И аз се връщам в отбора на бебеправещите :)

  • 1 124
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 503
Присъединявам се към вас, и ние пак запо4ваме да бебеправим! Преди няколко месеца при рутинни изследвания ми откриха хиперфункция на щитовидната жлеза и се налагаха допълнителни изследвания. Тогава ни казаха да спрем с оитите за бебе, докато ми излязат резултатите. В4ера ги видях. За щастие, вси4ко е ОК Laughing Laughing! Както се изрази лекарят, имам някаква "много странна"  Wink хиперфункция, единият от хормоните сам си е влязъл в норма  Grinning, другият се нормализира също. Не се налага ле4ение!!! Само ще го следим на всеки 6 мес., да не се влоши слу4айно. Има шанс да остане така цял живот, без да се влоши  Praynig  Praynig  Praynig, и без да се налага да пия хормони  Party. Само ще из4акам резултатите от още едни изследвания, и ако вси4ко е ОК и с тях, от другата седмиа по4ваме с опитите за бебе Sunglasses!
Единствено лекарят ми даде желязо, защото пак имам анемия, ама аз си я имам от тийнейджър, заради вегетарианските ми младини  Wink. Така 4е сега запо4вам да пия желязо и фолиева киселина, и пак по4ваме опитите за бебе!
Малко дълго стана, ама исках да споделя, колко се радвам!

# 1
  • Мнения: 2 825
Добре дошла в отбора, радвам се 4е вси4ко ве4е ти е наред и дано скоро се изместиш в другото форум4е Wink

# 2
  • Мнения: 106
Радвам се за добрите резултати при теб и ти пожелавам в най-скоро време да имаш повод за още по-голяма радост - така желаната бременост.

# 3
  • Мнения: 856
Честито за добрите резултати от изследванията и ти желая скоро да се похвалиш с добри резултати и от  luvbed Успех!

# 4
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
mama_p, Wеlcome отново в нашите редици. Радвам се, че всичко със здравето ти е наред и ти позволява да се развихриш на този фронт.  Grinning Grinning Grinning Дано в най-скоро време ни зарадваш с добрата новинка!
 Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 980
Добре доШла при нас и наесен с песен всички да се прехвърлим в съседния форум

# 6
  • Мнения: 503
Много ви благодаря Hug Hug  newsm51! И дано наистина скоро да си пишем в съседния форум за бъдещи майки  EFP preggo!!

# 7
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добре дошла мила! Важното е че си добре здравословно, а пък сладкият резултат от вашите опити няма да закъснее! Успех и много щастие!  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 120
Дано скоро да се похвалиш.
УСПЕХ.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
mama_p, здрасти и от мен!! Поздрави Мила и успех в правенето на номер 2!

# 10
  • Мнения: 4 428
УСПЕЕЕЕЕЕЕЕХ! Grinning

# 11
  • Мнения: 533
Радвам се, че нещата вече са наред и ти желая приятно бебеправене и скорошен успех! Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 329
 welcome и по-скоро  newsm32

# 13
  • Мнения: 1 612
Добре дошла на бебеправещия фронт!

# 14
  • Мнения: 806
Успех и от мен.: newsm10Желая ти много скоро EFP

Общи условия

Активация на акаунт