти е. Един преглед ще даде отговор на въпросите ти.
Мм не мога да ида на гинеколог, защото преди 6 месеца го бях направила с едно момче и мама ще разбере.Не!  Embarassed Embarassed Sad Sad Sad Cry

Отиди без майка си. И ако не се лъжа в предната тема, която пуска, каза, че си девствена още. Тя беше преди по- малко от 6 месеца.

# 9
  • Мнения: 412
Щом те съмнява отиди на гинеколог. Тук може само да се гадае какво ти е. Един преглед ще даде отговор на въпросите ти.
Мм не мога да ида на гинеколог, защото преди 6 месеца го бях направила с едно момче и мама ще разбере.Не!  Embarassed Embarassed Sad Sad Sad Cry

Отиди без майка си.
SadМи не мога да ида без нея, защото ако лекарката ми даде направление за няква си болница която хич незнам къде е и кво ще права-то само дет ще съм взела направление  Sad Sad оф де да можех да ида сама ама аз и това не могаа  ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 388
На гадателските способности на съфорумките е несериозно да разчиташ. Peace

# 11
  • Мнения: 412
На гадателските способности на съфорумките е несериозно да разчиташ. Peace
Да, НАПЪЛНО си права, но наистина трябва да ида на гинеколог, но как сама  Confused Cry .Ако тоя пътми дойде и си ми тече червено не през целия път няма да има за кво да хода на гинеколог, но ако пак си тече кафяво какво да правя как да ида сама???

# 12
  • Мнения: 1 282
Ами кажи на майка си, че имаш проблем. Аз не бих крила такова нещо. И не виждам защо да не й кажеш. Срам ли те е? Мисля, че здравето ти е по- важно.  Rolling Eyes Щом си девствена какво те тревожи тогава?  Да не й кажеш имам предвид.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 412
Ами кажи на майка си, че имаш проблем. Аз не бих крила такова нещо. И не виждам защо да не й кажеш. Срам ли те е? Мисля, че здравето ти е по- важно.  Rolling Eyes Щом си девствена какво те тревожи тогава?  Да не й кажеш имам предвид.  Rolling Eyes
Oфф по горе писах че не може да съм бременна, но не съм девствена-преди 6 месеца го направих с едно момче и за това не мога да кажа на мама да ме заведе на гинеколог!Трябва дда ида сама!А сама не мога да се оправя!

# 14
  • Мнения: 14 133
Добре е да кажеш на майка си за проблема.  Peace
А защо да не можеш да отидеш на доктор сама?Върви при личния лекар. Обясни му и помоли за направление. Разпитай за добър специалист, който работи с касата и върви да те прегледа. А ако нямаш 18г. ще е безплатно. Не отлагай.

# 15
  • Мнения: 1 282
Тогава не виждам как ние да ти помогнем. Освен да чакаш и да видиш ще ти дойде ли или не и дали ще е кафяво или червено...

Аз също не мога да разбера защо да не можеш сама да отидеш?

# 16
  • Мнения: 1 629
Преди ни бяха раздали едни брошурки в училище, където пишеше, че кафявото течение е свързано с инфекция! Може да са разни гъбички, но непременно трябва да отидеш на гинеколог!  Ако нямаш 18г може и да можеш на частно, ама не съм сигурна! А това, че си правила псевдо секс един път нищо не означава, може нещо да е капнало, изплувало, пробило и образувало. Без лекар няма да се оправиш.

# 17
  • Мнения: 412
Тогава не виждам как ние да ти помогнем. Освен да чакаш и да видиш ще ти дойде ли или не и дали ще е кафяво или червено...

Аз също не мога да разбера защо да не можеш сама да отидеш?
Ами нали тя ще ми даде направление за някакъв гинеколог който може да е в няква си болница, която аз да незнам и да ен мога да отида!

# 18
  • Мнения: 412
Преди ни бяха раздали едни брошурки в училище, където пишеше, че кафявото течение е свързано с инфекция! Може да са разни гъбички, но непременно трябва да отидеш на гинеколог!  Ако нямаш 18г може и да можеш на частно, ама не съм сигурна! А това, че си правила псевдо секс един път нищо не означава, може нещо да е капнало, изплувало, пробило и образувало. Без лекар няма да се оправиш.
Лошото е, че и на частно не мога да ида защото трябва да дам 15-20 лева за него, а няма от къде да ги намеря.А тва за секса-след секса си ми дойде 4 пъти най-нормално без да е кафяво и чак ся се провали, така, че не е от него!

# 19
  • Мнения: 2 388
Момичета, моите уважения за желанието да дадете съвет, но мисля, че няма смисъл.
Всеки път темите на Петя, които обикновено са за цикъл, превръзки, тапони и от този род се превръщат в безкраен купон накрая.
Петя си държи на нейното и това е.
Сега сигурно очаква, някой да и предложи да я заведе на гинеколог. Peace

# 20
  • Мнения: 1 224
Прощавай, на колко годинки си ?

# 21
  • Мнения: 412
Момичета, моите уважения за желанието да дадете съвет, но мисля, че няма смисъл.
Всеки път темите на Петя, които обикновено са за цикъл, превръзки, тапони и от този род се превръщат в безкраен купон накрая.
Петя си държи на нейното и това е.
Сега сигурно очаква, някой да и предложи да я заведе на гинеколог. Peace
SadНе не очаквам такова нещо, а се ядосвам че няма как да ида сама и че ми е притеснено и ти не зимаш на сериозно!

# 22
  • Мнения: 412
Прощавай, на колко годинки си ?
на 16 и малко .

# 23
  • Мнения: 1 282
Ама моля ти се, Петя, всички съвсем сериозно ти говорим. Даваме ти възожности, но ти отказваш. Там не можело, онам не можело. Кажи какво можем да направим?  Остава ти да чакакш тогава.

# 24
  • Мнения: 1 224
Mr. Green

Хващаш мама за ръчичка и да те води на лекар. Там влизаш сама в кабинета и само ти ще си знаеш какво ти има. Ако майка ти те пита какво е станало - кажи й истината. Така няма да разбере , че 16 годишното й момиченце е правило секс  Blush Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 388
SadНе не очаквам такова нещо, а се ядосвам че няма как да ида сама и че ми е притеснено и ти не зимаш на сериозно!

Разбирам, че ти е притеснено.
Насериозно няма как да те взема, при все, че съм запозната с творчеството ти и ти не взимаш насериозно отговорите на момичетата, които се опитват да ти помогнат!
Какво очакваш тогава?

# 26
  • Мнения: 412
Mr. Green

Хващаш мама за ръчичка и да те води на лекар. Там влизаш сама в кабинета и само ти ще си знаеш какво ти има. Ако майка ти те пита какво е станало - кажи й истината. Така няма да разбере , че 16 годишното й момиченце е правило секс  Blush Mr. Green

SadНе познваш майка ми - тя може и да иска да влезне с мен, а влезне ли и ще стане лошо!По принцип като ходя с нея на лекар ии винаги влиза с мен.ОФ няма кака да идааааааааа  Cry Cry

# 27
  • Мнения: 2 388
Аз пък ще отброявам как на всеки съвет, даден тук, отговаряш с "няма как да ида".

# 28
  • Мнения: 1 545
Аз доколкото разбирам отказа ти да отидеш сама е че няма да намериш къде е въпросната болница и лекар. Ти миличка вземи направление, ще кажеш къде живееш и тука ще те ориентираме как се стига. Винаги с питане можеш да стигнеш там, където си тръгнала стига наистина да имаш желание.
www.bgmaps.com
Този линк помага да намериш и най-забутаната улица.
Ако очакваш тук някой да ти каже, нищо ти няма - свиркай си. Съмнявам се.
Затова както са казали взимай направление и заминавай.А от майка ти няма какво да се плашиш, ако наистина си на 16 и малко. Ако си на 13 и малко примерно е вече друга тема...Успех...

# 29
  • Мнения: 1 224
Хората са казали " Няма не мога , има не искам "  Crazy

# 30
  • Мнения: 1 282
Има не искам, или наистина чака да кажем, че нищо й няма.

# 31
  • Мнения: 412
Аз доколкото разбирам отказа ти да отидеш сама е че няма да намериш къде е въпросната болница и лекар. Ти миличка вземи направление, ще кажеш къде живееш и тука ще те ориентираме как се стига. Винаги с питане можеш да стигнеш там, където си тръгнала стига наистина да имаш желание.
www.bgmaps.com
Този линк помага да намериш и най-забутаната улица.
Ако очакваш тук някой да ти каже, нищо ти няма - свиркай си. Съмнявам се.
Затова както са казали взимай направление и заминавай.А от майка ти няма какво да се плашиш, ако наистина си на 16 и малко. Ако си на 13 и малко примерно е вече друга тема...Успех...
Mr. GreenМерси много, ще изчакам два дена да вида дали ще ми дойде и ако не ми дойде ще ида ОБЕЩАВАМ.Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!

# 32
  • Мнения: 1 224
Боже мой  Crazy

Гледай да не е зелено, че тогава е много страшно !

# 33
# 34
  • Мнения: 2 388
Боже мой  Crazy

Гледай да не е зелено, че тогава е много страшно !


И ще има пак тема по въпроса. Mr. Green Така, че виж го от хубавата страна. Laughing

# 35
  • Мнения: 1 224
Боже мой  Crazy

Гледай да не е зелено, че тогава е много страшно !


И ще има пак тема по въпроса. Mr. Green Така, че виж го от хубавата страна. Laughing
О, да, задълже !
Аз чакам да дойде времето за птичките и пчеличките
 Whistling

# 36
  • Мнения: 4 435
Оф Петяяяяя,пак ли бе. Sick
Ако ти кажа ,че вече на половината от темата им се повръща от теб как ще реагираш. Tired Нито си помниш лъжите,нито се държиш адекватно за годините си.Ако някой ден имам дъщеря и на твойта възраст е такава, направо не знам. Сигурно ще имам желание да се гръмна.
Всеки път съвети за гнусните ти обяснения,и всеки път си знаеш твоето.Не можела сама.Защо да не може? Tired Взимаш направление,и отиваш.В Ню Йорк ли живееш къде.Автобуси ли нямате,или ти не си от 16 години в тоя град,и нищо не знаеш. Tired Айде моля ти се,ние тука не сме малоумни.Сигурно всичките магазини ги знаеш.За едни тампони обикаляше половин Пловдив,сега не можела.Не можеш защ9ото не ти отърва,и защото те е срам.Девствена била,после не била......... Sick
Щяла да чака после.Ми чакай си.То и акъла си го чакаш сигурно от 10 години,ама не е дошъл.Дано не стане като в оня приказка: "Акъл и цикъл ако не ти дойдат навреме,не ги чакай"

# 37
  • Мнения: 1 545
Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!
Смяташ, че може да не ти дойде така ли? Защо мислиш, че може и да не доде! newsm78

# 38
  • Мнения: 2 388
О, да, задълже !
Аз чакам да дойде времето за птичките и пчеличките
 Whistling

Е, ама моля ти се. Отнасяш се несериозно към въпроса. Whistling

# 39
  • Мнения: 1 224
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мило, скоро казвала ли съм ти , че те обичам ?

# 40
  • Мнения: 412
Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!
Смяташ, че може да не ти дойде така ли? Защо мислиш, че може и да не доде! newsm78
Защото не винаги ми идва редовно!Мн пъти ми закъснява!

# 41
  • Мнения: 1 224
'Фанало го е задръстването, за тва така..

# 42
  • Мнения: 4 435
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мило, скоро казвала ли съм ти , че те обичам ?

А аз на теб? Heart Eyes
Това лапе е толкова зле, че не е истина. ooooh!

# 43
  • Мнения: 1 282
Но ако ми дойде ще вида кафяво ли е, червено ли ще е и ако е кафяво пак ще ида, а ако е червено няма да ходя!
Смяташ, че може да не ти дойде така ли? Защо мислиш, че може и да не доде! newsm78
Защото не винаги ми идва редовно!Мн пъти ми закъснява!
Ама едно е да ти закъснява, друго е да не ти дойде или по- точно да мислиш, че няма да ти дойде.  Rolling Eyes За да ти минават мисли, че може да не ти дойде има причина.

# 44
  • Мнения: 1 224
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Мило, скоро казвала ли съм ти , че те обичам ?

А аз на теб? Heart Eyes
Това лапе е толкова зле, че не е истина. ooooh!
Мани , бегай  ooooh! Joy
БиЧаМ  Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 18
Боже,момиче ooooh! Аз на 17г не само че ходех сама на лекар,па и аборт направих!Теб майка ти и до у-щето ли те води още?
За мен ти си около 13-годишна,щото не познавам 16-годишно момиче да не може да отиде само на лекар само щото няма да намери клиниката!!!  Laughing Пък и приятелки нямаш ли,все някоя ще е ориентирана в града.

# 46
  • Мнения: 412
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

# 47
  • Мнения: 1 224
хахахах  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 1 282
Да, ти му даваш съвети и му помагаш то ти вика "Мразя Виии". Евалла! Wink

# 49
  • Мнения: 58
Здрасти хайде и аз да те питам нещо не си ли водиш календар или нещо такова не знаеш ли кога трябва да ти дойде? И се присъединявам към момичетата задължително трябва да отидеш на гинеколог иначе ние тук можем само да гадаем. Отиваш при личния лекар казваш му/и за проблема дава ти направление отиваш на гинеколог и това е. Може да отидеш без майка ти да разбере.Апропо ако наистина си на 16 и малко никак не си малка и можеш да се ориентираш в града в които си живяла 16 години. Така че не си търси оправдания а бързо към доктора. Naughty  Naughty  Naughty

# 50
  • Мнения: 2 388
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Заради теб се разплаках. Cry Сега кой ще ми казва как да си слагам тампоните. Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 131
Сега видях темата и я прочетах цялата  Thinking  /нова съм в форума/ и до сега в други форуми не съм виждала такива теми  Close

# 52
  • Мнения: 1 545
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!
Дано не ти се налага да влизаш... но влезеш ли, ние ще помним кво си казала...въпреки че то не пречи като гост да пуснеш квато и да било тема. Както и да е... Дано поне темата да е за поука на 13-18 годишните момичета.

# 53
  • Мнения: 4 435
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Дреме ни.Сега трябва да се разплача ли,какво? Tired
Елементарни лапета дето още не знаете,къде ви е п**ката,не знаете как да идете на лекар,ама за секс сте първи писти.Мразя хора,които нямат елементарни знания за секса,да тръгват да правят секс.На 16 щом още не знаеш толкова неща за цикълът си,по-добре казвай че си на 11 за да не се дразним. Tired

# 54
  • Мнения: 58
Слушай мацка ние сме седнали четем какво пишеш и ти даваме съвети   ако не ти отърва това е друга тема  иначе с това мразя ви не си помагаш особено нали ?Колко момичета сме седнали да ти даваме съвети , но ти може би искаше да чуеш"Споко всичко ти е ОК свиркай си". Whistling  Whistling  Whistling

# 55
  • Мнения: 1 282
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Дреме ни.Сега трябва да се разплача ли,какво? Tired
Елементарни лапета дето още не знаете,къде ви е п**ката,не знаете как да идете на лекар,ама за секс сте първи писти.Мразя хора,които нямат елементарни знания за секса,да тръгват да правят секс.На 16 щом още не знаеш толкова неща за цикълът си,по-добре казвай че си на 11 за да не се дразним. Tired

Точно това ми се искаше и аз да напиша, но не посмях с цел да не обидя авторката на темата. Уж да сме солидарни с нея.

# 56
  • Мнения: 58
Секс можеш да правиш а рейса до доктора не можеш да хванеш? Интересно
 А ние си мислехме че много ни обичаш лошо! Сега хиляди момичета плачем пред компютрите! newsm45

# 57
  • Мнения: 58
Секс можеш да правиш а рейса до доктора не можеш да хванеш? Интересно. А ние си мислехме че много ни обичаш лошо! Сега хиляди момичета плачем пред компютрите! newsm45

# 58
# 59
  • Мнения: 58
 Whistling Whistling Whistling Whistling Това е !

# 60
  • Мнения: 1 081
Да се смееш ли, да плачеш ли ....
Съфорумките вече са ти дали доста добри съвети !  Peace
Отиди на лекар, и започни да споделяш с майка си !!!

пп. И прочети някаква литература за непорочното зачатие, за да знаеш какви са симптомите  Whistling

# 61
  • Мнения: 1 224
пп. И прочети някаква литература за непорочното зачатие, за да знаеш какви са симптомите  Whistling
Мда, мда. Права си Дейзи, ние не се сетихме за този вариант  Joy

# 62
  • Мнения: 2 388
пп. И прочети някаква литература за непорочното зачатие, за да знаеш какви са симптомите  Whistling
Мда, мда. Права си Дейзи, ние не се сетихме за този вариант  Joy

Сетихме се в предната тема, която Петя пусна. Даже за едни гълъби я запитахме.... Whistling

# 63
# 64
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy
Аз нали ще ставам непорочна скоро, та по този повод се сетих...
Поне няма да пуска безмислени теми повече  Hug

# 65
  • Мнения: 2 388
Joy Joy Joy
Аз нали ще ставам непорочна скоро, та по този повод се сетих...
Поне няма да пуска безмислени теми повече  Hug

Аз пък съм си непорочна по принцип, затова съм наясно с гълъбите... Whistling

# 66
# 67
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Петя личния ти лекар като ти даде направление ти сама избираш при кой гинеколог да отидеш стига да работи със здравната каса а те повечето работят.Тъй че не се притеснявай че ще ти даде за някоя болница и ти няма да се оправиш.

# 68
  • Мнения: 2 732
Петя личния ти лекар като ти даде направление ти сама избираш при кой гинеколог да отидеш стига да работи със здравната каса а те повечето работят.Тъй че не се притеснявай че ще ти даде за някоя болница и ти няма да се оправиш.
Peace

# 69
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Така може да се изрази 4,5-годишната ми дъщеря, когато не й купя бонбонки.  ooooh! Може наистина да си на 16, ама акълът ти е на много по-малко. Не мога да си представя девойка на 16 години, която хем не води полов живот, хем пък е спала с момче, хем пък е изключително безотговорна към здравето си, а за капак не се разбира с майка си и се страхува да й сподели проблемите си. Кой мислиш, ще ти даде най-добрия съвет, ако не майка ти? И би трябвало да си наясно, още преди да спиш с момчето, кога и къде да търсиш гинеколози и как да ги намираш. Щом си достатъчно оправна да правиш секс, трябва да си достатъчно оправна и в намирането и посещаването на лекари.

# 70
  • Мнения: 1 224
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!

# 71
  • Мнения: 2 388
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!


Подготвя ответен удар, в цвят зелен. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 229
Ееее, изпуснала съм купона, тъкмо мислех да напиша нещо, пък авторката се чупила. Crossing Arms Mr. Green

Радвам се, че не бях яла, преди да прочета за цветните сополиви проблеми.. Sick Laughing

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, изпуснала съм купона, тъкмо мислех да напиша нещо, пък авторката се чупила. Crossing Arms Mr. Green

Радвам се, че не бях яла, преди да прочета за цветните сополиви проблеми.. Sick Laughing
Оффффффффффф, тая авторка.......нЕмам думи...........  ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 629
Аз можех да и кажа какво да си вземе, ама така без изследване не става! МИ ако е нещо лошо недай си боже!

# 75
  • Мнения: 412
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!

Иксах да кажа, че няма да пиша нито теми, нито мнения.Ще си влизам и чета, но това сега ми беше ПОСЛЕДНОТО писане!!!ББ на всички  Grinning Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 163
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!

Иксах да кажа, че няма да пиша нито теми, нито мнения.Ще си влизам и чета, но това сега ми беше ПОСЛЕДНОТО писане!!!ББ на всички  Grinning Simple Smile

Един съвет от мен, Петя - щом не си готова да отидеш на специалист, недей да правиш секс!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Joy Joy Joy лелееееееееееееееееее паднах

# 78
  • Мнения: 340
Струва ми се, че сте малко груби с момичето.  И на мен ми звучи като по-малко от 16 години и доста незряло (все пак пише "чишкам"), но именно затова съм склонна да съм по-състрадателна към реакциите й.  Защо я обиждате и нападате?  Мисля, че няма нужда да прибавяте към проблемите й и вашите подигравки и наставнически тон.

Към Петя-- най-идеалния вариант е наистина да отидеш на гинеколог, а още по-хубаво е да помислиш как да поговориш с майка ти.  Нямаш ли някоя роднина, която няма да те издаде, но би могла да ти помогне?  По-голяма братовчедка, леля, съседка дори?  По принцип, ако си сигурна, че няма как да си бременна, цикълът ти е нередовен, и нямаш болки, може би не ти е спешен проблема.  Но със сигурност имаш нужда от профилактичен преглед при гинеколог в даден момент.  И последната ми идея-- обади се предварително на гинеколожката, да й кажеш, че ще отидеш с майка си, но я помоли да не коментира девствена ли си или не.  По реакцията й на тази молба ще прецениш дали да отидеш или не.

И наблегни на ученето на правопис, защото имаш много грешки.

# 79
  • Мнения: 4 195
Сиси, въпросното Чишкашто моме, преди 6 месеца се е гъзило и си е намерило дупката, извинявам се много, а сега ние да сме състрадателни..........нема да стане
случайно да забелязваш, че някаква пикла влиза и се бъзика с нас....
Пете, да не си сбъркала чишкането със секс моето момиче. Презерватив ползва ли, щото повечето от нас тук спаха без гащи и без презерватив и сега имат по 2 деца Mr. Green
да не пропишеш в отчетните скоро, че тогава мама наистина ще разбере Peace
Съжалявам, защото си отражение на много от момичетата на 16 години. Стегнете се, станете жени, имайте достойнство и разберете, че за секс има време, ще правите много секс, няма да ви се изтъркат и срока на годност няма да им мине, живейте с времето си, защото горчиво ще съжалявате Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 8 932
Даааа, Петето само преди една година, когато пусна първата от гениалните си теми, беше на 14 и половина. Сега вече е на 16 и малко. По две години на куп ли взима? И пак проблема беше ходенето на гинеколог. Голям проблем се оказа това.

# 81
  • Мнения: 4 784
 ooooh! ooooh! ooooh!
В случая не мога да съм състрадателна, честно! Наистина по - добре да спре с глупавите си теми и да вземе да се пообразова малко.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 430
 smile3532
То малко късничко се включих,ама ако чете Петенцето,да й кажа,че в поликлиниката ,където е GP-то й има и специалисти,така,че ще походиш малко от едното етажче до другото или от единият край на коридора до другият Peace

# 83
  • Мнения: 2 163
smile3532
То малко късничко се включих,ама ако чете Петенцето,да й кажа,че в поликлиниката ,където е GP-то й има и специалисти,така,че ще походиш малко от едното етажче до другото или от единият край на коридора до другият Peace

Мда,  колко си права Madam Stasita! Кабинетът на гинеколожката е на долният етаж в районното ДКЦ на квартала, в който живее Петя.  Peace

# 84
  • Мнения: 6 320
Мисля да затворя вратите на цирка, а след това и да премета манежа.

Общи условия

Активация на акаунт