Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Ядосана съм до не знам къде. Ако мислите не са ми подредени ме извинете.
Имам "прекрасни" съседи , които не желаят да си пращат асансьор и стълбищата на 3-ти етаж живеят, ние сме на 5-ти. Днес за пореден път асансьорът не работи и трябваше да катеря с детето на ръце, но за капак господата правят ремонт и на стълбищата сложили една талпа та и нея да прескачам newsm61 Вече побеснях и се скарах с г-жата, но тя ми отвърна че не съм аз тази която да я питам дали няма да си плати задълженията , които са в размер на 100лв. /почти година/. По какъв начин може да им се вземат задълженията?
Цитирай
Мисля, че със задълженията трябва да се оправи касиерката на входа...
Цитирай

Ключ за асансьора - имат го само тези които плащат. Друг съвет на мога да ти дам. Гадни и нагли съседи навсякъде. Аз живея в къща и пак има проблеми със съседите да не говорим пък в блок.
Цитирай
Вече има закон, който да задължава съкооператорите да си плащат задълженията - може да се подаде жалба или изпълнителен лист май се казва и ще си платят разходите заедно с разноските по делото. Така ми каза на мен един адвокат с който се съветвах по подобен въпрос.
Цитирай

Вече има закон, който да задължава съкооператорите да си плащат задълженията - може да се подаде жалба или изпълнителен лист май се казва и ще си платят разходите заедно с разноските по делото. Така ми каза на мен един адвокат с който се съветвах по подобен въпрос.
би ли ми казала кой е този закон, защото аз намерих само Закон за собствеността и има подточка ли да го нареча Съсобственост
Цитирай

София

Потърси   "Закон за етажната собственост"  в Гугъл и ще намериш каквото ти трябва. Peace
Цитирай

София

По принцип може да ги осъдите, но не вярвам да стане. Първо няма да имаш време, после не вярвам да ти се дават толкова пари за адвокат.
Но аз лично не виждам как асансьора не работи заради една неплатена сметка, ако ще за две години да е. Все пак във входа ви има поне 20 апартамента и ако проблема е само в един от тях не вярвам останалата събрана сума да не може да поеме поддръжката и тока . Или имате повече длъжници или касиера ви не си върши работата като хората.
Цитирай

София

Ние (тези,които си плащаме редовно,сме 2/3 от хората във входа) си направихме асансьора с чип.Никак не е скъпо.Онези,които нямат чип,се ослушват да минат метър покрай някого от нас,ама нъцки.Най ми е кеф да затварям вратата на асансьора под носа на съседката от осмия етаж с дакела.Ми преди историята с чиповете асансьорът беше вечно опишкан от ненавреме изведените им кучета,и никой не се сеща да измие...ДА бе,да,хем ще плащам,хем ще мия вместо тях-я чупка smile3513
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

Ние (тези,които си плащаме редовно,сме 2/3 от хората във входа) си направихме асансьора с чип.Никак не е скъпо.Онези,които нямат чип,се ослушват да минат метър покрай някого от нас,ама нъцки.Най ми е кеф да затварям вратата на асансьора под носа на съседката от осмия етаж с дакела.Ми преди историята с чиповете асансьорът беше вечно опишкан от ненавреме изведените им кучета,и никой не се сеща да измие...ДА бе,да,хем ще плащам,хем ще мия вместо тях-я чупка smile3513
браво
хареса ми това за съседката с дакела 35 35
Цитирай

София /Абсурдистан

Как се слага чип на асансьора  newsm78
Цитирай

Викаш фирма, тя слага устройство на всеки етаж и ти дава карти с чип. Касиерът разпределя карти между тези, които плащат за асансьор.
Цитирай

Викаш фирма, тя слага устройство на всеки етаж и ти дава карти с чип. Касиерът разпределя карти между тези, които плащат за асансьор.
каква е цената на това удоволствие? Много ме заинтригува  Peace
Цитирай

Записвам се за темата, че това с чиповете може да ми потрябва скоро  Smile
Цитирай

на Зеления път към Стария Светльо

Е,добре,след като асансьора е с чип,значи може да се ползва само от тези,които имат карти...Тогава не виждам как ще спрат асансьора заради една неплатена сметка....
Според мен проблема не е в съседката,а в (домо)управителя.
Цитирай

КИТАНА , прочети добре как стоят нещата, писанията в твоят пост са от два различни случая Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора