Не е акал 2 дни!

  • 1 275
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 298
Ако е само на кърма, няма проблем. Моята бебана не беша акала 5 дни и я заведох на лекар за всеки случай. Той също ми каза, че не е проблем и чак ако след още 2 дни не свърши работата, да и дам Дуфалак. На другия ден, всичко беше ок, не сме стигали до Дуфалак и др. подобни.

# 16
  • Мнения: 2 336
......
Ако и утре не си е свършило работата, потърси педиатър да го препипа.
подкрепям с две ръце Peace

# 17
  • Мнения: 2 658
При нас най много бе 5 дни. Сестрата, която идва у нас, каzа че няма проблеми. Плюс това zапек е когато е твърдо и мъчително. Другото е просто акане по рядко  Peace

# 18
  • Мнения: 3 034
в случая няма значение дали е на кърма или на АМ, тъй като са само два дни. до четири дни изобщо не се води проблем. недей наистина да му слагаш каквито и да било неща, нито в устата, нито в дупето  Naughty масаж по посока на часовниковата стрелка (на коремчето) и свиване на крачетата към корема. действат и двете, важно е да си постоянна. и на моя син му се е случвало, неведнъж даже, а той е на АМ. и по три-четири дни не е акал. запек при бебетата се води само при подут стомах, затруднено, болезнено изхождане и твърди сухи изпражнения. останалото е просто усвояване на храната по различен начин в различните етапи на растежа.

# 19
  • Мнения: 4 555
При вас случвало ли се е?
И още как  Joy
Три пъти в месеца акаше дъщеря ми. Когато я захраних, започна всеки ден.

# 20
  • Мнения: 114
И аз така като теб уплашена ,че малката не се изхожда по 4 дена  и я заведох на педиатър.Тя ми каза ,че всичко е нормално ако акото не е твърдо,малката е весела и се храни и наддава ( малката за 1 масец и 10 дена беше качила 1.960кг ,а сме само на кърма) .Каза ми че всяко дете си има свой начин за ходене по голяма нужда както всички  възрастни.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нормално е - не се притеснявай

Общи условия

Активация на акаунт