Отчет на набор 2003 - 34

  • 17 735
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14 133
Явно на дечицата не им се отразява добре тази смяна на времето.  Naughty
Големите трудно свикваме, а тях съвсем ги мъчи.  ooooh!
Сашо поне не иска да закусва веднага със ставането.  hahaha

# 286
  • Мнения: 4 292
Аз си го обяснявам с това, че вечер почти нищо не яде. Изобщо, вечерята много не я тачи - пък аз не обичам да го насилвам  -  рядко се случва да си хапне хубаво. И сутрин е озверял от глад.  Laughing

# 287
  • Мнения: 11 313
Момичета, много ви благодаря за пожеланията!  Hug Heart Eyes
Отдавна не бях надничала тук, че покрай баткото няма нищо ново. Добре, че Ирина ме светна. Отивам да се срамувам в ъгъла.  Embarassed
Хич не ми е до празнуване, че имам здравословни проблеми, а и не искам да ви товаря с тях.

# 288
  • Мнения: 14 133
Хич не ми е до празнуване, че имам здравословни проблеми, а и не искам да ви товаря с тях.
Бързо оздравяване, миличка!!!  Praynig Heart Eyes  bouquet

# 289
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Веч, дано не е нещо сериозно  Praynig и бързо да се оправиш  Hug
Цунки и гушки на бебкото ти  Heart Eyes

Ранното ставане е факт и у нас. Но понеже и аз не мога да свикна с новото време, също ставам.
Иначе си ходим на ДГ. Много бил слушал, все го хвалят.
Ходи на народни и латино танци. Един ден може да е участник в Денсинг стар'с  Laughing
Това е от нас.
Поздрави и много усмивки в днешния летен ден   bouquet

# 290
  • Мнения: 1 102
Здравейте и от нас, бързо оздравяване на дечицата.  Praynig
Днес е доста топло в Пловдив, вече се чудя как да го облека. Моя батко е добре, пу пу, сутрин си става към 8-8,30ч като не е на градина. Вечер си ляга 21,30-22,30ч., но понякога не може да  заспи по-рано от 23,30ч и сутрин е много кисел. Всяка сутрин едно ровене в коша за играчки и избиране на кола.  #Crazy Онази вечер обиколихме 5 бензиностанции в търсене на метална количка. Питам го каква търси:"Състезателна". А де иди и намери.  Laughing Не знам кога ще го "нахраня" на колички.
  bouquet

# 291
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте и от мен!

Тук още не са сменили времето, но и нас ни чака това преживяване скоро.

След като децата бяха болни, сега се тръшнах аз. А днес тук е Хелуин. Голям празник, голямо чудо. Въобще не мога да го възприема. Нямаше да купувам и костюми на децата, ама в детската градина ще имат тържество, та се сдобиха. И бонбони, бонбони, бонбони - цяла камара! Като ги взема от детската не знам какво ще правим, ще ги водя някъде сигурно, но не и да обикалят къщите, още не мога да се преборя със себе си за това.

Лек ден от мен.

# 292
  • Мнения: 14 133
irka, разходи ги.  Peace
И приятно похапване на камарата бонбони.  Wink
murvet, няма скоро да ги нахраним от към играчки.  hahaha
И унас магазин мога да отворя, а младежът все за играчки "плаче".  Joy

# 293
  • Мнения: 7 201
Хич не ми е до празнуване, че имам здравословни проблеми, а и не искам да ви товаря с тях.
Бързо оздравяване, миличка!!!  Praynig Heart Eyes  bouquet
И от мен скорошно оздравяване! Praynig
irka -на теб също. Peace И мен ме мъчи една хрема от 2-3 дни,та се тъпча с вит. С и Тайлол Хот....ама май Дани ми я придаде. ooooh!

# 294
  • Мнения: 14 133
irka, Mam4e, и на вас бързо оздравяване!!!  Praynig  Heart Eyes

# 295
  • Мнения: 4 966
Ирка, разходи ги по къщите. Преди години бях в щатите, но бях "стара" за това обикаляне. Малките обаче го обожават. Аз бях назначена да отварям вратата и да черпя! Беше страхотно! Тогава бях на 16!
Смяната на времето и нас засегна. Косето не толкова, колкото бебка. Тя става час по-рано - вместо в 7.30 в 6.30. Косьо също вече не спи до 8 или по-късно. Това донякъде е добре, че от понеделник е на детска. Още не съм измислила какво да пиша в пустата декларация дето ми искат. Да не взема да поема отговорност и те после да си измият ръцете каквото и да се случи, не дай боже.  Искам така да го напиша, че единствено счупената ръка да засяга. Някакви идеи, и изобщо случвало ли се е на някого - това с декларацията дето ми искат, че аз поемам отговорност?
Заповядайте в новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343249.new#new

Общи условия

Активация на акаунт