Топло слънчице пече и ето - на разходка пак излиза на Юнската мама детето!

  • 12 193
  • 287
  •   1
Отговори
# 165
Момичета, къде ли мога да си намеря предишния брой на списание "Бебе" от септември?
Вашите бебоци стряскат ли се? Поля се стряска от кашляне, кихане та даже и от по-силен смях, а постоянно гледам да е шумно, да не свиква да спи на тихо.
Някой питаше за очите-на Поля все още са сиво-сини, но се съмнявам да останат такива, аз съм с пъстри, а мъжът ми е със кафяви newsm78
А като пишете по колко ядат бебчетата направо се шашнах, Поля яде 5 пъти по 140 вода с 4 и 2/3 лъж. аптамил, а онзи ден даже 4 хранения направи.
Аз постоянно забравям, оня ден направих по-гъсто млякото на Поля и се сетих след като го изпи, а пък шишетата как не съм ги стопила още незнам #Crazy

# 166
За Аптамил Комфорт 1 - има два вида из магазините, явно различни партиди. Едното е от 0 до 4 месеца, а може-би по-новата партида е с Имунофортис и вече е от 0 до 6 месеца. Аз го забелязах през Август и започнах да си купувам такова. Не знам дали са сменили съдържанието или само етикета. Това в България. А тук в Англия, Аптамил Комфорт 1 си е до 6 месеца.

# 167
  • Мнения: 24
моми4ета здравейте,не съм писала отдавна .но нямам време

дори не мога да ви из4ета Sad.Мн ми е натовареено с двете деца ,особенно ве4ер когато съм сама ,а моят мъж е на работа Sad ами супер ми е криво ....

като ви из4ета(ког али ще стане) ще пиша ,за да съм в крак със събитията Simple Smile
лека ве4ер мами

# 168
  • София
  • Мнения: 225
elly24, ти май беше от Панагюрище, нали? Можеш ли да ми кажеш как да стигна с автобус от София до Панагюрище, ако имаш информация разбира се. Предварително ти благодаря.

# 169
  • Мнения: 10
Привет и от мен!

Днес таткото я къпе, масажира и остана време малко да ви изчета.
Да ви се похваля - сменихме АМ Аптамил с Лактана био - много добре действа на запечено стомахче. Помня, че някой беше писал за такъв проблем. Преди бебка акаше на четгири дена и то понякога с помощ, а сега всеки ден #Crazy. Е то и аз бая се тъпча с разхлабващи за кърмата, но определено млякото даде ефект.

за подсичането в началото бяхме така - в аптеката ни направиха смес от равни количества  ланолин, вазелин и витамин Е, много ни помогна

Ох, нашата се разрева - оставам ви мами, лека вечер

# 170
  • Мнения: 8
Тони благодаря ти, аз я возя в кошчето за кола-там е по-изправена. Май не кашля толкова , за сега няма да давам сиропа.

Да викажа за помпата за нос нашата докторка казала намоята приятелкада не я използваме, защото можела да разрани, изсуши или  нещо подобно.

Ние пък си имаме активна гимнастика 2в1, краката и ръцете-заедно, долната част не се използва  Laughing





И пюрето на HIPP много ни "харесва"





Лека вечер

# 171
marvele, има автобуси от Дървеница (автогара юг)  в 9ч, 14ч., 16ч. а късния незнам в колко е, също имаше и от централна гара, но незнам в колко часа е. За Дървеница мисля че няма промяна, но за всеки случай се обади. Ако искаш ще потърся телефона.

# 172
  • София
  • Мнения: 864
koon  преди време и Роси се беше подсекла. всъщност това беше в първите дни след изписването ни. педи каза 4е  от жегата но една приятелка ми спомена 4е по-скоро са наистина гъби4ки. на нас ни помогна много разтвор на калиев перманганат. правиш бледо розов разтвор и топиш дупето на бебето. дано се оправите бързо 4е нам колко е неприятно.

лека ве4ер на вси4ки ви

# 173
  • Мнения: 11
Здравейте и от нас аз тази нощ пробвах да не храня Вики и се получи като се размрънка и давах бибата. Но от няколко дни положението е зле много е кисела със сигурност не е гладна а какво и е хич не се сещам вече  Rolling Eyes дали е възможно да има колики тя до сега почти не е имала newsm78 направо ще лудна . Не спи спокойно като яде все ръкомаха и се извива на дъга вече си мисля на доктор да ходим /и какво да и кажа реве и ???/.
koon  голямата ми дъщеря също имаше гъбички и ми изписаха някакво кремче и след 2 намазвания не беше червено дано и при вас се оправи бързо Peace.
Извинявайте че не помня коя мама  Embarassed питаше за нещо за хемороиди на мен ми помогна -Долопрокт за външни  Peace. Хайде лека от мен Laughing

# 174
  • Пловдив/София
  • Мнения: 91
Мерси на всички за съчувствието и  отговорите   bouquet  Hug .

Bunnie ,ако не минат тия гадове с това лилавото дето намазах Йоана ще пробвам и с калиевия перманганат.

elly24 ,Йоана и тя така се стряска от кихане и кашляне, а като пускам прахосмукачката до главата й докато спи хич не помръдва  newsm78 .

Аз да ви кажа давам на Йоана още по 130 мл. 5 пъти + 1х 90 през нощта  Blush .
А като ви гледам вие доста повече давате на лакомничетата. Дали не трябва и аз да увелича дажбата  newsm78 .
Нашата педиатърка каза,ако издържала на 130мл. добре,ако не да давам по 140мл.

А кака ме запалихте с това Veo Veo днес цял ден припявам на Йоана,а тя приглася и ми се радва  Joy  Joy


# 175
  • София
  • Мнения: 225
Благодаря elly24  bouquet  Ще мина покрай Дървеница да проуча актуално Peace

# 176
  • Мнения: 3 663
тедко папа, изака се и заспа сам в леглото си Simple Smile сега ако и спи поне 3 часа, цена няма да има Wink

за подсечено дупе - бани със смрадлика също много помагат

флай - то аптамил комфорт и аптамил имунифортис са различни млека  Rolling Eyes в комфорта има имунофортис (кой я е измислил тая глупост не знам, според мен е пълна боза), но в имунофортиса няма комфорт  Mr. Green така де, бифидус Simple Smile

за запека да ви кажа - успявам вчера и днес да пробутам вода на теди (с лъжичка или ако е топла с шишето) и резултатът е налице - тази вечер се радвах на абсолютно нормално като консистенция "щастие"  Mr. Green

пантерката, точно днес си мислех за вас  Hug и мира нещо не ми се губи  Rolling Eyes

блу - е сега вече мога да ти пиша ника и на кирилица  Mr. Green с другото блю нещо не ми идваше отвътре  Blush  Hug

хайде лека нощ от мен, дано да поспим  Hug

# 177
  • Мнения: 24
така запо4вам и аз да се включвам по темите (децата спяяят )

тони за памперсите на Pampers ми казаха 4е ве4е са ноеи и са по малко бройки в пакета ...
за спанетоАлекс си прави пауза нощем от 9-10 часа ,спи си не пробудно,но нещо мн  взе да си 4еше венците и пла4е .май ще имаме зъбки  Heart Eyes и най важното за спането-Заспива самичък Simple Smile
о4и4ките на Алекс са кафеви ве4е.те и преди бяха сивкави но по тъмни , а сега са кафеви.
лина вики браво на Иско Wink мн послушно детенце Simple Smile като каза за консултация ,и ние бяхме онзи ден .резултата-6800гр и см не ми ги казаха 4е бееше лудница.
офи страхотни мъже,мн ви е весело  Peace
мишамн сте сладки с Бориславка Simple Smile  Heart Eyes
и ние нямаме люлка но алекс си заспива сам или в леглото или в стоал за кола Simple Smile
ей Кори къде са снимке на жорето , ми не го видяхххххх ,защо ги изтри  Laughing

уф 4е разхвърлян пост ,ще ме извинявате ,ама така е като не съм 4ела 2 теми

между другото ние ве4е ядем картофено пюре и плодово  Mr. Green

оф за цикъла- и на мен ми закъснява този месец ,аз кърмя още но и дохранвам с Ам и незнам .........
трето не искам  Naughty  Mr. Green
мим4енце не мога да спра да се хиля на твоята Йойо как сладко си 4ете книжката ахахахаахаххаха
на Алекс му мирише акито  Mr. Green( за мойто няма да казвам )  hahaha
тони радвам се 4е някой ме помни  Wink
а на мен ми се губи маристута  newsm78

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 00:00 от panterkata66

# 178
  • Мнения: 233
а на мен ми се губи маристута  newsm78
Да...  Thinking
маристута, скоро не си показвала разкази в картинки. Simple Smile Дея сигурно и тя много е порастнала.

Но от няколко дни положението е зле много е кисела със сигурност не е гладна а какво и е хич не се сещам вече  Rolling Eyes дали е възможно да има колики тя до сега почти не е имала newsm78 направо ще лудна . Не спи спокойно като яде все ръкомаха и се извива на дъга вече си мисля на доктор да ходим /и какво да и кажа реве и ???
rozi_ozi, най-вероятно са зъбките. Ние сме същата картинка. Но, за да си спокойна, по-добре отиди на доки.  Peace
Иначе, за хемороидите, Крис_ти4 питаше.

# 179
  • София
  • Мнения: 37
Хайде и аз да се разпиша, че по стар навик само си надничам.памперсите почти всеки път като ака пропускат, дали не е заради лактулозата, тя направо и газира коремчето. Ние сме на 4-ка, но и случва се и сутрин да пропускат. Каква е разликата между жълтите и зелените памперси, ние сме на зелени по навик от Маги , ама миризмата на лосиона ме дразни. А акото и ми мирише точно на активия с мюсли, скоро мъжа ми влезе в кухнята щастлив от вратата се било усещало, че Диди се е наакала, но не би. Аз ям по 2 на ден та дано да има някакъв ефект. МЦ няма
захранванетоще почака, като и стискам сок много често крушата преминава през марличката на пюренце.
Лятото и Диди се беше подсякла и я мазах с дактакорт, точно и на нас ни казаха че така се развивали гъбичките - малки пъпчици около анусчето, които се разкървавиха.
кърменето през ноща хем ми тежи хем си мисля, че ако бяхме на сухо мляко трябваше да я приспивам ,да ставам да приготвям млякото и за това давам и спиме
очичкитевече се избистрят към кафяво, това поне няма да прилича на крадено, че Маги е русичка с пъстри очета, а и двамата сме тъмни
Спането напоследък е само спомен буди се по 3-4-5 пъти на нощ и през деня не спи повече от 20-30 мин на 2 час или 2-3 пъти на ден, Пак реших да увеличавам млекодобива и си взех елда това пък как се яде аз сложих захар какао и шоколадови пръчици имаше ефект, но мацката си е пак нервна
 Гимнастиката правим преди баня в затоплената стая и масажа тогава "поглаждане, почукване , размачкване, поглаждане"и няколко упражненияне не си давам много зор
количката като на Гали80 вчера я взехме страшно ми хареса, но в оранжево сенника пропуска много неприятна светлина, не съобразих това в магазина, а после бяхме нацапали гумите и ми беше неудобно да я сменям. Днес направихме първа разходка извън кенгурото и се носихме много малко. Старата количка от Маги, която ползвах до сега е с две дръжки и не може да се бута и да се носи бебето /чиполино венеция/ Бебоците са ви страшно сладки, обичам бебета

Общи условия

Активация на акаунт