А ти пушиш ли козче?

  • 7 981
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Ще му купя две неща - въпросната цигара и "Голият обяд" Уилям Бъроуз

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
и от колко мъчителна смърт умира.

явно не си много информирана
някои хора биха си избрали по тоя начин да свършат
преди да говорите на децата се информирайте моля - за различните зависимости, за различните дроги и симптоми,поведение...не така сляпо през просото
Как ще възпитавам детето си е лично моя работа. Изобщо не ми се молете да се информирам. Личното ми мнение също не е ваша работа, така че е излишно да го коментирате.

# 17
  • Мнения: 1
"Голият обяд" Уилям Бъроуз
Ще го разбере ли?

# 18
  • Мнения: X
Пуших козче, когато му беше времето. Сега съм вкисната лелка, която хука пушачите.

# 19
  • Мнения: 274
Що така се скапват нещата с времето бе....Пичка -> Лелка, Козче -> Кисело зеле.....дееба и живота!

# 20
  • Мнения: 958
Едно е да пуша аз, друго е да пуши детето ми  Twisted Evil
Не знам как бих реагирала, предпочитам да знам обаче, а не скришом.
Предполагам че бих позволила да пробва, като преди това бих я запознала с всички подробности.
Всичко забранено е желано.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз първо се чудя как ще се оправям с тютюна, пък после ще мисля за тревата. Както знаем, тютюна е взел много повече жертви. А децата на пушачите со по-склонни към пропушване. Аз не пуша де, но бащата сега си е взел тютюн и свива цигарки, че му излизало по-евтинко! #Cussing out

# 22
  • Мнения: 3 521
А дали детето ми ще ме пита да пуши ли или не? Трева, тютюн, лайна...едва ли ще тръгне да ме информира.

# 23
  • Мнения: 194
Що така се скапват нещата с времето бе....Пичка -> Лелка, Козче -> Кисело зеле.....дееба и живота!

Дееба и аз тва се замислих Thinking

Пич -> Чичка-> Пърч -> Торбалан ( Торба Лайнъо) Close

# 24
  • Мнения: 3 405
Не се скапват, Селинджъре, такива са си били и преди, лелката си е лелка и на 20 години.
Относно "козчето" не е задължително децата ми да знаят какви съм ги вършила, но са информирани за опасностите.

# 25
  • Мнения: 278
А дали децата ще продължат да приемат сериозно родители, които им споделят за тази си "страст"?
Я по-добре си мълчете, че не се знае от къде ще им избие.
пп: Нямам деца ...

# 26
  • Мнения: 4 678
Преди-да Peace

# 27
  • Мнения: 1 212
Eто, даже незнам какво е "козче" ...  Thinking
Трябва да съм кисела лелка следователно .
Дано се предава по наследство пушеното или не  Grinning

# 28
  • Мнения: 6 992
Никога не съм пробвала, нямам и намерение.
Аз прости цигари не съм, вие за козче ми говорите  Mr. Green
По тая тема - цигари, наркотици, алкохол, съм кисела ....лелка не съм, щот съм само на 24 Laughing
А децата ми...не знам, ще ми се да не пробват  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 92
Питай ме некое друго въпросче Mr. Green

Да пушила съм но не мисля че че имало никакъв ефект! Даже изобщо не ме кефи, само си въобразяваш че ти е готино! Също така съм шмъркала и амфетамин и кока но да ви кажа честно нищо не изпитвам към тези неща! Това беше преди една година сега даже и не искам да чувам за тях, защото никога не съм била пристрастна към тези неща, а и ползата от тези неща е никаква само ти размътват главата!

Общи условия

Активация на акаунт