Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 230 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Имам желание да си направя окачен таван от гипсокартон с фигури, но нямам представа коя фирма да избера. Имали някой който може да ми предложи такава от която е бил доволен? Thinking
Цитирай

София

Съвета който мога да ти дам, за да си доволна от която и да е фирма е предварително да си наясно какво искаш. В смисъл:
- да имаш готов проект в сантиметри за всяка една фигура.
- Както и къде ще има осветителни тела - полилеи или лунички.
- Другото, което трябва да имаш предвид, че картона се държи на решетка през прибл. 50 см, т.е. не може през 50 см да са лунички, защото дупката ще съвпадне с конструкцията (освен ако предварително не се уточнят нещата с майстора, така че да се съобрази конструкцията).
- и не на последно място добрите майстори не почват от днес за утре. Обикновено има списък от чакащи и ако искаш добър го "резервираш" поне месец по-рано.

Всичко това го пиша от собствен опит. Надявам се да бъда полезна
Цитирай

Поради съмнения, че някой фирма ще ни съсипе тавана и няма да стане, както сме го искали, мъжът ми се хвана сам. Беше му за първи път, но стана супер. Не е кой знае колко сложно, ако мъжът ти е горе - долу сръчен.
Цитирай

Може ли снимка, че така и не разбрах за какви фигури иде реч.
Благодаря предварително   bouquet
Цитирай
Когато дойде времето аз ще съм наясно какво точно желая, но що се отнася до мъжът ми той ще се справи предполагам но няма това свободно време. Но ако някой е правил такъв таван нека ми каже коя фирма му го е правила и дали е доволен. Wink
Цитирай

Оставете координати, ще Ви препоръчам майстор.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.