А ти пушиш ли козче?

  • 7 977
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Ами надявам се двамата с детето да си пушим заедно, седнали на верандата докато ни гали нежен южен вятър, при това съвсем легално. Може през това време бавно и спокойно да пийваме биричка (не да се наливаме) или леко бяло вино, похапвайки ароматно сиреннце докато чакаме другия да си дръпне.  Mr. Green

Спирам с писането защото вече си представям и музиката която се носи от отворената врата, и съседите които идват на гости на по козче с парче вкусен домашен сладкиш, ех мечтиии, мечтиии

# 31
  • Мнения: 2 253
Не следиш филма. Първо ще му купи "въпросната цигара". Дано е достатъчна, за да вникне в творческия замисъл  Laughing 

# 32
  • Мнения: 2 386
Съвпадение или не, бях напушена, когато ми попадна ''Голият обяд'' за пръв път. Идилийка просто.

Вече не правя такива неща.  Blush

# 33
  • Мнения: 2 891
Не съм ценител.

"Пърч" какво е?

# 34
  • Мнения: 516
А съм го видяла с фас, а се е запознал с педагогиката на Макаренко отблизо.

# 35
  • София
  • Мнения: 18 679
Що така се скапват нещата с времето бе....Пичка -> Лелка, Козче -> Кисело зеле.....дееба и живота!
Joy  Joy Понякога си много як!
По темата...не съм кисела, тревата не е най-страшното нещо, което може да се случи на едно дете, стига да не се олива Peace Обаче мъж ми е толкова кисел, че чак горчи Confused

# 36
  • Мнения: 4 892
Не съм ценител.

"Пърч" какво е?

Не сте ценител, а сте любител, демек пушите рядко и не различвате "петричанка" от "холандец" или изобщо не пушите?  Peace

"Пърч"....ами май за пръч /мъжка коза, козел/ става въпрос Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 386
Фло, много (дву)як отговор - не става ясно дали ще го натупаш или ще го накараш да врътнете едно заедно.  Laughing

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 22:49 от Ева на сцена

# 38
  • София
  • Мнения: 2 160
  Ами надявам се двамата с детето да си пушим заедно, седнали на верандата докато ни гали нежен южен вятър, при това съвсем легално. Може през това време бавно и спокойно да пийваме биричка (не да се наливаме) или леко бяло вино, похапвайки ароматно сиреннце докато чакаме другия да си дръпне.  Mr. Green

Спирам с писането защото вече си представям и музиката която се носи от отворената врата, и съседите които идват на гости на по козче с парче вкусен домашен сладкиш, ех мечтиии, мечтиии


Мм , чак тук ми замириса. Sunglasses
По темата : Пушила съм  да , а за малката -  само се надявам да опита като всички любопитни тинейджъри...
 

# 39
  • Мнения: 4 292
Не пуша. Пушила съм. Отдавна беше, но се надявам да не съм все още лелка.

# 40
  • Мнения: 2 478
Не съм пушила.Не съм смъркала.Никога никакви наркотици не съм употребявала.
И не мога да приема колко емоционално ограничен човек трябва да си,за да изпитваш емоции само чрез стимуланти.
Не знам как ще го обясня на сина ми някой ден,че да не изглеждам на вкисната лелка.

# 41
  • Мнения: 1 941
Личното ми убеждение е, че алкохола е по - голям порок от тревата. Пийс систърс  Peace

# 42
Не съм от анатемосващите лелки, първо, защото съм далече от лелките, второ - всеки си решава за неговия живот.
Имала съм краткотраен наркотичен период, още ехееее - съвсем (ама наистина!) млада и зелена. В един момент (за щастие скоро след започването) осъзнах, че това не ми носи нищо добро. И мине ли ми първоначалната еуфория, то става много зле. Тук говоря за по-сериозни от тревата неща, разбира се. Междувпрочем бързо влияят на външния вид. Но не благоприятно.
Докато за тревата, при нея просто спрях, защото:
1. Колкото и да съм толерантна - самата аз не бих искала да се занимавам с подобен род неща.
2. В днешно време да намериш трева, която не е друсана е рядкост. А от друсаната после се чувствам като парцал. Е, мерси от такива усещания.
А децата ми... достатъчно запозната съм с наркотиците, че да знам как една нищо и никаква трева е лек наркотик, докато алкохола - тежък такъв. И предпочитам да запалят една цигара трева, от колкото да ударят една бира с водка на крак, а после по един джин с тоник в заведението на ъгъла. Е, би ме притеснил факта, че е незаконно...
Кошничке, да. По-голям порок е от тревата. По-горе казах защо. Най-малкото към тревата физическа пристрастяемост няма, но пък я ги виж старите алкохолици. Те определено са пристрастени и в двата аспекта. И това става дума за нагледен, ежедневен пример, който може да наблюдава всеки.

# 43
  • Мнения: 589
Направо сбръчкана от вкисване лелка съм.И аз също като Доня Флор се уповавам на Макаренко що се отнася до децата...

# 44
  • София
  • Мнения: 1 783
Лелка съм, но не съм кисела. Аз даже  и по жени не ходя.

Общи условия

Активация на акаунт