Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте д-р.Слънчева, имам един въпрос и реших да попитам вас дано може да ми отговорите.Синът ми е на година и три месеца и от около половин месец забелязвам на бодито му петънца от някаква телесна течност в областта на лявото зрънце на гърдичката му. Сигурна съм че не е кръв, по скоро ми прилича на лимфа.Огледах много добре мястото и зрънцето и не видях никакви външни белези от някакво нараняване или одраскване.Изобщо си нямам идея какво е това и съм леко притеснена. Детето е здраво и е в норми и на килограми и на височина.Ако можете да ми кажете за какво може да става въпрос, или някакви предположения за да знам как да действам ако нещата продължат така. Благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

Пловдив

Днес ходихме на лекар и ни пратиха при детски хематолог, диагнозата беше че детето има киста на гърдичката.Взеха му натривка от секрета който като лекарката стисна зрънцето се оказа кръв премесена с лимфа за изследване на клетките. Казаха ни че в повечето случеи резултатите са добри т.е клетките са доброкачествени, и ако се окажат такива нямало нужда от лечение, и операция.Моля отговорете ми какво е възможно евентуално да се направи и доколкото знам кистите не минават от самосебе си, изобщо каава е прогнозата и в двата случая, независимо какви ще са резултатите от натривката.( дано да са добри) И възможно ли е едно малко бебе  да има киста , от какво се е получела. Много се тревожа. Надявам се да може да ми отговорите. Благодаря ви предварително  bouquet
Цитирай

Най-добре е да се консултирате като начало с детски ендокринолог, за да се изключат хормонални нарушения.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.