За теглото

  • 1 546
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
И ние сме 10 кг 79 см  моята доки казва също че е нормално но на мен ми се вижда мъничък а всички около мен ми казват че е добре за възрастта си

# 16
  • Мнения: 363
Мисля, че няма място за притеснение. Детето се храни, но в същото време изразходва и много енергия и затова така се получава. Важното е да е жизнен и здрав!

 Peace

# 17
  • Мнения: 1 919
Не се вторачай в мерки и теглилки. След като детето расте, всичко е наред.


много точно казано!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Щом детето си хапва и е жизнено и енергично няма място за притеснение Peace

# 19
  • Мнения: 1 428
Щом яде и зрав не мисли.
Точно така  Peace

# 20
  • Мнения: 1 674
Ние сме в същото положение.Вече 4-ти месец сме едни и същи кг.

# 21
  • Мнения: 530
И ние вече 4- ти месец сме все на 10 кг. На височина повече расте. На 1.9г. е.

# 22
  • Мнения: 209
Не се вторачай в мерки и теглилки. След като детето расте, всичко е наред.


моят син също имаше период в който дърпаше само на височина. щом е здраво детенцето няма място за притеснение според мен.

# 23
  • Мнения: 4 433
Успокоихте ме Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Не се притеснявай щом е здраво детето.Моя син изоставаше през първата си годинка - на 1 год. тежеше 8.800 кг. и беше 74 см.После изведнъж си навакса.Преди 2 дни го теглих - почти 13 кг. и 87 см.
Ако яде повечко и съответно върви по-пухкавичък пак ще се притесняваш, да не би пък да е с наднормено тегло  Crazy Ние майките имаме навика да търсим и под вола теле (не се обиждай и по себе си съдя).
Да ти е жив и здрав елегантния мъж  Hug

# 25
  • Мнения: 4 433
Не се притеснявай щом е здраво детето.Моя син изоставаше през първата си годинка - на 1 год. тежеше 8.800 кг. и беше 74 см.После изведнъж си навакса.Преди 2 дни го теглих - почти 13 кг. и 87 см.
Ако яде повечко и съответно върви по-пухкавичък пак ще се притесняваш, да не би пък да е с наднормено тегло  Crazy Ние майките имаме навика да търсим и под вола теле (не се обиждай и по себе си съдя).
Да ти е жив и здрав елегантния мъж  Hug

Мерси Марийче Hug но наистина майките се паникьосваме от най-малкото Peace

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 14:22 от Ciara*

# 26
  • София
  • Мнения: 43 904
ми...цяла година си седи на 12...
щом си яде и расте...не виждам какво те тревожи...

# 27
  • Мнения: 441
Моят син е на 3,тежи 14кг и е 98см-ген какво да се прави,прилича на мен  Embarassed.най-вероятно и при вас е така.
Не може всички дечица да са пухкави  Peace
Да са здравички ,това според мен е най-важното  Hug

# 28
  • Мнения: 2 005
От година и половина си стоим все на едни и същи кг 12.5кг , но пък си растем на височина  PeaceНе се притеснявай , има един такъв период , в който се случват такива неща  Thinking

# 29
  • България
  • Мнения: 457
Щом яде и расте на височина не се притеснявай.Моята племенничка е така,сигурно от около половин година че и повече е на едни и същи килограми(на 2 години е) Peace

Общи условия

Активация на акаунт