Дайте съвет-косата ми пада!

  • 3 325
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте мами, искам да Ви попитам след ражднето ималили сте проблеми с косопад, аз лично от както родих косата ми взе да пада и се чудя какво да и правя, взимам какви ли не маски , но няма никакъв ефект.Дайте съвет.

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
АЗ съм със същия проблем.Сега се изкъпах и като прокарах пръсти през косата -ужас.Може би трябва да с еобърнем към фризьор.

# 2
  • Мнения: 209
здравейте, аз имах същия проблем когато родих. имах хубава, гъста, дълга коса. пробвах какво ли не - шампоани, ампули, маски - ВСИЧКО. За съжаление ми се наложи да се подстрижа доста късо (по-надолу в подписа ми личи). индивидуален е проблема и съответно според мен трябва да се търси индивидуално решение.

# 3
  • Мнения: 2 803
През цялата бременност нямах един паднал косъм, но след като родих направо на кичури. Правех какви ли не маски и инжекции с алое и В12  и след няколко месеца, като че ли всичко се оправи. Сега резултата е като преди пак имам гъста и здрава коса.

# 4
# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
След двете раждания бях така.
Сега ми помогнаха маската и ампулите Вигоранс - испански Peace. След три ампули спря да пада. Още ползвам маската отвреме навреме.

# 6
  • Мнения: 14 486
и аз имам косопад, но смятам, че е нормална реакция на организма и не би трябвало да се прави каквото и да било. имам предвид хапчета или други подобни, подсилващ шампоан и някакви ампули може, но иначе като подтискаш косопада ще избие нещо друго

# 7
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами то аз май не съм чула родилка да не се оплаква от този проблем. При някои помагат ампули, маски, при други от само себе си спира.
И аз съм в това число.

# 8
  • Мнения: 17
Благодаря Ви, ще стискам палци по-бързо да се оправя! Peace

# 9
  • Мнения: 1 546
Май няма спасение - трябва да попада и това е. TiredИ аз минах през обилен косопад, мазах с разни ампули с нулев ефект и косопада сам си спря. Wink

# 10
  • Мнения: 229
Родих преди 9 месеца и най големият ми кошмар беше , че след раждането ще започне да ми капе косата.Но това не се случи и аз го отчитам като отличен ефект на ДОМАШНИТЕ маски . Купени маски ползвам в извънаредни случаи когато нямам време за други. Из нета има много домашни рецепти , а аз в момента съм веме 2 - ри месец на тривитаминолната маска.Успех

# 11
  • Мнения: 229
Пропуснах да ти пиша , че преди време срещнах тема , в която една мама беше посетила дерматолог с този проблем и тя беше споделила, че всеки ден яде по 1 кисело мляко + 1 пакетче желатин. Потърси темата из форумите

# 12
  • Мнения: 174
И на мен започна да ми пада косата.
Това за млякото + желатина и аз го четох в няколко теми.. Ако се прибавят и плодове, става страхотен десерт  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 746
След двете раждания бях така.
Сега ми помогнаха маската и ампулите Вигоранс - испански Peace. След три ампули спря да пада. Още ползвам маската отвреме навреме.

И на мен против силен косопад (обаче при стрес, не заради бременност) ми бяха помогнали тези ампули Peace

# 14
  • Мнения: 14 486
И на мен започна да ми пада косата.
Това за млякото + желатина и аз го четох в няколко теми.. Ако се прибавят и плодове, става страхотен десерт  Peace


аха и ако го правиш всеки ден не ти мърда запека Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт