търся еди човек

  • 1 208
  • 12
  •   1
Отговори
Моля за помоща Ви !Трябва да намеря един човек живеещ в Габрово или региона ,които купи от мен бус марка VW LT с номер ЕН 36 38 AK.Mоля които може да ми помогне с координати или gsm да ми пише!

# 1
  • Мнения: 260
Нямаш ли договор за покупко-продажба при нотариус.
Там трябва да пише адрес Peace

# 2
Беше преди 2 год. и при смяната на жилището сме го загубили може би.Сега нямам никакви координати -знам само че щял да го ползва за да кара дърва по селата

# 3
Знаете ли дали нотариуса може а извади копие на договора след толкова време

# 4
  • Мнения: 260
Би трябвало да може нотариусът да ви извади копие
нали и тяхната информация си има архив Peace
е-може да ви искат някой лев за това ама... Peace Peace

# 5
  • Мнения: 3 423
Според мен този човек седи тука и чака.
Цели две години. Кога избухва бомбата?

# 6
много мило,благодаря

# 7
  • Мнения: 1 187
Не мисля, че нотариус ще ти свърши работа, поне не и ако е като нашия... Не пречи а попиташ

# 8
Da права си .Сега ходих и единственото което може да направи е да ми напише удостоверение,че при нея е извършена еди-каква си сделка м-у този и този.така че утре ще го взема и ще имам поне име и егн.Тогава отново ще се надявам на помощ от всички вас

# 9
скъпи Майки човека когото търся се казва Христо Пенчев и роден през 77 год.Моля ако някой го познава да ми пише.

# 10
  • Мнения: 4 965
А би ли споделила за какво точно го търсиш? Толкова ли е сериозно, че пишеш имената, годината му на раждане и номера на колата му по форумите?
Ако някой ме издирва по този начин, аз лично бих го осъдила...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 328
Мисля, че за тази цел има други институции, от които да се търси съдействие. Зависи от случая.

# 12
  • София
  • Мнения: 13 203
Само надявам се да се въздържиш от публикуване на други лични данни  Wink

Общи условия

Активация на акаунт