Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Драгалевци

Здравейте!
Има ли майки, които са раждали при д-р Герджиков в Шейново и какви са впечатленията ви от него?
Ходя в Шейново на ЖК и Герджиков ми прави много добро впечатление, но се чудя дали да го избера него и изобщо да избирам ли екип.
Първото ми раждане беше отново в Шейново, с уговорка с лекар (тогава нямаше избор на екип) и не останах особено доволна от това, което получих срещу парите си.
И сега се двуомя newsm78
Цитирай

Драгалевци

Хммм....
Никой ли не е раждал при него? Shocked
Цитирай

Драгалевци

Побут..... Praynig
Цитирай

София

Преглеждал ме е, останах с добри впечатления, но за раждане нищо не мога да кажа.
Аз родих в Шейново без уговорка, доволна съм.
Цитирай

Драгалевци

Благодаря ти!
И аз съм доволна от отношението му при прегледите, но явно ще трябва да помисля дали да плащам изобщо за екип.... newsm78
Цитирай

София

Аз раждах при него преди 4г. без уговорка, той беше на смяна. Много съм доволна!  Peace
Сега пак ходя при него на консултации, но няма да избирам екип.
Цитирай

Раждах при доктор Герджиков и съм страшно доволна от отншението и от работата му
Цитирай
Аз имах късмета да раждам при д-р Герджиков.Страшно много съм доволна Peace .Много е внимателен.Сега продължавам да ходя на прегледи при него.Които го избере ниама да сгреши .  Very Happy
Цитирай

Шопия

Хубаво момче е.  Laughing
Сериозно сега. Не съм раждала при него. Набавих си впечатление от престой в Шейново. Когато ме приеха, беше нощно дежурство. Бях настанена в стая близо до родилна зала. Много спокоен и вдъхващ доверие подход имаше към жената, която раждаше в този момент. Стоеше си в родилната зала - не остави акушерките да водят раждането.  Peace
Цитирай
na 06 02 09 rodix sina si v 6einovo tozi lekar e straxoten   bouquet
Цитирай
здравейте,  моя термин е след 2 седмици и мисля Герджиков да ме изражда. Бях приета в Шейново в рискова бременност за няколко дни и от 4 доктори само той ми обясни какво му има на бебчо и отношението му беше перфектно. Дано и при раждането да остана с толкова добри впечатления. newsm17
Цитирай

Аз родих при д-р Герджиков през юни и съм невероятно доволна!! Препоръчвам го горещо! Невероятен като лекар и като човек:) Искрени благодарности за всичко!!  bouquet
Цитирай

София

той ми направи секцио по спешност преди 20 дни   bouquet Hug Златни са му ръцете.Не съм му плащала,но не ме и подминал из коридорите после  Wink
Цитирай
здравеите аз искам да споделя моето мнение за док.Герджиков тои емного добър лекар моята бременост тои ми я води и останах много доволна от него и  си го бях избрала за ражданета раждането ми мина много добре дори повече от очакваното доктора не ме остави през цялото време беше с мен .  родих едно  здраво бебе  на 12.10.2009 даже ако имам касмета да забревенея още веднож  ще се запиша пак при него на друг нямя доверие  
Цитирай
az sa6to predi 10 meseca rajdax v 6einovo i sam mnogo dovolna ot vsi4ki nai ve4e ot dr gerdjikov toi mi slede6e jk
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора