Объркана съм.....

  • 5 124
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 382
Направо нямам думи... Напълно подкрепям горните мнения.  А той като ти дава пари на заем за отглеждането на вашето дете, ти защо не му искаш наем, за това, че е живял и живее в твоя апартамент?

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
А той като ти дава пари на заем за отглеждането на вашето дете, ти защо не му искаш наем, за това, че е живял и живее в твоя апартамент?

Чудесна идея! Защо не направиш така наистина?

# 32
  • София
  • Мнения: 173
На всички , които се чудят - има такива мъже.Първият ми мъж беше 1 към 1 с описания , с тази разлика , че дори не работеше и не е посягал да ме удря.Чашата преля , когато имах нужа от пари за лекарства на малката, а в момента нямах в себе си толкова и го помолих той да даде , защото знаех , е техните са му дали и  има в себе си пари.Да поясня - парите бяха , за да си купува костюм за годишнина от дипломиране.Даде ми пари за лекарствата - НАЗАЕМ.И ние живеехме в наследствен апатамент тогава от моите родители.Е то е ясно - върнах му заема и му събрах багажа.Дъщеря ми нямаше навършена 1 година , аз работех на две места и имах пълно спокойствие.И до ден днешен не съжалявам за решението си .
До авторката , не търси вината в себе си и не продължавай да се объркваш сама повече.Не съжелявай , че не си го разкарала по-рано , когато го е нямало детето.Нямаш и представа в такива тежки моменти , колко голяма и силна опора са точно тези мъничета ,за които по принцип ние трябва да се грижим.Поне при мен винаги е било така.
Не се отчайвай , а действай смело и твърдо -разкарай го от живота си клкото можеш по-бързо!
Успех и сила ти желая !

# 33
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз само едно ще попитам.. Искаш ли детето ти да възприеме този модел на поведение? Ако е момче да тероризира жена си по тоя начин и да презира теб. Ако е момиче, пък, да я тормози някой идиот цял живот. Аз лично за себе си не бих го позволила. Направо аут!

# 34
  • Мнения: 192
Тоя е пълен изрод... да те пребие за един крак на маса.... повикай близки да има около теб и му показвай вратата. И ако тръгне да ти хленчи че се е променил - не му се връзвай Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 268
А той като ти дава пари на заем за отглеждането на вашето дете, ти защо не му искаш наем, за това, че е живял и живее в твоя апартамент?

Чудесна идея! Защо не направиш така наистина?
И да му намалиш наема с ...примерно 20%, заради ремонта, който той е направил. Mr. Green Така де.... чисти сметки- добри приятели!

# 36
  • Мнения: 4 362
Аз честно казано ще го изгоня.Не виждам защо се чудиш,след всичко разказано до тук  Rolling Eyes
Първо апартамента е твой,досега се оправяш с майчинството си,предполагам че щом родителите ти са ви дали апартамент,няма да ти откажат и помощ финансова,поне да покриваш най важните си нужди.Няма какво да го мислиш,събирай му багажа и айде  Crossing Arms

Нещо им става напоследък на тези мъже  ooooh!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ще сменя ключалката на апартамента без да ми мигне окото веднага. После ще се обадя на родителите си да ми помогнат, защото вероятно нищо няма да приключи лесно с подобен индивид.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 952
Родителите ти, приятелите ти - наясно ли са как живееш?
Мисля че трябва: да смениш ключалката, да се изнесеш при тях и да попадеш писмена жалба в полицията. Всичко това в един ден, докато той е на работа - планирано, с ясна мисъл какво и защо правиш и с помощта на родители и приятели.
На следващия ден - молба за развод.

# 39
слушай моме.
хубаво са ти казали момичетата - смени бравата, коментирай нещата с адвокат, подготви документите и бягай. вземи детето и отиди някъде на гости, но в друг град или колкото се може по-надалече. Поне 2-3 седмици, най-добре месец, ти трябва да си надалече защото ще се опита да те намери и най-вероятно ще се опита да те върне с насилие. И ще бъде наистина лошо - не му оставяй шанс. Махни се и остави адвокатът ти, полицията и някой приятел/роднина да действат от твое име. И не се връщай колкото се може по-дълго!

И не чакай, нещата стават още и още и още по-лоши. Този синдром няма спирка и последствията са страшни. Затова вземи нещата в ръце и тръгни на война. От това наистина зависи и животът ти и този на детето, също - останеш ли ще стане истински ад.

# 40
  • Мнения: 22 430
Ебаси историята, скоро не бях чела подобно нещо.
Чудя се как може да има такива изроди и неблагодарници, това за мен не е нормално поведение.
Ако апартамента е на името на родителите ти, или на твое име, както е казала и Луиз, сменяш си бравата, не го пускаш повече вътре и това е. Подавай си документите за развод и приключвай.
Ще му връщаш пари за това, че пазарувал за детето. Че това дете да не би да си го довела отнякъде и да не е негово?

# 41
  • Мнения: 1 966
на такъв - дай си ми куклите, на си ти парцалките   #Crazy сериозно...

можеш да му кажеш да се изнесе, и че парите за ремонта ще му ги приспаднеш от първата година на издръжката за детето която трябва да плаща, след като се разведете   Crazy

# 42
Действай!
А постоянно ли има такова отношение към тебе?

# 43
  • София
  • Мнения: 2 508
Ей, и ти имаш право на щастие! И е възможно! Hug

# 44
  • Мнения: 106
не, че искам да се намесвам кой знае колко настоятелно, но не мисля, че може да се даде справедлив съвет като се изслуша само едната страна. може пък и другия човек да има право, поне за някои неща. ние тук във форума не го познаваме, знаем го само от начина, по който ни е описан.
казвам го, защото и аз съм била в подобно положение и си мислех, че съпруга ми е тиранин, изчадие, злобар и т.н., но ми помогнаха да видя нещата от неговия ъгъл и това не само спаси брака ми, но го направи дори неоспоримо по-хубав.
гостенке, ако още търсиш съвет и те интересува, пиши на лични.
както и да е, пожелавам по-бързо да намериш изход от тази ситуация, която не е добра нито за теб, нито за мъжа ти, нито за малкото човече.

Общи условия

Активация на акаунт