Намаления в Лондон- кога?

  • 15 383
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Мисля най- после а посетя този град! Отдавна ми се иска, но все не се получава, но сега твърдо съм решила, само живот и здраве. Само че искам да хвана някакви намаления, и да съчетая полезното с приятното  Laughing . Мисля да ходя към 8-10.12 за 1 седмица, какво ще кажете има ли шанс да са започнали намаленията?

# 1
  • София
  • Мнения: 461
Ами сериозните намаления май започват след Коледа, но дано някой по-запознат се включи. Не помогнах много май Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 572
намаленията в цяла европа почват на 2-3.01 , и в лондон е така
точно преди коледа е най-скъпо защото всички тогава купуват подаръци ,но пък е много красиво когато е украсено за празниците
лондон е определено град който си заслужава но е ужасно скъпо

# 3
  • Мнения: 5 658
През цялата година има намаления !

# 4
  • Мнения: 884
Заради финансовата  криза в момента има големи намаления навсякаде ,които не са обичайни за сезона. Иначе  започват на 26 декември с т.нар . Boxing  day.

# 5
  • София
  • Мнения: 965
Ами ако някой може да препоръча магазини с намаления или просто не толкова скъпи такива ще се радвам да се включи -  заминавам понеделника, и ми се иска да се помотам по магазини за които ще ми стигнат спестяванията  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 3 880
аз бях миналата седмица и има магазини, в които има огромни намаления и дрехи буквално "без пари". зависи какъв клас дрехи търсиш...в магазини като Zara, H&M, Burton и повечето спортни вериги има огромни намаления, там традиционно и не е скъпо. в магазини като Mark & Spencer има неща на супер цени също, но новата колекция няма намаления. в малко по-висок клас магазини като Ted Baker и Boss нямаше никакви намаления...така че зависи за какво говорим. в Harrods също не ми направи впечатление да има намаления newsm78
приятно пазаруване и разходки в този мой любим град!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 965
Ехаа Aurora благодаря за информацията bouquet Лондон и на мен ми харесва много, но засега фаворит за мен остава NY
ходила съм в Лондон няколко пъти, но все по работа и не съм имала много време да обикалям - а и аз по козметика си давам парите така или иначе  Mr. Green
спортен и спортно елегантен стил нося така, че ще се възползвам да си накупя това онова ако/като се ориентирам къде се намират магазините с намаленията за които ти каза  Peace
иначе за последни модни телнденции в палта, костюми и обувки не се бутам  Mr. Green не са за мен и за джоба ми - предпочитам да давам много пари (когато имам) за декоративна козметика - това е моята мания и страст  Embarassed

# 8
  • Мнения: 400
Предполагам, че и в тези Аутлети има доста изгодни попадения, стига да има кой да те заведе до някой такъв. Аз смятам да путувам другия месец и ще разчитам на приятелката ми която живее там  smile3508

# 9
  • Мнения: 2 575
Намаленията в Лондон винаги започват на Boxing Day, който е 26-ти Декември, а въобще не е след Нова Година. За тях НГ не съществува толкова много - основното пазаруване е ДО КОЛЕДА. Затова на Boxing Day в Лондон се струпва навалица от цял свят и пазаруват като луди.
Гърци, Японци, Французи дори - да не говорим за араби - пълна лудница и големи опашки пред супер луксозните магазини.

# 10
  • София
  • Мнения: 938
Току-що се връщам. В повечето магазини, дори и марковите, в момента има mid-season sale, въпреки, че вече е почти на приключване и всичко по-човешко е разграбено. Щом си падаш по спортни, мини през ГАП, има намаление на есенната колекция. Както и при другите, повечето модели или са изкупени, или няма избор на номера, но все още може да се намери по нещо с много ровене. За мъже имаше по-голям избор. Детски също. В повечето магазини за обувки също има разпродажби, или са на 50 до 70 % намалени (есенните), или има по 50 лири офф на ботуши и боти.
Дори да не положиш особени усилия да търсиш аутлети и да се пуснеш по най-скъпите и популярни улици като Оксфорд и Риджънт, пак ще намериш магазини с разпродажби.

# 11
  • Мнения: 400
Ок, мерси за инфото, само че аз отивам на 22 другия месец и несъм сигурна дали ще има все още SALE някъде, но каквото такова. дано да имам късмет  Peace

# 12
  • Мнения: 198
mercy и от мен за инфото Simple Smile аз пък пътувам на 23 другия месец Wink
разгледах разни сайтове в нета и ми се сториха доста поносими цените , дори и без намаления Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 880
mercy и от мен за инфото Simple Smile аз пък пътувам на 23 другия месец Wink
разгледах разни сайтове в нета и ми се сториха доста поносими цените , дори и без намаления Peace

особено дрешките, а и някои играчки за деца са определено по-евтини от тук!

# 14
  • Мнения: 1 284
я кажете с коя компания пътувате и дали се намират изгодни билети  Peace

Общи условия

Активация на акаунт