Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Животни и домашни любимци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

В къщи си имаме две сиамски котки, ще пътуваме за уикенда и се налага да ги оставим на някого. До сега винаги се намираше кой да ги гледа като пътуваме, но сега май ще използваме услугите на някой хотел за домашни любимци.

Въпросът ми е: ползвали ли сте подобни услуги, само за кучета ли се предлагат или може и котки, какви са горе-долу условията и цените.

Мерси предварително  bouquet
Цитирай

Заповядай. Cool
Цитирай

София

Благодаря  bouquet
Цитирай

град-държава

Не бих си оставила котаракът на хотел за дом.любимци,винаги пъува с мен,когато се налага.Във всеки хотел,в който съм отсядала е добре приет и котаракът ми...съжалявам но съм резервирана към тези за домашни любимци.
Цитирай

Е, и аз винаги взимам кучето с мен, но понякога се налага, явно, да го метнеш в хотел. Имам един кучкар от квартала, който постоянно оставя песа при пътувания и ако не се лъжа точно в този хотел, който е на линка. Има и добри хотели за кучета - хранят си ги, поят ги, разхождат ги, дават им витамини. Едва ли отношението към котараците ще е различно. Та този съсед ми каза, че кучо се чувства много добре там и даже не му се тръгва.
Цитирай

София

Понеже виждам, че си ми комшийка Smile, мога да ти дам координатите на един в Зона Б 19. Водя си котарака на фризьор там и знам, че предлагат и хотелски услуги. Цени обаче не знам. Вкарай "Зоопланет" в гугъл и ще ти излезе адреса и телефоните.  Peace
Цитирай

София

Мерси Mirena80  bouquet Определено Зоопланет /много хубаво направен и полезен сайт имат/ и Хепи са ми фаворити. Ще звънна и за тяхните цени и утре трябва да решим окончателно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.