Топло слънчице пече и ето - на разходка пак излиза на Юнската мама детето!

  • 12 191
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 743
Ясен снощи спа 5 часа от 12 до 5. Но! В люлката.

Вери, чудодейна е нали Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 1 535
Общо взето е много активен, за сметка на това много нервен.

А Любчо така спокойно и мързеливо я е подкарал  Mr. Green. Ама и аз не съм се разбързала де Crazy

# 62
  • Мнения: 5 713
Няма страшно. Маги беше от мързеливите. Педито ме юркаше да съм се занимавала с нея, за да почне да се обръща примерно. Но аз я оставих за когато е готова, тогава.

# 63
  • Мнения: 616
Ясен снощи спа 5 часа от 12 до 5. Но! В люлката.

Вери, чудодейна е нали Mr. Green
хм. на нас не ни действа чак така. случва се да заспи вътре, но не чак толкоз често.

Ние днес за пръв път сме сами с Митака, татко му замина за два дни в София. Мноо тъпо. Откакто се е родил не сме оставали сами. Не че нещо, ама ни разглезиха баби и дядовци, и сега ми е едно смотано. А малчото се бори с една възглавница в джунглата, що не ще играчките а налита на възглавница  newsm78
Вери, може пък да му е по-удобно да е в люлка  Peace

Хайде бай!

# 64
  • Мнения: 657
На Йойо очичките са си кафеви откакто се роди и такива ще останат, почти съм сигурна. Naughty И моите, и на татко й са тъмни, пък и не ми се вярва сега да тръгнат да посветляват. Wink
Днеска направихме опит да си хванем крачето, но стана много за кратко. Не можах да увековеча с апарата. Mr. Green Може би следващия път.. Аз общо взето всеки път като ще й сменям памперса й вдигам крачетата нагоре и насочвам някоя ръчичка към някое пръстче, барем се сети да хване. Laughing Иначе с обръщането още сме назад, днес се обърна от гръбче на лявата страна, ноооо в очакване на приближаващата цица. hahaha Може би трябва да я стимулирам така, за да започне да се обръща по коремче. Flutter
Банята на Йойо определено й действа превъзбуждащо. Стигам до този извод, защото винаги като я къпем, се събужда по-рано от обикновено за нощно ядене. Самият масаж при нас трае 4-5 минутки, колкото да я намажа с олиото и я обличам, така че едва ли е от него. newsm78 Аз затова повече обичам нощите, в които не я къпем - спим повече. Heart Eyes Mr. Green
Ние нямаме от чудодейните люлки, но и шезлонгът ни върши идеална работа, през деня Йойо поспива предимно в него. Peace

# 65
  • Мнения: 3 743
Офиоли, аз и преди бях писала, зависи от люлката. Нашата е ей такава: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=31332. Пробвахме и такъв вид http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=45885, но Диди се разплака след 5 минути чудене Mr. Green

# 66
  • Мнения: 616
Нашата пък е сИфсем различна. ма нямам фотография в интернет все още. Абе люлее. и пее. ма малчо не спи.  Crazy
пф, стига с тез люлки и аз  Rolling Eyes
Радвам се, че поне вече успява по-уверено да си навира разни неща в устата, че преди се ядосваше като не можеше да се почесва.
Хайде, утре ще дам отчет как сме се справили сами!

# 67
  • София
  • Мнения: 225
За хващането на краката - Марина започна отпреди седмица най-много. Но още не им е опитала вкуса. Всъщност откакто се заобръща активно, оттогава и краката подхвана. И наистина тази физическа активност я прави ужасно много по-нервна. Сякаш друго дете стана. Много ми е трудно на мен така, защото бях свикнала на спокойно и добро дете. Ама щом така вървят нещата няма да възпираме прогреса я smile3506

# 68
  • Мнения: 8
mimchence,  Hug

Нещо немога да наваксам дори и с четенето напоследък, само скитаме нагоре-надолу.

Криси си хваща краката и много се върти-като светкавица е, но в люлката седи не повече от 20 мин и след това и става скучно.

Да Ви попитам някй чувал ли е нещо за коластра? Днес разбрах за този начин на укрепване на имунната система, а също така и на лечение. Има коластра на различни фирми но се чудя някой дали е прилагал такова нещо на малки бебета??? newsm78

# 69
  • Мнения: 5 713
На Ясен люлката е тази:

http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=2679504&kw … my/TRUSCA/2567270

Работи с ток и батерии и се люшка напред-назад и настрани.

el_vi, чувала съм за коластрата като хранителна добавка, но не съм давала на Маги.

# 70
  • Мнения: 339

geneva2008 , и ние сме на НАН1 - все още сме на 180 мл+ 6 л. Допреди 2 седмици му давах по 5 пъти на ден, но след като кантарът отчете почти 8 кг, премахнах едно хранене ( това в 6.00 , но и без това Виктор се събужда чак към 8.00).

# 71
  • Мнения: 4
MeryLu  и ние сме на НАН 1 само 4е още сме на 150 мл. вода с 5 л.мляко  ама ядем 7 пъти дневно от една седмица му давам ве4ер по 180мл. ама през останалото време не смея  Wink

# 72
  • Мнения: 616
ето и нашта люлка (и спирам по темата, сори)

# 73
  • Мнения: 11
Здравейте ние вече заспахме добре че поне вечер заспива сама че ще полудея вече незнам какво и става през деня като я гушна а след това искам да я сложа да легне където и да било /креват шезлонг количка кошче/ започва да пищи яко Crazy това не е детето от преди седмица нищо не мога да сварша .
MeryLu и ние сме на НАН яде по 150мл.  + 5л и то от скоро .
el_vi  аз съм давала коластра но на голямата тогава беше на 3год. бях доволна при положение че имаше алергия към белтъка взимах я от Аква Сорс и др. неща от там съм взимала и не са лоши.
Момичета Вики въобще няма желание да се върти освен от една страна на гръб а краката въобще не са и интересни  Thinking каката беше доста по активна . Хайде лека и спокойна нощ Wink

# 74
  • Мнения: 67
Здравейте. Да се плача че влязох в отбора на болните и така ме е страх да не заразя бебчо.  Sad Купих Колдрекс макс грип и няакво хомеопатично-Хомеожен но вдигнах температура, ъака че утре утивам да се видя с мойто GP. Ние се обръщаме, н за краката още не сме се сетили.
За очите и аз си мисля ч еще се променят.
За тези люлки-те не ги ли даваха за от шестия месец или?

Общи условия

Активация на акаунт