Раждане при д-р Герджиков - Шейново?

  • 14 946
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте!
Има ли майки, които са раждали при д-р Герджиков в Шейново и какви са впечатленията ви от него?
Ходя в Шейново на ЖК и Герджиков ми прави много добро впечатление, но се чудя дали да го избера него и изобщо да избирам ли екип.
Първото ми раждане беше отново в Шейново, с уговорка с лекар (тогава нямаше избор на екип) и не останах особено доволна от това, което получих срещу парите си.
И сега се двуомя newsm78

# 1
  • Мнения: 45
Хммм....
Никой ли не е раждал при него? Shocked

# 2
  • Мнения: 45
Побут..... Praynig

# 3
  • Мнения: 428
Преглеждал ме е, останах с добри впечатления, но за раждане нищо не мога да кажа.
Аз родих в Шейново без уговорка, доволна съм.

# 4
  • Мнения: 45
Благодаря ти!
И аз съм доволна от отношението му при прегледите, но явно ще трябва да помисля дали да плащам изобщо за екип.... newsm78

# 5
  • Мнения: 1 021
Аз раждах при него преди 4г. без уговорка, той беше на смяна. Много съм доволна!  Peace
Сега пак ходя при него на консултации, но няма да избирам екип.

# 6
  • Мнения: 2
Раждах при доктор Герджиков и съм страшно доволна от отншението и от работата му

# 7
Аз имах късмета да раждам при д-р Герджиков.Страшно много съм доволна Peace .Много е внимателен.Сега продължавам да ходя на прегледи при него.Които го избере ниама да сгреши .  Grinning

# 8
  • Мнения: 7 107
Хубаво момче е.  Laughing
Сериозно сега. Не съм раждала при него. Набавих си впечатление от престой в Шейново. Когато ме приеха, беше нощно дежурство. Бях настанена в стая близо до родилна зала. Много спокоен и вдъхващ доверие подход имаше към жената, която раждаше в този момент. Стоеше си в родилната зала - не остави акушерките да водят раждането.  Peace

# 9
na 06 02 09 rodix sina si v 6einovo tozi lekar e straxoten   bouquet

# 10
здравейте,  моя термин е след 2 седмици и мисля Герджиков да ме изражда. Бях приета в Шейново в рискова бременност за няколко дни и от 4 доктори само той ми обясни какво му има на бебчо и отношението му беше перфектно. Дано и при раждането да остана с толкова добри впечатления. newsm17

# 11
  • Мнения: 10
Аз родих при д-р Герджиков през юни и съм невероятно доволна!! Препоръчвам го горещо! Невероятен като лекар и като човек:) Искрени благодарности за всичко!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 9 973
той ми направи секцио по спешност преди 20 дни   bouquet Hug Златни са му ръцете.Не съм му плащала,но не ме и подминал из коридорите после  Wink

# 13
здравеите аз искам да споделя моето мнение за док.Герджиков тои емного добър лекар моята бременост тои ми я води и останах много доволна от него и  си го бях избрала за ражданета раждането ми мина много добре дори повече от очакваното доктора не ме остави през цялото време беше с мен .  родих едно  здраво бебе  на 12.10.2009 даже ако имам касмета да забревенея още веднож  ще се запиша пак при него на друг нямя доверие  

# 14
az sa6to predi 10 meseca rajdax v 6einovo i sam mnogo dovolna ot vsi4ki nai ve4e ot dr gerdjikov toi mi slede6e jk

Общи условия

Активация на акаунт