чувал ли е някой за лепто 3/1

  • 1 382
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте момичета, на вас разчитам за помощ, днес една приятелка ми каза за това вълшебно лекарство лепто3/1, гарантирано отслабване, и ако почнеш после да качваш кг ти връщали парите, аз много се съмнявам на тия "вълшебни" лекарства, но ако все пак някой е чувал или знае нещо моля да пише  bouquet

# 1
  • Мнения: 617
С гарантираното отслабване не свалих и грам!

# 2
  • София
  • Мнения: 15 883
Намери вестник 24 часа от събота, в програмата на телевизията има реклама на 2 страници.
Няма как да сме го пробвали, все пак 3-4 дни са минали от премиерата му.
Добре обещават да върнат парите. Ама като не знаеш какво гълташ и как ще се отрази на организма - страшно си е.

# 3
  • Мнения: 164
Благодаря ви момичета за отговорите, но и аз се страхувам да приемам нещо, което не знам какво съдържа

# 4
  • Мнения: 4 111
Моя приятелка скоро се интересуваше и търсихме в Интернет, намерихме само един сръбски сайт и един полски форум, никакви отзиви нямаше от доволни или недоволни. Ще чакаме, явно все някой трябва да се престраши, че да сподели резултати  Laughing

# 5
Здравейте......чета форума и понеже въпроса ви е за Лепто3/1,искам да изкажа моето си мнение....незнам какъв е този продукт,търсила съм го в Интернет,но никъде нищо не пише,реших да го пробвам,аз съм решителна личност,поръчах си го и престигна след около 2 дни,взех си го от пощата и запо4нах да го пия,пих го седемте дни дето така е препоръчаната доза за гарантирани 5 кг по малко,но напротив....незнам защо аз наддадох 8 кг за една седмица от тях....с надеждата да сваля аз качих...страшно лъжливи думи се изписват за всичко...поне като даваш парите си,поне да е за продукт който наистина  етака като го описват,а не...само и само да ти вземат парите....Това е моето мнение за този продукт...не се лъжете...страшно съм разочарована

# 6
  • Мнения: 916
GERI1978, това е ужасно! Имаше ли някакво ограничение, което трябва да се спазва с приема на хапчетата? 8 кг за 7 дни са страшно много. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт