Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
мамчета,
някой знае ли колко памперсчета трябват за Шейново? и какво друго за бебка трябва да взема, моя багаж е лесен, обаче не открих инфо за бебето. Нещо ми се върти и за мокри кърпички, ама колко?

знаете ли?
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

използвай думата "Шейново" в търсачката, за тази и за всичко което те вълнува  Wink
Цитирай

Magrathea

1 пакет мокри кърпички и 20 памперса неразпечатани. Това е инфо от преди година..За бебчо-само дрешките за изписване
Цитирай

Atlanta ,USA

мисля,че искат 30 памперса и пакет кърпи(не е от значение колко броя).памперсите да не са от отворен пакет,защото няма да ги вземат.
Цитирай

София

20 памперса и пакет мокри кърпички пак 20-на броя. Wink
Цитирай

София

Неотворен пакет памперс, но само "памперс" и мокри кърпички от големите пакети. Аз също знаех за малък пакет.
През януари ми върнаха памперсите, защото не бяха "Памперс" и таткото хукна да купува нови. За кърпичките ми казаха или две опаковки по 20-24 или една голяма.
Цитирай

София

1 пакет неразпечатан памперси /аз дадох Hugies/ + 1 голям пакет мокри кърпички.
Цитирай

София

Аз занесох (средата на април) 1 пакет памперси на Памперс 24 бр. и 1 пакет мокри кърпички Памперс 24 бр.
Цитирай

А те продават ли ги след това тези памперси? В нито една друга болница не съм чула подобна глупост  Shocked
Цитирай

София

Това обсъждахме в стаята с другите момичета докато ни изпишат, тъй като на едната от тях и направили на проблем защо кърпичките не били пакет от 72 бр #Crazy А и никой не ти записва, че това са памперсите за твоето бебе.
Цитирай

На края на вселената!

А и никой не ти записва, че това са памперсите за твоето бебе.
Затова аз купих памперси от най-евтините от аптеката до входа на Шейново (5.40лв-20бр.), а кърпички оставих 24бр "Памперс". Но ми е стара информацията явно. Дрешките за бебчо за изписването могат да ти ги донесат в самия ден.
Цитирай

сърцето ми е до морето

30 памперса,но ние седяхме там една седмица и един пакет мокри кърпички без значение на марката.Междедругото на мен никой не ми е искал, аз постоянно питах дали трябва да дам, защото бях чувала че се дава и чак на 6-я ден една сестра ми каза да занеса
Цитирай

София

Преди три месеца раждах в Шейново, секцио. Тъйкато се стои повечко ми искаха около 40 пампарса и един голям пакет (80 бройки) мокри кърпички. Пакетите трябва да са запечата ни. Друго за бебчето не ти трябва. Когато ви изписват да ти донесат дрешките му.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.