Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моля, дайте ми предложение за място, където мож да се направи новогодишно фирмено тържество, където има не само ресторант, но и хотелска част. Хотелската част да не е с по-малко от 40 места. Ценита да са приемливи и да не е по далече от св. Константин и Елена, най-много да Златните /имам предвид, да не е отдалечено на повече от 20-30 км. от Варна/.

Миналата година бяхме в Камелия, но тя ни изигра кофти номера и се разочаровахме. Иначе като обстановка и цени ни допадна. Нещо от този род търсим!

Благодаря на отзовалите се!   bouquet
Цитирай

Варна

Мога да ви предложа комплекса Хаджи Кольо в с.Приселци.
Механата и градината(дори през зимата) са прекрасни и отношението към клиента е много по-специално отколкото в Камелия може да бъде.
Единствено не съм сигурна дали хотелът има капацитет от 40 места.
Ако искаш,пиши ми на ЛС да ти дам телефон .
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Две години фирменият ни банкет за нова година беше в ресторант Копитото,св.Константин и Елена.Капацитета е много голям(незнам точно Embarassed),кухнята е добра,имаше и други баккети и беше много забавно,има и жива музика. Peace
Цитирай

Някъде там...

Никова къща,по пътя за Виница имат невероятна кухня и обслужване ,но незнам как е с легловата база...
Цитирай

Момичета, много ви благодаря за предложенията!   bouquet

Ще се наложи да и посетя някои от местата.

Мислех си и за Никовата къща, но не знаех, че има и място за преспиване. Ще проверя.

Все още събирам идеи!  Peace
Цитирай

В Никова кьща няма леглова база.
Цитирай

Варна

Сещате ли се колко излизаше 1 куверт в Копитото и Камелия?
Цитирай

В Копитото,като се уточните какво ще е менюто,казват и куверта.Може само салатите да се уточнят предварително,а другото да се порьчва на масто Peace
Цитирай

Варна

В Копитото,като се уточните какво ще е менюто,казват и куверта.Може само салатите да се уточнят предварително,а другото да се порьчва на масто Peace

Ясно, забравих да питам ако е включена и нощувка.  Smile
Цитирай

Честно казано незнам изобщо как стоят нещата с нощувките.
Но,ако те интересува,имам визитка,мога да ти дам телефона.Предполагам,че,ако се обадиш ще ти дадат всякаква информация Laughing
Цитирай

Варна

Честно казано незнам изобщо как стоят нещата с нощувките.
Но,ако те интересува,имам визитка,мога да ти дам телефона.Предполагам,че,ако се обадиш ще ти дадат всякаква информация Laughing

Сигурно ще ми дадат.  Laughing Ако не те затруднявам, искам телефона на лични.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.