За шишетата Чико

  • 493
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 666
Със сина ми ползвах много видове шишета докато уцелим тези, с които той се справя и успява да се нахрани, а именно - обикновено (не физиологично) Чико , но със силиконов биберон .
Сега за второто дете предварително си взех именно такива шишета, но имам проблем - много текат. Особено когато давам кърма. Не слагам правилно бибероните им ли, не ги завинтвам хубаво ли, незнам, но е факт, че тече, олива се страхотно.
Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Решение?!

# 1
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Аз съм ползвала шишета на Чико и с двете ми деца и не са ми текли никога, обаче не тези, които си показала, а стъклени и тези против колики /физиологичните/. На мен ми тече само едно шише на Бебе конфорт, след смяна на биберона и колкото и да го затягам пак си тече, така че си мисля, че може да е някое дефектно  newsm78

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Погледни хубаво биберона от вътрешната страна, дали силикона е хубаво прилепнал. Аз със Александра бях със същите шишета, и на мен са текли, но както казах, защото биберона много шаваше.
Сега с малкия ползвам Авент, стахотни шишета, много съм доволна, а малкия други не иска изобщо, пробвах Нуби и Чико, но ги плюе. Сега само сложих биба 2-ка и суче като побъркан. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 666
Хубаво прилепват бибероните, издърпвам ги добре, но пак си текат шишетата... идея нямам защо! Както казах, с баткото ползвах същия вид и нямах такъв проблем.
Май и аз ще се ориентирам към Авент за малката. Бях забравила, че в комплекта с помпата има и биберони. Пробвах я на обедното хранене - яде добре от тях. А баткото въобще не ги искаше и аз я бях игнорирала тази марка този път.

Общи условия

Активация на акаунт