Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Привет момичета Hug
Спомням си,че преди по телевизията даваха много от типа филм-приказка Crazy Бяха много интерсни,но за ,жалост не помня никакви заглавия Confused Моля споделете тук ако сте гледали и помните някоѝ подобен филм Love
Цитирай

Варна

За мен 100%-ов филм приказка е "Мумията".
Цитирай

Аз съм фенка на чешките филми-приказки и на италианските от типа на "Фантагиро". Peace
Цитирай

Аз съм фенка на чешките филми-приказки и на италианските от типа на "Фантагиро". Peace

Точно тях имам в предвид Love
Цитирай

София

Аз си спомням "Приказка без край" и "Лабиринт" - бях много впечатлена от тях като малка.
Иначе от сериалите филми-приказки много харесвах "Арабела".
Цитирай

out of space

10-тото кралство- много любим и адски дълъг!

Мерлин магьосникът

Уилоу
Цитирай

UK

Лабиринт с Дейвид Бауи ми е ужасно любим, а най най любимите са ми италианските - Фантагиро, Принцесата и Просякът, Пирати, Пръстенът на Дракона, изобщо тези с Анна Фалки и Никълъс Роджърс. Дори на аватарите си винаги нося Анна. Smile
Цитирай

София

И аз много обичам филмите приказки, например на Холмарк - Мерлин, Десетото кралство, Кралят на маймуните, Легенда за леприконите, Пътешествие с Еднорог, Пътешествие до центъра на земята.
Цитирай

Universe

Сказка о звездном мальчике / Приказка за звездното момче (1983)http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138328&hit=1
Цитирай

София

Аз си спомням "Приказка без край" и "Лабиринт" - бях много впечатлена от тях като малка.
Иначе от сериалите филми-приказки много харесвах "Арабела".
Уцели ме в десятката!Това са любимите ми филми-приказки!Страхотнииииииииииииии Very Happy
Цитирай

'Тринадесетата годеница на принца'  Twisted Evil
Цитирай

София

'Тринадесетата годеница на принца'  Twisted Evil
Ужасссссссссссссссссссссссссс
Цитирай

"Призраци в блока" "Бенджи, Закс и Звездния принц"  Smile - някой знае ли да ли ги има някъде?
Цитирай

Ето линк за "Лабиринт".Любим ми е.
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=27643&hit=1
Цитирай

И аз давам глас за "Десетото кралство"! Hug

"Лабиринт" може да е хубава приказка за по-големи, но не давайте на децата си да го гледат Sick - помня, че съм го гледала като много малка, и ми се стори ужасяващ Sick !! И с "Уилоу" горе-долу така - тия джуджета са много страшни!  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора