конюнктивит

  • 995
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
ЗДРАВЕЙТЕ, ЩЕ СЕ РАДВАМ НЯКОЙ АКО МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ ИЛИ ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ. МЪЖА МИ ОТ 4,5 МЕСЕЦА ИМА КОНЮНКТИВИТ И НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ. СЛАГА НАЙ РАЗЛИЧНИ КАПКИ НО НЕ МИНАВА. ОТНАЧАЛО БЕШЕ МНОГО ЗЛЕ ОЧИТЕ МУ БЯХА ПОДУТИ И МНОГО ЧЕРВЕНИ МНОГО ГО БОЛЯХА И ДРАЗНЕХА. СЕГА ПОЛОЖЕНИЕТО Е ДАЛЕЧ ПО ДОБРЕ НО ВСЕ ОЩЕ НЕ МУ Е ИЗЧИСТЕНО ОКОТО. ИМА МНОГО КАПИЛЯРИ КОИТО СЕ ПОДАВАТ И НА МОМЕНТИ МУ ПОЧЕРВЕНЯВАТ ДОСТА. ПОСТОЯННО Е НА ПРЕГЛЕДИ И ВЕЧЕ ВИЖДАМ ЧЕ МУ Е МНОГО ТЕЖКО И МНОГО СЕ ТРЕВОЖИ. СЕГА СИ ПУСНА ИЗСЛЕДВАНИЯ ВЗЕХА МУ СЕКРЕТ И ЩЕ ВИДИМ КАКВО ЩЕ СТАНЕ КАКВО ЩЕ КАЖАТ. НЯКОЙ АКО ИМА С ПОДОБЕН СЛУЧАЙ ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СИ ПИШЕМ. И АКО МОЖЕ ДА СИ ОБМЕНИМ ИНФОРМАЦИЯ

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Конюнктивитът бактериален или алергичен е?
При кой лекар ходихте и какво ви изписаха,като лечение?
П.П> Недей да пишеш с главни букви Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 12
конюнктивита е бактериален. първо ходихме в очната клиника в Бургас оксиком. но след това ни похвалиха д-р Кузницов. лекуваха го с най- различни антибиотици да не казвам че всички ги е опитал

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
А какви са изследванията от секрета,и не на последно място ,кои по-точно АБ ви изписаха,по име ги изброй,защото така "най-различни" нищо конкретно не казваш Peace

Общи условия

Активация на акаунт