ПАЗАРДЖИК-28

  • 16 584
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
 newsm62 smile3532 кои са тези Нелина, но наистина си е тяхна работа  Wink

# 61
  • Мнения: 163
Нелина защо не приемеш,че има хора с различно мнение от твоето и не престанеш с тънките ти забележки.

# 62
  • Мнения: 1 938
    Да наричаш бялото - черно, да преиначаваш очевадното - на това ли му викаш различно мнение???
    Ако е така - ами не, не мога да го приема!

# 63
  • Мнения: 2 336
Аз не преиначавам.Много е лесно да се снима това което ти изнася и постоянно да говориш че била  най-добрата болница ит.н. Но лежала ли си отделение-Паталогична бременост където след визитация трудно можеш да намериш лекар, хайде акушерка се намира слез -минутно търсене.
За тоалетните мени се говори  Sick Като и над едната е и душа да се къпят жените. Какъвто и ремонт да се направи той ще бъде козметичен. И да те питат постоянно имаш ли си нош-па при положение че те трябва да ти го дават.
Ако обичаш престани да ги възхваляваш толкова много-не го заслужават. С теб са се отнесли отлично, но на други грам внимание не са обърнали, на трети са се отнесли посредствено. Аз така съм видяла нещата там, за това и мнението ми е такова.
А що се отнася за апарата имаха си човек от фирмата , който им повтори сигурно 10-тина пъти едно и също как да го правят. Laughing-
Ако приемеш съвет:
Забрави поне за малко че си учител и ще другите трябва да слушат само теб, опитвай се да изслушваш и ти околните.
Смятам да спра до тук.

# 64
  • Мнения: 163
ted подкрепям те напълно за всичко което си написала, защото и  аз съм я видяла мизерията  в държавната и грубото отношение към пациентите.

# 65
  • Мнения: 941
Само малко да се включа в спора... Mr. Green

Аз съм раждала в държавната болница - НИКОГА няма да се върна да раждам там отново....НО...аз раждах преди 11 години и половина...ТЕД мисля преди 1 и половина..., за Надинка не си спомням....

Та мисълта ми беше - Нелка тенкс , че сподели с нас тези снимки...така видях (1.л. ед.ч.) че освен като професионалисти, но и вече като обстановка и условия,  АГ отделението в МБАЛ Пз,  вече е водещо и предпочитано в града.
Това го потдвърждава и броя на родените бебета за един месец там.

Мисля, че Нелина винаги когато обсъжда и сравнява МБАЛ Пз, го прави с клиниките и отделенията в града, а не със софийски или пловдивски АГ клиники.  Peace

п.с. Надявам се, че сега няма да се хванете за думите, защо няма да раждам пак там... Grinning 

# 66
  • Мнения: 529
Ха, добър Ви ден!  Laughing
Айдеее,заровете томахавките  Heart Eyes
Честито бебче на Муцунка! Да е живо и здраво!   bouquet
На мен не ми дадоха да си лепя тапетите,че съм щяла да падна.... ейййй,все едно съм супер некъдърна  Crossing Arms Все още се справям с гравитацията...
Ама ми докараха едно момче,дето ми е майстор по всичко,  Mr. Green за един час ги опънахме и сега им се дзверя,че нещо май много шарено стана....  newsm78
Ще ги снимам и ще Ви покажа, да си изкажете професионалното мнение!  Laughing

# 67
  • Мнения: 1 938
Аз не преиначавам.Много е лесно да се снима това което ти изнася и постоянно да говориш че била  най-добрата болница ит.н. Но лежала ли си отделение-Паталогична бременост където след визитация трудно можеш да намериш лекар, хайде акушерка се намира слез -минутно търсене.

1. Да, лежала съм цели десет дни в Патологична бременност! Именно там ме лекуваха след злополучното ми раждане в "Хигия"! Peace
2. И лекари, и акушерки имаше постоянно в отделението (освен ако не си въобразяваш, че ти си най-важната там и не искаш да са до леглото ти нон стоп). Laughing
3. Снимала съм там, където съм влязла вчера. Peace Следващият път ще те забера с мен и ти ще казваш кое и кога искаш да видиш (макар че не заслужаваш чак такова внимание!).
4. И, хайде забрави дидактичния тон и поучителното размахване на показалец! Laughing

Сонче, чакаме да видим тапетите! Praynig
Гери, благодаря, че се включи! Макар че няма да раждаш там, ти се опитваш да погледнеш обективно, за разлика от някои, които само като видят, че дадено мнение е написано от мен и веднага скачат в опозиция. Това, както вече писах, донякъде ме ласкае, но ми се вижда и доста инфантилно! Sunglasses

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 15:30 от Nellina

# 68
  • Мнения: 2 336
 Joy Joy Joy
Оставам без коментар, доста може да се поспори и попише, но не е смятам да товарим темата no

# 69
  • Мнения: 2 577
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, Нели, нужни ли са толкова обиди към Тед, и то според мен поводът са думи,които нито  са казани срещу теб, нито пък , за да дразнят теб. ooooh!Просто различно от твоето мнение.

Нека гледаме по-широко на нещата! Hug

То е хубаво да се спори, ама всеки, който е толкова емоционално свързан с нещо, както си ти, може също да не е обективен.   bouquet

Колкото хора, толкова различни мнения.


А относно броя на родените бебета - относително е , Гери, щото при по-малък капацитет на останалите болници/ които имат 8-10 легла/ няма как да се направи статистика. Peace


Хайде, нека за нещо по-приятно да  пишем. Стига с тези болници, нали и има лекарска тема, там да си плюем, я мисля, че се справяме успешно там и темата е винаги актуална Mr. Green smile3533 Two Hearts Heart Eyes

Днес ходихме до манастира в Калугерово - много спокойно и хубаво там.

Сонче, давай да видим какмви тапети хареса?


Знаете ли - сетих се нещо - Ива даде началото - да си направим за курса една традиция: всеки път някой да носи нещо за черпене. Я сладки, я бонбонки. Поемам инициативата за другия път АЗ Laughing





Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 17:16 от Луда Яна

# 70
  • Мнения: 1 938
Яна, не съм изненадана от страната ти в "спора". Peace
Не съм и очаквала да надскочиш себе си... Whistling

# 71
  • Мнения: 2 214
ЕЕЕЕЕ един път аз да не съм тази която все спори:)
Мога само да кажа че всеки човек има изисквания и според тях вижда света, когато в Украйна се развеждах със съпруга си, повечето от хората не ме разбираха, имаше такива които ме питаха "Какво търсиш? Какво не ти достига, не пие не пуши, не те обижда, работи, не ти изневерява" за много жени, това е изискванията към мъж до тях, за други пък не са това важните неща и тук няма черно и бяло, няма и прави и неправи, просто всеки иска различно.
Много години наред ако някой беше ме помолил да визуализирам любовта щях да си представя море,  и двама влюбени за рака бягат по плажа. Може би затова все не ми вървеше в любовта, представата ми е била за нея такава каквато не е възможно да се реализира (как се бяга по пясъка:)). Искам да кажа че човека се чувства щастлив, удовлетворен когато неговия "филм" съвпада с реалността, така че момичета филма ви за родилнато е различен и на едната този филм съвпада, а на другата не. Не виждам почва за спор.

Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 22:08 от winter

# 72
  • Мнения: 1 938
  Лили, ама тук не става въпрос за съвпадане на представи и изисквания...
Мисля, че Гери разбра за какво иде реч. Peace
Аз просто снимах там, където бях. Не съм предупредила, че ще ходя да снимам, че да подредят и изчистят, както казва Тед. Исках да си снимам и стаята, в която ме лекуваха след раждането в "Хигия", ей така, от чиста емоция, но с учудване установих, че нея вече я няма. Коридорът е преграден и от едната страна е интерупционна, с няколко стаи.
Бях приятно изненадана от ремонта и исках да го споделя с вас, нищо повече. Вместо това обаче, получих злостни и иронични подмятания от Тед. Rolling Eyes Била съм снимала само това, което ми изнася...Кое искаш да снимам, Тед? Дай предложение, моля! И на кой да му изнася? Аз не работя там, за бога!!!
   Честно, не разбирам какъв им е проблемът на някои...Вместо да кажат "Браво!" или поне да замълчат, изляха 2 бидона с помия...
    Нелчо, добре че са се учили на Тед на корема и сега могат да работят с апарата за проследяване на тоновете на плода! Я, виж при теб колко бързо и лесно стана! Не  се суетяха и помайваха хората...  Whistling

# 73
  • Мнения: 413
Не мислех да се намесвам, но не се стърпях. Embarassed
Не виждам смисъл да спорите.
Всички знаем мнението на Nellina и това на Ted_ за родилните отделения в болниците.
Не искам да взимам страна, само да кажа.Nellina просто сподели снимки, дори не е писала нищо в поста си, не е убеждавала никой в нищо.Гери е права, всеки можеше да си направи изводи за себе си от видяното и толкова.Нападките в случая и от едната и от другата страна са неоснователни и напълно безсмислени.Спирам.

А, добро утро сега! Grinning

Аз вече съм в офиса и новата седмица започва на пълни обороти.
Лек и успешен ден на всички! Peace

# 74
  • Мнения: 2 336
Добро утро   bouquet
Хайде по едно кафенце има и за тези които спорят с мен Laughing

няма да пускам закуски,защото много пофтенливи маминки, а трябва да си ги пазим Hug Heart Eyes
Сонче , така и не пусна снимки. Thinking
Покрай този спор не съм се оплакала че Денката в събота го водих на дежурен педиатър  с уголемени сливици, зачервено гърло и запушен нос  Shocked
От къде и как стана не знам. И ни изписа АБ Tired вече го пием чувства се по-добре, но от време на време кашля. Та след малко заминавал при джипката за вземам направление за педиатър за имам под ръка и за очен/като и казах и ми се исмя/.
Имам въпрос към момичетата с по-големи дечица - Възможно ли е да има възпаление в ушите и това да удари в гърлото и да доведе това състояние? newsm78
Защото детето все си чешеше ушетата. Вече се чудя от какво може да е.

Общи условия

Активация на акаунт