Какво искате да има в едно женско списание

  • 4 457
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 388
Ама Монахинче аз сериозно ти отговорих, че не би ме учудило  Laughing

Това за зърната е истински пример, не се шегувам  Mr. Green

Щом казваш, вярвам ти. Simple Smile
Друго ми е чудно, след като веднъж потребителка е попаднала на такива "умопомрачителни" статии, как ще си го вземе втори път? Сигурно дават някакви подаръци. Thinking
Аз например си купувам всяко лято "Грациа", защото има подарък - плажна чанта вътре. Репчето ми е на една крачка и си спестявам разкарването  да си избирам от друго място.

# 61
  • Мнения: 2 229
... И в Плейбой има доста повече от голи мадами...

Честно казано, Плейбой, Максим и FHM са ми 10 пъти по-интересни за четене, отколкото всички женски списания накуп. За статиите и интервютата говоря.

# 62
  • Мнения: 581
 Аз пък не виждам смисъл да си купувам списания като има интернет.

# 63
  • София
  • Мнения: 23 093
А може ли да кажа какво НЕ искам да има?!
Не искам глупави тестчета от рода на "Възбуждам ли го", "Как да го спечеля" и тем подобни простотийки!
Не искам и тъпи статийки, даващи ценни съвети от рода на как да подържаме страстта, как да го прелъстим, как да го опитомим и т.н. Защото обикновено "женските списания" имам чувството, че издигат мъжете на пиедистал и постоянно дават акъл на горките жени как да се правят на маймуни, за да се харесат на даден екземпляр от мъжки пол  Mr. Green
П.П. Отдавна не си купувам подобни списания. По-интересни са ми мъжките такива - от типа на Плейбой  Peace

# 64
  • Мнения: 686
Ще извиняваш, ама това списание не е тинейджърско, а клюкарско. Беше ми достатъчно да се измъча с "четенето" на един-два броя поради липса на друго за четене, за да го отсвиря  в категорията "жълти". Друг въпрос е, че достатъчно голяма критична маса тийнеджърки могат да четат само него, защото не са способни да се справят с текст, който да е по-дълъг от 20 реда
...

Ние бяхме абонирани няколко години за Хай-клуб, но преди повече от 10 години. Mr. Green Тогава имаше само още Блясък и Паралели...та тогава поне, не беше тийнейджърско, а точно клюкарско, помня еротичните разкази накрая. Mr. Green

Така, май се очаква да отговоря на тези два поста, макар да са мнооооооого далеч от темата  Grinning (Между другото, ако има как да се направи списание, което да възпитава у българина позитивизъм, толерантност, учтивост и добро възпитание, бих работила там безплатно и бих работила по 24 часа и 7 дни в седмицата!!! Но уви, едва ли ще има голям тираж  Tired)

Накратко "Хай клуб" се позиционира преди доста години като тийн списание. Помня времената, когато беше просто клюкарско (с еротичен разказ накрая!  Laughing), аз тогава не съм работила там, но това наистина е в миналото  Peace

Преди няколко месеца пак една майка в нашия любим форум беше видяла на будката корицата на "Хай клуб", където сме писали, че Тома от Music Idol има ново гадже. И коментарът беше подобен - че списанието е жълто, пише глупости. ОК, всеки има своето мнение - свещено право на всекиго! Впоследствие Тома призна, че е влюбен в ново момиче - Елена - оказахме се прави. А това, че сме го написали, ни прави жълти?! Моля ви, не ми отговаряйте! Не искам да разводняваме темата, никога не бих пуснала тема за моето си списание. Зная само, че аз лично се опитвам да правя позитивно издание, да внушавам позитивни нагласи у нашите млади читатели, да ги уважавам и да следвам техните желания и нужди. Нека не ви звучи престорено, а и да ви се струва, нека не правим хапливи коментари. Животът е достатъчно хаплив, за да го усложняваме повече.

Хайде да си говорим за хубавите неща  Peace

# 65
  • Мнения: 3 835
Ненавиждам женски списания, понякога предвиждайки безмерна скука съм ги заглеждала по реповете, но това някак прави предстоящата ми скука още по тягостна. Единствените пъти, когато съм изчитала такива е, когато мъжът ми ме е"зарадвал" с подобно списание! Пита какво да купи, казвам, абе вземи нещо там, и естествено за мен, женско лъскаво списание! Laughing

Какво искам да има в такива списания?

Честно казано, не знам! Писна ми от тия глупости, как да отслабнем, как да си повдигнем еди какво си, как да се изчегъртаме еди къде си, кремове, билки, помади, какъв грим е моден тоя сезон, бляяяяяяя! Sick Жената трябва да е красива, това е някаква гадна задължителност по презумпция, обаче не може ли да си говорим и за друго?!

# 66
  • София
  • Мнения: 62 595
Мили,
За да правиш такова списание, каквото ти искаш първо трябва или да си му собственик, или главен редактор.

А как се нарича списание, което се занимава с това кой с кого се е загаджил? Не ми отговаряй, няма нужда.  Laughing

# 67
  • Мнения: 5 370
Здравей, Мили, фен съм ти, особено след едно твое изказване ....обаче, убий ме, не помня в кое предаване беше.

За женските списания-във видът, в който са в момента, са предназначени за една конкретна прослойка-жени/любовници на строителни предприемачи/инвеститори/собственции на вериги магазини и т.,н., тоест, жени, които харчат МНОГО, но не ТЕХНИ пари. Кажи, моля, коя нормална, работеща жена, която знае цената на всеки изкаран от нея лев, пък дори и да са няколко хиляди на месец, ще даде, примерно, 300 лева за топ на Индиан Роуз? Вече са го казали, но-и аз да кажа-просто се прекалява с рекламите. Едва ли не ако не носите това, не сте фЬешън, ако не се поливате с литри Кензо, не сте секси....и ако не почивате в 5 звездни бетонки, не знаете къде да ходите.

Липсват статии за СРЕДНАТА жена. С проблемите, успехите и неволите и. Повечето писания са като за .....да не кажа блондинки, ама поне тийнейджърки. Вечно съвети, съвети, съвети....за секси бельо, за минус килограми, за чистогладка кожа, за лъскава коса, за изумруден поглед.
Как и в коя дупка да си го "сложим" с Милото. Абе въобще.....майтап. И то на солена цена.

Май по-скоро ти казах какво НЕ БИХ искала да има.Но и това е нещо.

# 68
  • Мнения: 2 013
Всъщност би ми било интересно нещо да напише някоя жена, която чете 2-3 женски списания месечно.

# 69
# 70
  • Мнения: 5 370
Всъщност би ми било интересно нещо да напише някоя жена, която чете 2-3 женски списания месечно.
Ама то не е необходимо да ги чете, нещата са долу-горе идентични. Че и рекламите, ако щеш.И поученията, и диетите, и секс-съветите., Mr. Green
Като почнеш....Ева, Грация, Космото....Бела.....другите даже не се и стремя да ги помня
Особено в Евата какви безумни страници с реклами се пердашат.....и тооолкова малко текст.

# 71
  • Мнения: 5 877
от женските чета "Аmica" и "Madame Figaro", но всъщност рядко чета женски. Би ми допаднало да са примесени с някакви социални статии, примерно за образованието, за здравеопазването, въобще като съм жена, само пред огледалото ли да кисна? А, и в кухнята.
Впрочем разлиствала съм повечето женски списания, защото са ми попадали по един или друг повод. "Ева", "Грация" и сие не ги различавам твърде, то няма материал за четене там, "Космо" е за тийнейджърки, адаптирано е на лош български, "Тя" не прилича по нищо на британското "SHE", което по-скоро ми допада, "Жената днес" доста окухавя, "Амика" е хубаво, но не си струва цената от 7 лева, "Мадам Фигаро" съм го чела два-три пъти, допада ми форматът с една дълга статия за интересна жена (бях попаднала на такава за Ани Лейбовиц), някакво интересно място по света (китайския Прованс?), нелоша секция за култура и малко мода - като за три лева си е добре. А, и за мое удоволствие няма грам светски клюки.

# 72
# 73
  • Мнения: 5 370
У-ни-кал-но!!! Mr. Green
Предлагам Иво Сиромахов(в момента го чета) да почне да прави списание за жени. Гарантирано ще бъде хит. Криво огледало на "женската действителност". Ооо, йееее. Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 013

Много е добро!
Ако използваше тоз талант и в "Шоуто на Слави!"
Щото шоуто се прави точно по този модел, който е описал за женските списания.
Но тук чета и се превивам от смях, а Слави отдавна не ме разсмива.

Общи условия

Активация на акаунт