за голотата

  • 4 105
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
И у нас не се крием, но и не се разхождаме голи из къщи. Но и на тях не им прави впечатление особено, на морето са виждали достатъчно голи хора, нас и приятели... Къпят се сами и двамата, помагаме само за косите, случва се да им помагаме както аз, така и баща им. Щерката не се смущава, все още... Wink При излизане от банята и обличане, ни виждат, свикнали са е не реагират.  Peace

# 16
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не помня откога спрях да се показвам гола пред големия ми син, беше отдавна вече. Позволявам си само по бикини и сутиен, и то като се обличам и да ме види случайно, но той е много любопитен. Баща му не се крие.

# 17
  • Мнения: 2 229
Ок де, голи ли влизате/излизате от банята? Питам от любопитство, защото съм го чела много пъти по повод тази тема. Аз бих умряла от студ, не мога да си представя да се разхождам гола преди и особено след баня! Confused

# 18
  • Мнения: 620
Събличам се в самата баня, на излизане слагам хавлиен халат да не ми е студено...Но най-често дъщеря ми също е банята по това време, понеже е сутрин, тя си мие зъбите, а аз взимам душ след гимнастиката...в едно и също помещение е и душа и тоалетната и мивката и ваната.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
suncholina, няма формула, нито модел. Всяко семейство си изработва модел за поведение.
Като това, че докато вие/ние сме били малки е било едно, не означава че сега, като родители трябва да следваме точно същото.
В моето семейство сме си решили как и какво да показваме и криеме. Този "модел" е много различен от този, в моето детство.

# 20
  • Мнения: 2 229
Събличам се в самата баня, на излизане слагам хавлиен халат да не ми е студено...Но най-често дъщеря ми също е банята по това време, понеже е сутрин, тя си мие зъбите, а аз взимам душ след гимнастиката...в едно и също помещение е и душа и тоалетната и мивката и ваната.

Е, да, това разбирам, но много пъти съм чела за засичания голи по коридора на влизане/излизане от банята, затова попитах. Crazy

# 21
  • Мнения: 38
Не се крием. Не че се пъчим голи из къщи, но когато се случи да ни видят, не намятаме тутаткси фереджета. На морето ходим голи.
Моите деца не проявяват никакво любопитство към голотата - нито нашата, нито на други хора. Ясно е, че под дрехите се крие или мъж, или жена, със съответните полови белези.
Ако се криехме, то със сигурност бихме предизвикали нездрав интерес.

и мъжа ти ли не се крие?  Shocked и ходи чисто гол пред децата ви?

# 22
  • Мнения: 515
В моето семейство отдавна сме решили какво да крием и какво не,аз не се крия от тях те от мен също,въпреки че вече растът,с мъжа ми ситуацията е по различна,той е втори татко и е нормално да не го виждат гол.Но те май не се крият от него ,пък и няма какво да се крият,вече няколко години сме заедно.

# 23
  • Мнения: 2 803
Не се чувствам удобно пред детето да се разхождам гола, но не се крия от нея. Тя е на 8 г. и все още не изпитва срам от баща си. Той чисто гол пред детето не се показва, трябва да има благоприличие.

# 24
  • Мнения: 248
suncholina, няма формула, нито модел. Всяко семейство си изработва модел за поведение.
Като това, че докато вие/ние сме били малки е било едно, не означава че сега, като родители трябва да следваме точно същото.
В моето семейство сме си решили как и какво да показваме и криеме. Този "модел" е много различен от този, в моето детство.

Мдам, права си.
Явно заради чувството, останало ми от детството, което в никакъв случай не ме е травмирало безумно (пък знае ли човек  Joy )сега ми е трудно да видя правилния за нас модел.
Факт е, че отскоро мисля за това .... откакто зачакахме бебето май. И отскоро казвам на младежа, че не е нужно да ми пристига в спалнята да ми чурулика нещо, точно когато се обличам ....

# 25
  • Мнения: 71
ООООООООООХХ БОЛНАТА ТЕМА НЕЗНАМ И НИЕ ВКЪЩИ ГОВОРИМ С МЪЖА МИ.СЕГА,АЗ НЕ СЕ КРИЯ ОТ ДЪЩЕРЯ МИ /5Г./ БАЩА Й ПО ПРИНЦИП СПИ ГОЛ И КОГАТО СТАВА ИЛИ ЛЯГА СЕ Е СЛУЧВАЛО ТЯ ДА ГО ВИДИ ПО......,ТОЙ ПРОСТО СЕ ОБРЪЩА НА ДР.СТРАНА ЛЕКИЧКО.СЛУЧВАЛО СЕ Е ТЯ ДА ЛЮБОПИТСТВА ЗА ТОВА МУ НЕЩО И НИЕ ТЪРПЕЛИВО СМЕ Й ОБЯСНИЛИ ЧЕ МЪЖА СЕ РАЗЛИЧАВА ОТ ЖЕНАТА.ДАЖЕ МОГА ДА КАЖА ЧЕ ОТ НЯКОЛКО ДНИ СИ СПЯТ ЗАЕДНО,КАТО ТОЙ Е ВНИМАТЕЛЕН РАЗБИРА СЕ И СА С ОТДЕЛНИ ЧАРШАФИ И СИ ЛЯГА,КОГАТО ТЯ Е ЗАСПАЛА.МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМ Rolling Eyes

# 26
Цитат на: Serendipity
Всеки сам си решава, но аз явно съм с по-задръстено мислене - тати да си се разхожда по гащи, а мама по гащи и сутиен!
Peace
Не си само ти и аз съм на това мнение.

# 27
  • Мнения: 38
ООООООООООХХ БОЛНАТА ТЕМА НЕЗНАМ И НИЕ ВКЪЩИ ГОВОРИМ С МЪЖА МИ.СЕГА,АЗ НЕ СЕ КРИЯ ОТ ДЪЩЕРЯ МИ /5Г./ БАЩА Й ПО ПРИНЦИП СПИ ГОЛ И КОГАТО СТАВА ИЛИ ЛЯГА СЕ Е СЛУЧВАЛО ТЯ ДА ГО ВИДИ ПО......,ТОЙ ПРОСТО СЕ ОБРЪЩА НА ДР.СТРАНА ЛЕКИЧКО.СЛУЧВАЛО СЕ Е ТЯ ДА ЛЮБОПИТСТВА ЗА ТОВА МУ НЕЩО И НИЕ ТЪРПЕЛИВО СМЕ Й ОБЯСНИЛИ ЧЕ МЪЖА СЕ РАЗЛИЧАВА ОТ ЖЕНАТА.ДАЖЕ МОГА ДА КАЖА ЧЕ ОТ НЯКОЛКО ДНИ СИ СПЯТ ЗАЕДНО,КАТО ТОЙ Е ВНИМАТЕЛЕН РАЗБИРА СЕ И СА С ОТДЕЛНИ ЧАРШАФИ И СИ ЛЯГА,КОГАТО ТЯ Е ЗАСПАЛА.МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМ Rolling Eyes

незнам...всеки сам решава как да възпита детето си ама аз лично не мога да си представя баща да спи чисто гол до дъщеря си  Confused
като се замисля понякога мъжът сънува разни неща,поучава се ерекция...детето се събужда понякога посред нощ..какво ще му обясниш на това 5 год. дете?
а и като си предтсавя,че докато спят хората се въртят и мъжетсвеността му да се докосне до дъщеря му...
ами ако и тя поиска да спи гола?

уфф извинете ме за развинтеното въображение и черногледството,но май съм задръстена  Confused

# 28
  • Мнения: 751
Цитат на: Serendipity
Всеки сам си решава, но аз явно съм с по-задръстено мислене - тати да си се разхожда по гащи, а мама по гащи и сутиен!
Peace
Не си само ти и аз съм на това мнение.
На това мнение съм и аз. Peace

# 29
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
ООООООООООХХ БОЛНАТА ТЕМА НЕЗНАМ И НИЕ ВКЪЩИ ГОВОРИМ С МЪЖА МИ.СЕГА,АЗ НЕ СЕ КРИЯ ОТ ДЪЩЕРЯ МИ /5Г./ БАЩА Й ПО ПРИНЦИП СПИ ГОЛ И КОГАТО СТАВА ИЛИ ЛЯГА СЕ Е СЛУЧВАЛО ТЯ ДА ГО ВИДИ ПО......,ТОЙ ПРОСТО СЕ ОБРЪЩА НА ДР.СТРАНА ЛЕКИЧКО.СЛУЧВАЛО СЕ Е ТЯ ДА ЛЮБОПИТСТВА ЗА ТОВА МУ НЕЩО И НИЕ ТЪРПЕЛИВО СМЕ Й ОБЯСНИЛИ ЧЕ МЪЖА СЕ РАЗЛИЧАВА ОТ ЖЕНАТА.ДАЖЕ МОГА ДА КАЖА ЧЕ ОТ НЯКОЛКО ДНИ СИ СПЯТ ЗАЕДНО,КАТО ТОЙ Е ВНИМАТЕЛЕН РАЗБИРА СЕ И СА С ОТДЕЛНИ ЧАРШАФИ И СИ ЛЯГА,КОГАТО ТЯ Е ЗАСПАЛА.МИСЛЯ ЧЕ НЯМА ПРОБЛЕМ Rolling Eyes
А ти къде си,че детето си ляга с бащата????Не ,че имам нещо против това,малката и тя е спала с баща си,когато съм излизала вечер с приятелки по купони,но в колкото и часа да се прибера,си я премествам в детската,на нейното легло.Да,ако работя на смени може и да се случи да спи с него,но в никакъв случай няма да искам да е "както майка го е родила" Rolling EyesМалко притеснително ми звучи,НО все пак детето си е ваше......И  в никакъв случай не искам да ти втълпявам разни мисли Peace
Говоря,че ако съм аз бих предпочела то да си спи на неговото си  легло,щом той е свикнал да спи така,а не със баща си, който е дибидюс..... Sick

Общи условия

Активация на акаунт