«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 29 отговора

ћнени€: 242
Sweeten при мен б€ха запушени от стара инфекци€ хламидии. ѕо принцип съм чувала,че могат да се запушат и от по-големи настинки и боледувани€, дори от стари оперативни намеси. ѕри нас бебчо стана от 1-€ опит ин витро. ѕросто само тръбите б€ха проблема, въпреки, че 1-та докторка ме изкарваше, че н€мам ову и съм била и с тънка лигавица. ƒаже сега като се връщам назад се просълз€вам, и си спомн€м какво прежив€хме. Ќо при днешните методи и добри специалисти н€ма м€сто за черни мисли Smile √оре главата.
÷итирай

ћнени€: 93
ј от какво се получават тези запушени тръби в крайна сметка,зависи ли от нещо или е неизбежно.»звин€вам се и за въпроса  към toffiffee,от първото инвитро ли усп€хте Smile

ѕрочети това : “азово-възпалителна болест (“¬Ѕ)
ѕри мен стана след поредното ивитро и също след премахване на тръбите  Peace
÷итирай

¬ къщи

ћнени€: 130
ѕри мен след обикал€не по какви ли не доктори,след посто€нен прием в болница за лекуване на възпалени€,след като изпих какви ли не лекарства попаднах във ¬ћ» ѕловдив,там насто€вах за лапароскопи€ и това беше най-доброто,което направих,понеже се разбра каква е причината - сраствани€ на тръбите.Ўок,но наистина така вече знаеш къде да се ориентираш и како следва.—ега съм почнала първото инвитро и над€вам се успешно.
“ака,че съветвам те и аз обърни се към клиника по стерилитет,потърси специалисти,ако бебето се забави.Ќаправи необходимите изследвани€ и действайте.
”—ѕ≈’!
÷итирай

ћнени€: 277
ј от какво се получават тези запушени тръби в крайна сметка,зависи ли от нещо или е неизбежно.»звин€вам се и за въпроса  към toffiffee,от първото инвитро ли усп€хте Smile
poluchava se ot vyzpalenie ili infekciq
÷итирай

ћнени€: 165
Az sam s edna zapushena traba - znaete li kakvi sa shansovete za normalno zabremeniavane! nikoga ne sam imala problemi - hlamidii , infekcii i t. n. ama niakak e stanalo!!! Imam li shans! Praynig
÷итирай

ћнени€: 99
момичета,интересува ме за да се установи дали има проблем с тръбите,има ли н€какви симптоми на запушени тръби или на страстване,по н€какъв начин може ли да се усети
÷итирай

от село

ћнени€: 13 775
момичета,интересува ме за да се установи дали има проблем с тръбите,има ли н€какви симптоми на запушени тръби или на страстване,по н€какъв начин може ли да се усети
Ќе може да се усети.
÷итирай

ћнени€: 381
≈то тема, в ко€то мога да си задам въпроса, който ме мъчи в последните месец - два:
ѕреди 5 месеца ми правиха лапароскопи€ за отстран€ване на киста. “огава съм н€мала проблем с невъзможност за  забремен€ване, поради което не съм постав€ла изрично изискване да ми се изследват тръбите. »сках само да се махне кистата. » докторът ми € махна.  ¬ъпросът ми сега е: възможно ли е при обикновен  лапароскопски оглед, без да се вкарват разни контрастни вещества и прочее по време на лапароскопи€та,  да се установи тръбите запушени ли са, или не?
÷итирай

ћнени€: 381
Az sam s edna zapushena traba - znaete li kakvi sa shansovete za normalno zabremeniavane! nikoga ne sam imala problemi - hlamidii , infekcii i t. n. ama niakak e stanalo!!! Imam li shans! Praynig
Ўансовете ти са 50% намалени. Ќо, доколкото ми е известно, може да има риск от извънматочна бременност - ако тръбата е леко пропусклива, способна е да пропусне сперматозоида, стане оплождане, но оплодената, дел€ща се и нарастнала €йцеклетка не може да пробие път до матката и остава да се развива в тръбата.
÷итирай

ћнени€: 2 360
 ъм авторката на темата - защо не продължихте в ѕлевен? ќтносно  јнгелов и неговото "продухване", не си първата, на ко€то е приложил този отречен, опасен и неефективен метод! “о€ идиот н€ма да престане с простоти€та си! Mad  јма така е, като има кой да му в€рва...

«а пореден път - ¬Џ¬ ¬≈Ћ» ќ “Џ–Ќќ¬ќ Ќяћј —ѕ≈÷»јЋ»—“»! √”Ѕ»“≈ —» ¬–≈ћ≈“ќ » ѕј–»“≈, –»— ”¬ј“≈ » «ƒ–ј¬≈“ќ —»!!!
÷итирай

—олун, √ърци€

ћнени€: 198
»мам въпрос - преди година и половина ми правиха лапароскопи€, на ко€то всичко ми беше наред с тръбите. ѕравих € по причина на посто€нни болки в таза, невли€ещи се на антибиотици. —ега прав€ опити за забремен€ване, засега не става. Ћекар€т ми казва, че имам уделебена л€ва тръба и веро€тно сраствани€ - тези неща ги виждаха и преди лапароскопи€та. «нае ли н€кой дали има веро€тност да имам сраствани€ и удебелени€ без да са ми запушени тръбите? »ли сраствани€ задължително означават запушени тръби?
ћного ми е притеснено.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 854
ѕо-скоро означава стеснена тръба, което също си е риск, но не означава непременно, че е непроходима тръбата.
ƒругата тръба има ли такъв проблем?
» се успокой малко, с нерви не става забремен€ването.
÷итирай

—олун, √ърци€

Ѕлагодар€ ти!

«нам че не става с нерви, и се опитвам да се успоко€вам . . . ама все тъпотии му се върт€т в главата на човек.
÷итирай

—олун, √ърци€

«а другата тръба нищо определено не ми казват. ѕредполагам - над€вам се - да е наред.
÷итирай

ћнени€: 21
zdraveyte asam jenya na 30 godini sam ot 8 godini se mi4em da si imame bebe slet edin spontanen abort   ne mojah da zabremenea sled sumati isledvaniya hormonalni ne se usonovi diyognoza i re6ihme da napravim diegnosti4na laporoskopiya i se ustanovi 4e imam zapu6eni trabi i kista na leviya ya4nik i vaprosami e kakse lekuvat zapu6eni trabi imali le4enie edinsveniyat variyant invitroli e molya nyakoy dami otgovori ako zne ne6to za temata
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 29 отговора