До всички шофьори!! Ето как да се обединим сещу нарушителите!

  • 2 744
  • 50
  •   1
Отговори
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Провокиран от темата в която един потребител предлагаше начин как да прецакеме проверките на пътя, аз предлагам начин как да прецакаме тази нарушители.
Всеобщо известен е начина по който се подсказва на другите шофьори за наличие на проверка - с превключване на светлините. Предлагам да започнем да намигаме наред през 20-30 км на всички в насрещното латно, така те ще карат поне за малко по-бавно а след време вече няма да вярват на този сигнал и ще попаднат на проверяващите ....

# 1
  • Мнения: 4 195
хахахахха добра идея
ето такава тема ми харесва Peace

# 2
  • Мнения: 183
Аз от как се помня, като шофьор правя така Mr. Green.
Сериозна съм.

п.п Искам само да добавя, че го правя с цел самозащита.
Особено, ако в насрещтното платно има някой ТИР или автобус, който кара по-бавно, а след него има колона от десетина и повече коли, винаги присветвам!
Не за друго, а защото на 90% все на някой от всичките водачи, ще му скимне да изпревари тира или камиона в последния момент, а аз силно се изнервям от подобни ситуации.
Особено, ако съм по-близо!
А така, всички карат мирно и кротко Grinning!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 22:31 от Vasilina

# 3
  • Мнения: 2 448
Чудно! Сега, ако дадеш идея и как да прецакаме тези дето сядат пили зад волана цена няма да имаш.  Peace

# 4
  • Мнения: 4 678
Провокиран от темата в която един потребител предлагаше начин как да прецакеме проверките на пътя, аз предлагам начин как да прецакаме тази нарушители.
Всеобщо известен е начина по който се подсказва на другите шофьори за наличие на проверка - с превключване на светлините. Предлагам да започнем да намигаме наред през 20-30 км на всички в насрещното латно, така те ще карат поне за малко по-бавно а след време вече няма да вярват на този сигнал и ще попаднат на проверяващите ....
Ти май не си шофьор newsm78..и кво предлагаш...освен тъпи теми Hug..които ще бъдат заключени Laughing

# 5
  • Мнения: 183
Чудно! Сега, ако дадеш идея и как да прецакаме тези дето сядат пили зад волана цена няма да имаш.  Peace

Там за съжаление и като коледна елха да мигаш, ефекта е почти нулев.
Както казват хората, да пази Господ!

# 6
  • Мнения: 4 447
Провокиран от темата в която един потребител предлагаше начин как да прецакеме проверките на пътя, аз предлагам начин как да прецакаме тази нарушители.
Всеобщо известен е начина по който се подсказва на другите шофьори за наличие на проверка - с превключване на светлините. Предлагам да започнем да намигаме наред през 20-30 км на всички в насрещното латно, така те ще карат поне за малко по-бавно а след време вече няма да вярват на този сигнал и ще попаднат на проверяващите ....

Това съм го измислила отдавна и съм го прилагала.
В един момент вече никой няма да вярва на миганията.
Ще си кара бързо и накрая като има ушев ще бъде спрян
и санкциониран. Страшна съм, а?  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 386
Хаха, яка идея, дано има ефект..

# 8
  • Мнения: 5 370
Лабрадор, а дали наистина мислиш, че тези, дето идат срещу тебе, пасат само трева?
Обикновено не "намигва" само един, правят го и тези пред/след тебе. Нормално е да се усъмнят, ако ти си единственият "намигаЩ'. Wink Wink

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
така е, но ако им аповече намигащи номера ще стане.
като намигна първата им реакция е д анамалят, предполагам след 3-4 км се усещат, но и това е нещо

# 10
  • Мнения: 15
винаги ще има дребни хитринки и от двете страни, така смятам аз...
докато проверяващите се опитват да прецакат нас - криейки се зад дървета, заслони, завои и прочее... - и ние ще се опитваме да прецакваме тях... толкова е просто..

за възпитанието към спазване на правила трябва да се сменят няколко поколения и мисленето като цяло..

# 11
  • Мнения: 71
за възпитанието към спазване на правила трябва да се сменят няколко поколения и мисленето като цяло..

 Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 817
А защо трябва да се опитваме да се прецакваме???? Толкова ли е трудно да спазваме правилата на пътя????

# 13
  • Мнения: 15
А защо трябва да се опитваме да се прецакваме???? Толкова ли е трудно да спазваме правилата на пътя????
да... това ми напомня на едно детско мултипликационно филмче, където големият добър котарак на края казваше "Ребята... хайде да бъдем друзя"  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 817
Знам, че звучи адски тъпо и наивно, ама щом аз мога, значи и другите могат.

Общи условия

Активация на акаунт