Пак за успеха, или „къв бех, къв станах”

  • 2 278
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Селтакис фен съм ти!!! Готино ги редиш. Гледах онази вечер Волен Сидеров който разказваше за едно времешния съюз на писателите и как талантливите се сдрависват с Любо Левчев и съответно снимка за вестника. Не влагам и грам сърказъм, говоря съвсем откровенно, че ако това здрависване е върха за един автор за Любо Левчев ще е чест да го сдрависаш !!! Евала!

P.S.
Изумен съм от себе си, че чета постове по дълги от две изречения!!!!

# 31
  • Мнения: 516
Чак пък толкоз.

# 32
  • Мнения: 3 405
Хубаво начало и нито един отговор на въпроса „къв бех, къв станах”, анализатори такива  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 070
Направи си блог
Напиши книга
Пиши в списание
Тук Татти те дебне за наш ужас

# 34
  • Мнения: 3 405
Аз мога и тук да го чета, къде ще му търся блога, книга как ли се издава, а списания не купувам  Laughing

# 35
  • Мнения: 24
Ако го направя това с блога, книжленцата и статийките... е тогава дамите, които ме обвиниха, че "се взимам на сериозно" ще се окажат прави. Засега предпочитам да дразня мамчета (понеже не смея да дразня жена си, защото съм мъж под чехъл) и да си избивам комплексите в женски форум...нъл тъй?!  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 300
Стига де, това беше готино, хареса ми повече от предишната ти творба. Малко кратко и някакси недоразвито, ама пък в един блог направо ще грейне Mr. Green

# 37
  • Мнения: 154
Хубаво е. Някак ми напомня за "Последна любов" на Уортън ... сигурно заради Париж и заради цветовете. Знам, че ще прозвучи смешно серизно на фона на всичко казано до тук, но притежаваш умението да предизвикваш образи в цвят. Срещала съм го при много малко пишещи (единият е точно Уортън, но той е и художник). Ако на това му викаш дразнене .... ееееех!

# 38
  • Мнения: 2 070
Хубаво е. Някак ми напомня за "Последна любов" на Уортън ... сигурно заради Париж и заради цветовете. Знам, че ще прозвучи смешно серизно на фона на всичко казано до тук, но притежаваш умението да предизвикваш образи в цвят. Срещала съм го при много малко пишещи (единият е точно Уортън, но той е и художник). Ако на това му викаш дразнене .... ееееех!

Уортън предизвиква и къркорене в стомаха мен ако питаш, изобщо възбужда всички сетива най-общо казано. Но той е по-обстоятелствен.

# 39
  • Мнения: 112
Селтакис, много хубаво написано. Имаш ли издадени книги? Ако ли не, не си губи времето, а започвай.

Общи условия

Активация на акаунт