секс по време на бременност

  • 2 890
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Цитат
sega sam pochti tri meseca imam edin abort moje li nqkoq ot vas da mi kaje dali e opasno da pravq redovno sex ili trqbva da se ogranichavame Laughing  Blush

сега сам почти три месеца имам един аборт може ли някоя от вас да ми каже дали е опасно да правя редовно секс или трябва да се ограничаваме




-------------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 14:49 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 428
Питай лекаря си. Аз имах 2 аборта и проблеми в началото на бременността, след 4тия месец доктора ни даде зелена светлина, но пък мен ме беше страх и до края дали ни се събират 10тина пъти незнам (но горкия ми мъж сигурно знае точната бройка Mr. Green)

# 2
  • Мнения: 4 433
Питай лекар

# 3
  • София
  • Мнения: 3 524
Питай лекаря си. Аз имах 2 аборта и проблеми в началото на бременността, след 4тия месец доктора ни даде зелена светлина, но пък мен ме беше страх и до края дали ни се събират 10тина пъти незнам (но горкия ми мъж сигурно знае точната бройка Mr. Green)
и при нас беше абсолютно същото. аз имах 1 спонтанен аборт.

# 4
  • Мнения: 528
Питай лекар, но можеш да попиташ и google Simple Smile

Ако нямате изрична забрана от лекар, мисля, че решението да правите или не секс, може да го вземете само двамата с партньора  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 43 900
питай си гинеколога, най-точно ще ти каже.

# 6
  • Мнения: 899
Във втория месец гинеколога ми забрани секс поради рискове и така откарах докрай. Така че послушай момичетата и се консултирай с доктора си, само той може да ти каже конкретно при теб какъв е риска. Ние само можем да споделим собствения си опит

# 7
  • Мнения: 6 274
Лекарят ти ще ти каже. На нас доки ни беше забранил изрично и така си бяхме до края.

# 8
  • Мнения: 1 554
питай гинеколога си Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 789
Най-добре се консултирай с лекаря си!
И аз имам един мисед и затова док ни каза да се въздържаме до към 12-13 г.с докато се оформи добре плацентата, после ни даде "зелена светлина", но мен си ме беше шубе и затова забравихме за това "занимание" Blush
Зависи как се чувстваш, ако имаш желание- правете си, но по-полека и без много страсти Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Попитай лекаря си, щом си имала проблеми с предишна бременност.

# 11
  • Мнения: 1 512
При положение,че си имала проблеми с предишната бременост се консултирай с гинеколога си.Това че ще си на "полова диета "известно време не е болка за умиране. И най-важно е бебчето в този случай.

# 12
  • Мнения: 641
sega sam pochti tri meseca imam edin abort moje li nqkoq ot vas da mi kaje dali e opasno da pravq redovno sex ili trqbva da se ogranichavame Laughing  Blush
Всичко е индивидуално.Ние питахме докторката и тя ни каза,че секса не може да навреди на бебето.Миличка ако се чувстваш добре и нищо не те боли според мен всичко ще е наред.Без да прекалявате разбира се.Но преди всичко питай доктора.На мен пък всичко ми е наред ама нещо нямам желание.

# 13
  • Мнения: 6 365
Дефинирай секс. Какво точно е забранил доктора? Бурните ласки ли? Или дори оргазъм за жената?

Със сигурност сексуалното задоволяване на мъжа няма да попречи на бременността- а за това си има начини:)

Иначе при всичко нормално- и на мен ми забраниха до 12 седмица и оформяне на някаква плацента.

# 14
  • Мнения: 2 755
Няма ли още някой да каже " питай доктора" Rolling Eyes  Не ви ли се струва, че много се зацикля, има ли смисъл от толкова повторения? newsm57 newsm57 newsm57 newsm57 Като чете човек, няма как да си помисли друго Mr. Green

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 22:23 от acer

Общи условия

Активация на акаунт