Да поклюкарим за новия кастинг на Слави

  • 22 917
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 544
А кой изгониха вчера ,че не успях да гледам?

# 61
  • Мнения: 0
miki3, третата отпаднала двойка са Красимир и Мариета   Peace

# 62
  • Мнения: 4 511
Жалко, харесвах ги.  Simple Smile Но като се замисля, май няма двойка, на която да не симпатизирам. Единствено за онази младичката двойка на по 18-19 г. (момичето с къдравата коса) си мисля, че могат да поизчакат още, преди да се впуснат в такова сериозно начинание. Но и на тях пожелавам успех.

# 63
  • Мнения: 54
  Най- ми хареса французина как се представи. Не виждам Розалин (Розко от Перфектната вечеря). Да не е отпаднал?

# 64
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
  Най- ми хареса французина как се представи. Не виждам Розалин (Розко от Перфектната вечеря). Да не е отпаднал?
Да, те бяха първите отпаднали. Ох и на мен всички ми харесват. Но честно казано родопчаните и Галя и Тома са ми най Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 951
На мен и двойката с македонеца са ми симпатични. Едни добродушни изглеждат и двамата... Laughing

# 66
  • Мнения: 139
Гледате ли  Hug
голям смях и голям рев  Peace

# 67
  • Мнения: 822
Голяма любов със съкровищата. Mr. Green

# 68
  • Мнения: X
Е,то в началото и за пред телевизията няма начин да не се обичат.Но им пожелавам и после да са така.

Вкъщи настана смут при появата на свекървата на Царина/мъж ми каза,че била по-`убава от булката/...и най-вече от факта,че свекъра бил на 30...... #Crazy

# 69
  • Варна
  • Мнения: 634
Е,то в началото и за пред телевизията няма начин да не се обичат.Но им пожелавам и после да са така.

Вкъщи настана смут при появата на свекървата на Царина/мъж ми каза,че била по-`убава от булката/...и най-вече от факта,че свекъра бил на 30...... #Crazy
Shocked и аз се шокирах как така бащата на Денислав  ще е на 30, след като той е на 18 в момента.
Иначе много се смях тая вечер  Laughing

# 70
  • Мнения: 139
Той е втори съпруг на майка му,
значи не му е баща  Peace

# 71
  • Мнения: 1 951
И аз се смях снощи с тях. Това с тротинетката, която бързо набирала беше смешно  Laughing Не помня коя снаха я даде, защото не им знам имената.
Тази, която свекърва й работи в Мин. съвет, най-малко ми хареса.
А първата много драматизъм, много нещо  Crazy
Мисля, че тази вечер ще са по-интерсни, защото фаворитите ми са в тази петорка.

# 72
  • Мнения: 4 511
Олеее, как го изтървах! Сега отивам в сайта да видя дали са го качили. Свекър и снаха на една възраст, а?!  Laughing Сега разбирам защо майката на момчето няма нищо против тази връзка...  Joy

# 73
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ох, и на мен много ми хареса тази задача Simple Smile Интересни ще са френската и македонската свекърви и подаръците, които ще получат, както и емоциите. Личи си обаче малките момичета, които са на около 20 как са несигурни в това, какво ще подарят. На мен най- ми хареса подаръка на Мариета (ако не се бъркам), т.е. кристалната рамка. Подходящо е за човек, когото не познаваш Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 951
Свекър и снаха на една възраст, а?!  Laughing
Че да не е и по-малък, защото майката на момчето каза, че съпругът й наближавал 30, а Царина май ги има  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт